A ​Nagy Fotelkvíz 7 csillagozás

Bartha Álmos: A Nagy Fotelkvíz

A hatalmas sikert arató Nagy Kocsmakvízkönyv után érkezik a Quiznight játékmesterének, Bartha Álmosnak egy újabb izgalmas és fordulatos kérdésgyűjteménye, amelynek segítségével akár otthoni társaságban, akár online is összecsaphatunk családtagjainkkal, barátainkkal, munkatársainkkal vagy ismerőseinkkel.
A Nagy Fotelkvíz kiváló alap izgalmas és fordulatos társasjátékokhoz, házi vetélkedőkhöz.

XXI. Század, Budapest, 2021

meseanyu P>!
Bartha Álmos: A Nagy Fotelkvíz

Év közben jártunk a hétfői kvízestekre, így nyári szünet alatt pedig próbálunk összegyűlni kisebb-nagyobb rendszerességgel, és edzeni. :D Ehhez jó alapanyag ez a könyv, de nekem inkább azok a feladatsorok tetszettek, amelyek úgy voltak felépítve, mint az élőben megszokottak, mivel a pontozás, és hogy mennyire jól teljesítettünk, ott volt egyértelmű. Van jó pár nyakatekert illetve meglehetősen nehéz kérdés, de ezeket már megszoktuk. Összességében elégedettek voltunk, úgyhogy folytatjuk is a Kocsmakvízzel, amit most szerencsére újra kiadtak.

Renáta_G>!
Bartha Álmos: A Nagy Fotelkvíz

Nagyon ajánlom mindenkinek, aki szeret játszani, szeret jól szórakozni, az pedig már csak extra, hogy közben észre sem vesszük és még egy kis tudást is gyűjtünk.

Bővebben: https://www.kulturpara.hu/2022/12/a-nagy-fotelkviz.html