Barlangi ​pók 17 csillagozás

Bartos Erika: Barlangi pók

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Bogyó és Babóca lapozók

16 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786156494023 · Illusztrálta: Bartos Erika
Citera, 2020
16 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155883699 · Illusztrálta: Bartos Erika

konyvolvaso >!
Bartos Erika: Barlangi pók

Barlangi pókot ismerjük meg, megtudjuk hol és miként éli napjait.

L_B_Mariann>!
Bartos Erika: Barlangi pók

Cuki és egyszerű kis „történet”. A könyvtárban, Ella maga talált rá, így jött velünk haza. Egyértelműen felismerte a pókot, amikor Babóca és Bogyó is feltűntek a lapokon csak mondta és mondta a magáét halandzsa nyelven. Így adta a tudatomra, hogy hallgassak el végre, mert ő akar olvasni…

Nórcsy08 >!
Bartos Erika: Barlangi pók

Már nagyon vártam, hogy egy nem-főszereplő kiskönyve kerüljön a kezembe. Megismerkedhetünk Pókocskával és a Holdbogárral. Megtudhatjuk hol él a Barlangi Pók, hogy szeret aludni és mérges, ha felébresztik. Megtudhatjuk azt is, hogyan kötött barátságot Bogyóékkal. A bútorait nézhetjük meg, melyek természetesen pókháló mintásak, megismerhetjük a kedvenc színeit, illetve néhány érdekességet is olvashatunk a Barlangi Pókról, amelyek valóban újdonságok lehetnek számunkra. Tetszett ez a kis könyv, végre volt egy kis újdonság.

Filippino P>!
Bartos Erika: Barlangi pók

Mire az óvodás lányom kinő Babócáékból, a másfél évesemet most kezdi érdekelni. Imádja egyedül is nézegetni a keménylaposakat, az egyik hátuljáról nézte ki magának a pókosat, ami egyébként a kedvenc állata a pici lánykámnak. :D Különleges, vagány pók a mi barlangi pókunk, afféle rocker állatnak mondanám.:)

Ancsúr>!
Bartos Erika: Barlangi pók

Nem is tudom, hogy mit lehetne mondani egy lapozgatóshoz. Egyszerű mondatok, és színes képek tömkelege a fiatal generáció számára, akik még csak most kezdik az óvodát, vagy most fogják maguk mögött hagyni a bölcsődés időszakot.

Brigi007>!
Bartos Erika: Barlangi pók

Ezzel kezdtük a Bogyó és Babóca lapozók világát, mert az első BB könyvünkbe is a pók szerepelt és a kisfiam nagyon megszerette. Ez egyébként egy zseniális ötlet szerintem, hogy így jobban meg lehet ismerkedni a karakterekkel. Szerettük.

Lilyom>!
Bartos Erika: Barlangi pók

Be kell valljam, én minden formában irtózom a pókoktól, de Babócáék barlangi pókja még engem is megnyert magának. Kislányom szereti (egy alkalmat se hagyna ki, hogy a pók nevét ismételgesse, amint meglátja a képeken) és igazán hálás vagyok a könyvnek, hogy ilyen szerethetőre sikerült az ábrázolás.