Bogyó ​és Babóca sportol (Bogyó és Babóca 19.) 69 csillagozás

Bartos Erika: Bogyó és Babóca sportol

Vendelhez vendég érkezik: jó barátja, Frici a cincér. Ajándékot is hoz: egy focilabdát! Persze erre felbolydul az egész társaság, és nagy focimeccset rendeznek. Megvannak a csapatok, Babócáék varrnak mezeket, indul a mérkőzés! De szabályosan játszani nem is olyan könnyű – ezt is meg kell tanulni! A második mesében a bogárkák síelni indulnak Milla, a hóbogár vezetésével. Csak Pihe nem tud síelni, de szégyelli elárulni félelmét a többieknek. De nincs mitől félnie: mindenki le tudja győzni a félelmeit, és kiderülhet, hogy ami olyan ijesztő volt, az valójában nagyon is élvezetes dolog! Két új mese a gyerekek kedvenceivel és két fontos témával.

Eredeti megjelenés éve: 2014

Pagony, Budapest, 2014
48 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155441493 · Illusztrálta: Bartos Erika

Ninácska P>!
Bartos Erika: Bogyó és Babóca sportol

A méltán népszerű Bogyó és Babóca könyvek most is garantált szórakozást ígérnek!

konyvolvaso>!
Bartos Erika: Bogyó és Babóca sportol

Bogyó és Babóca sportol ebben a mesekönyvben. Van foci és van síelés is. Focizás közben figyelni kell és vigyázni ne essünk el. Hasonlóan a síelés esetén sem árt ha tudjuk kontrollálni a mozgásunk meg kell tanulni a helyzetváltozást és a megállást. Nem szabad a lejtőn nagyon begyorsulni sem.

Sippancs P>!
Bartos Erika: Bogyó és Babóca sportol

Ez most annyira nem jött be, talán azért, mert a síelés és a foci világa úgy alapban is nagyon távol áll tőlem.
Ennek ellenére a rajzok még mindig gyönyörűek!

Tinah>!
Bartos Erika: Bogyó és Babóca sportol

Maga a Bogyó és Babóca nem igazán jön be, de ez a rész aranyos volt, nem annyira lebutított, mint az alapsztori, amikor is a két főszereplő megismerkedik. (A szivárványos rész nekem egy kicsit bugyuta lett.)

Paulina_Sándorné P>!
Bartos Erika: Bogyó és Babóca sportol

Függetlenül attól, hogy nem szeretem a focit, és egy kicsit lusta vagyok, nagyon aranyos volt a könyv. Tetszik, ahogy játszva tanít, odairányítja a figyelmet a fontos dolgokra.

V_rita>!
Bartos Erika: Bogyó és Babóca sportol

Kicsi unokámmal voltam délután. Meg kellett venni a könyveket. Nagyon szereti Bogyó és Babócát. Focimeccset csillogószemmel hallgatta. Ő is focizik. Nem volt kérdés ,hogy hány csillagot adjunk.

Zsuzsanna_Makai >!
Bartos Erika: Bogyó és Babóca sportol

Jóóó, hát nem tetszett. Naívan azt hittem, h arról szól, h Bogyó és Babóca sportol, de nem. Bagoly doktor pedig indokolatlanul nagy volt.

Röfipingvin P>!
Bartos Erika: Bogyó és Babóca sportol

Lóri első könyvtári könyve – ott olvasott és kikölcsönzött egyaránt. Majd ismerkedünk mással is.

nodael>!

Egy nyári reggelen Vendel, a szarvasbogár hangos kopogtatásra ébredt.

Kapcsolódó szócikkek: nyár · szarvasbogár

Bogyó és Babóca sorozat · Összehasonlítás