Bogyó ​és Babóca foglalkoztatókönyv 12 új mesével (Bogyó és Babóca 24.) 15 csillagozás

Bartos Erika: Bogyó és Babóca foglalkoztatókönyv 12 új mesével

Bogyó és Babóca története tíz évvel ezelőtt kezdődött, amikor 2004-ben megjelent az első kötet. Most, húsz megjelent kötet után fogadjátok szeretettel ezt a nagy foglalkoztatókönyvet, amiben számtalan különböző feladatot találtok. Lehet színezni, számolgatni, de a fejtörők, párosítók, kirakók, összekötős és gondolkodós feladatok mellett tizenkét új mesét is olvashattok a csigafiúról és katicalányról!

Tagok ajánlása: 3 éves kortól

Pagony, Budapest, 2018
Pagony, Budapest, 2015
194 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155441981 · Illusztrálta: Bartos Erika
Pagony, Budapest, 2014
200 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155441332 · Illusztrálta: Bartos Erika

Marcsi P
Bartos Erika: Bogyó és Babóca foglalkoztatókönyv 12 új mesével

Lányom 3,5 éves és imádjuk. A mesék is aranyosak, este 2-3 is befér alvás előtt. :) A foglalkoztató része már neki is jó, sok párosítós, kiválasztós színezős feladat van benne, főleg a 3-5 éveseknek ajánlom. A képek színesek, nagyon jó minőségű a papír, így nem üt át a rajzolás, színezés sem. Ár-érték arányban nagyon megérte!

worsi ASP
Bartos Erika: Bogyó és Babóca foglalkoztatókönyv 12 új mesével

Jó ez, de mégsem. A feladatokat egy ötéves élvezi nagyon, viszont a Bagyóca-mesékből ő már alapvetően kinőtt…
Nagyjából végigcsinálgatta az egészet, az elején nagy lendülettel (két hét alatt eljutott a feléig), aztán a maradékhoz kellett négy hónap. A személyes kedvencem az, hogy minden olyan képen, ahol nem csak egy vonal a szereplők szája, kiszínezte a szájuk belsejét rózsaszínnel.

kate101 P
Bartos Erika: Bogyó és Babóca foglalkoztatókönyv 12 új mesével

A két gyerekem mai napig veszekszik rajta. Mindketten találnak benne az életkoruknak megfelelően valamit, még a kétéves is meg tud oldani benne feladatokat, a mese szereplőit ebből a könyvből tanulta meg, mivel ez az első Bogyó és Babócánk, eddig csak a rádióban hallottuk. A rövid történetek is nagyon jók, egyébként súlyos egy könyv, elég egy kisgyereknek hurcolgatni magával. Én még mindig nem vagyok kibékülve Bartos Erika figuráival, de a gyerekeimnek pont az egyszerű nagyon színes rajzok tetszenek benne.

berlin
Bartos Erika: Bogyó és Babóca foglalkoztatókönyv 12 új mesével

Az 5 éves kislányom bármeddig elszöszöl a feladatokkal, élvezi őket és a képi anyagot.

Pennmenelien P
Bartos Erika: Bogyó és Babóca foglalkoztatókönyv 12 új mesével

Nagyon szeretem, jó kis feladatok vannak benne és a mesék is aranyosak. A gyerekek meg különösen szeretik.

Bogyó és Babóca sorozat · Összehasonlítás