Angol ​nyelvkönyv kezdők számára 7 csillagozás

Tanfolyamok és magántanulók számára
Báti László – Véges István: Angol nyelvkönyv kezdők számára Báti László – Véges István: Angol nyelvkönyv kezdők számára Báti László – Véges István: Angol nyelvkönyv kezdők számára Báti László – Véges István: Angol nyelvkönyv kezdők számára Báti László – Véges István: Angol nyelvkönyv kezdők számára Báti László – Véges István: Angol nyelvkönyv kezdők számára Báti László – Véges István: Angol nyelvkönyv kezdők számára Báti László – Véges István: Angol nyelvkönyv kezdők számára

A hatvanas évek sikerkönyve három évtized után ismét megjelent. A kiadás alapja Véges István átdolgozása azonos tematikával, lexikával és nyelvtani gyakorlatokkal. A leckék szöveganyaga jól használható, mert sok tekintetben igazodik a nyelvvizsgák szóbeli követelményeihez. A nyelvtan felépítése egyszerű és világos. A sok rendszerező táblázat, a gondosan összeállított szó és kifejezésgyűjtemény, valamint a megoldó kulcsokkal ellátott feladatok megkönnyítik a tanuló és a tanár munkáját. Az angol nyelv eredményes elsajátításához kevés szaktanári irányításra van szükség, ezért a könyv még most is az önálló nyelvtanulás legjobb taneszköze, s biztos grammatikai és lexikai alapot nyújt a nyelvvizsgák sikeres letételéhez.

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Tanuljunk nyelveket! · Tanuljunk nyelveket Tankönyvkiadó

Lexika, Budapest, 2017
470 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155200298
Lexika, 2014
470 oldal · ISBN: 9786155200298
Lexika, 2002

Emmi_Lotta I>!
Báti László – Véges István: Angol nyelvkönyv kezdők számára

A 60-as, 70-es években ez volt a legáltalánosabban használt angol nyelvkönyv, legalább 30 éven keresztül szinte nem volt versenytársa. Még 2002-ben is kiadták.
Engem lenyűgözött a nyelvtani részek alapossága.

Tankönyvkiadó, Budapest, 1961
422 oldal · Illusztrálta: Csernus Tibor
tgorsy>!
Báti László – Véges István: Angol nyelvkönyv kezdők számára

Mikor tanultam belőle szerettem.
De nem tanítanék már belőle.