Pihe, ​a lepkelány 10 csillagozás

Bartos Erika: Pihe, a lepkelány

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Eredeti megjelenés éve: 2016

Pagony, Budapest, 2016
18 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634101680 · Illusztrálta: Bartos Erika

ViraMors P
Bartos Erika: Pihe, a lepkelány

Be kell vallanom: nem szeretem a Bogyó és Babócát. Ellenben a négyéves unokahúgom igen, az egyéves öccse meg folyton elszedné tőle, szóval nem lehet kikerülni a lapozgatókat sem.
Lapozgatóként alapvetően korrekt, viszont Pihe cuccain túlzásnak éreztem a sok lepkét. Kicsit egyhangúnak hat, a lepkelány meg egoistának.

Tíci P
Bartos Erika: Pihe, a lepkelány

Sajnos időközben rákattant a gyerek, inkább a Vendelre, de ezt is szereti nézegetni. Főleg a gyümölcsöket, amik meglepő módon egészen arányosak. De hogy mindene lepkés, az agyam eldobom. Valaki bemegy hozzá látogatóba és az egész házban négyezer lepke van, ugyanabból a három színből. Ótejóég. És olyan csunya a fején ez a göndör haj.
Nem szeretem ezeket :(

ocimumBasilicum
Bartos Erika: Pihe, a lepkelány

Alkalmat ad arra, hogy szülő és gyermeke az együtt (nem mellékesen egy könyvvel) eltöltött idő alatt fejlesszen és fejlődjön. Aranyos sorozat!

almodozom
Bartos Erika: Pihe, a lepkelány

Nálunk óriási Bogyó és Babóca-kultusz van, és engem nem zavar (mértékkel), majd a maga idejében úgyis komolyabb olvasnivalóink lesznek.
De Pihének hogy lehetne Lili a legjobb barátja, amikor minden részben Baltazárral és Vendellel lóg??

nikolett_z
Bartos Erika: Pihe, a lepkelány

Azoknak a piciknek, akik szeretik Bogyó és Babóca történeteit, szuper kis könyv. :)
2 éves kislányom imádja. :)