Százlábú 7 csillagozás

Bartos Erika: Százlábú

Megérkeztek a Bogyó és Babóca lapozósorozatának új tagjai! A Százlábú keménylapos könyvéből megtudhatjuk, hol él a Százlábú, milyenek a játékai, a bútorai, kik a barátai. Felelevenedik sok régi történet is, a Százlábú csizmáinak meséje, vagy a szüreti mulatság..

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Bogyó és Babóca lapozók

18 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155883842 · Illusztrálta: Bartos Erika
Citera, Budapest, 2022
18 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155883842 · Illusztrálta: Bartos Erika

nicosia P>!
Bartos Erika: Százlábú

Az megvan, hogy a százlábú az ezerlábú rokona? Jópofa őszi mese a legkisebbeknek, és a gesztenyefigurák sokszínűsége pedig egészen jó kis ötletadó őszi játékhoz.

Nórcsy08>!
Bartos Erika: Százlábú

Számomra olyan aranyos, kedves karakter a Százlábú. Megtudhatjuk a könyvből, hogy van egy Ezerlábú rokona és azt is, hogyan találkozott Bogyóékkal, szereti a szőlőt és az ikonikus tandembicikli is megjelenik. Megtekinthetjük kukacmintás bútorait és a Holdbogár is színre lép. Gesztenyefugurákat készítenek barátaival, ami nagyon jó inspiráció lehet őszre nekünk is. A kedvenc színek sem maradhatnak el természetesen.

Ingryd>!
Bartos Erika: Százlábú

A Százlábú végre egy olyan darabja a sorozatnak, amiben vannak hosszabb szövegek és nemcsak felsorolások bútorokról, játékokról, stb. A szüreti mesének és a gesztenyefiguráknak köszönhetően remek őszi hangulatot teremt.

Lilyom>!
Bartos Erika: Százlábú

A százlábú történetébe leginkább az őszt csempészték bele, kislányomnak nagyon tetszett a gesztenyefigurás oldal. Aranyos kis lapozó, nem marad alul a többitől. Az eddigi részekhez képest ebben a kiadásban egész sok szöveg található, ami szerintem a könyvecske javára írható.