Túlvilág 4 csillagozás

A halál utáni élet titka
Barry Eaton: Túlvilág

„Eaton ​új kezdetként tekint a halálra, ami igazán megnyugtató.”
NOVA Magazine

Könyv az élet utáni életről és az élet és halál közötti átjárás lehetőségéről. Eaton csodálatos tapasztalataira és meditációi útján az elhunytakkal folytatott beszélgetéseire alapozva válaszolja meg azokat a kérdéseket a szellemvilággal kapcsolatban, amelyeket a legtöbben szeretnénk feltenni.
Elmondja, mi történik, amikor valaki meghal, mit takar az az alagútélmény, hová kerülünk a halálunk után, és hogy visszatekinthetünk-e korábbi életeinkre. Megtudjuk, miért olyan nehéz hátrahagyni szeretteinket, illetve, hogy mennyire megnehezítheti az átlépést a hátramaradottak mély gyásza.
Eaton arra is igyekszik választ adni, hogyan töltjük el az életek közötti időt, hogyan készülünk a következő reinkarnációnkra, és mik a karmikus feladataink. Megismerhetjük számos, a kapcsolatteremtés idején már a szellemvilágban élő lélek történetét, köztük egy egyszerű halászét, és egy korábban… (tovább)

Eredeti cím: Afterlife

Magnólia, 2012
254 oldal · ISBN: 9786155049552 · Fordította: Fischer Anna

henryhill>!
Barry Eaton: Túlvilág

Barry Eaton: Túlvilág A halál utáni élet titka

Érdekes tapasztalat volt a lelki fejlődés mikéntjéről, ami azt illeti ez tetszett benne a legjobban, bár kicsit lehetett volna kevésbé szentimentális. Sok helyen elég ellentmondásos, de hát mint élménybeszámoló valahol mégis meggyőző és elképzelhető.