Cseltár 57 csillagozás

Öltözz ki, csajozz be, légy király!
Barney Stinson – Matt Kuhn: Cseltár

Mióta a világ világ, a férfiak minden kérdések alapkérdésére keresik a választ: „Miért vagyok itt… és nem mondjuk egy csajban?”. A válasz most megtaláltatott. Immár, a Cseltár segítségével, célba vehetsz egy gyönyörű nőt, felszíthatod lelke legbensőbb lángját, majd azt kihasználva beletrükközheted a szexbe. Több mint 75 olyan garantált, tolónyomást biztosító skalpszerző technikát sajátíthatsz el, amelyet a szúróguru és nem mellesleg überkirálv Barney Stinson ötölt ki.

Eredeti megjelenés éve: 2010

Könyvmolyképző, Szeged, 2011
140 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632455020 · Fordította: Gyurkovics Máté
Könyvmolyképző, Szeged, 2011
140 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632455013 · Fordította: Gyurkovics Máté

perpetua P>!

Barney Stinson – Matt Kuhn: Cseltár Öltözz ki, csajozz be, légy király!

Azért a nagy Így jártam anyátokkal lázban jobban tetszett. Ötletes és vicces, tök jó, hogy a sorozatban annyiszor emlegetett könyv megelevenedett és a kezünkbe vehettük. Csupán idővel kopott a varázs és ezért nem tudom már ugyanúgy értékelni.

Andilány>!

Barney Stinson – Matt Kuhn: Cseltár Öltözz ki, csajozz be, légy király!

Ez nekem így egyben fura volt. Néha mosolyogtam pár dolgon, de valljuk be őszintén, ezek a sorozatban, egy-egy részbe beleszőve sokkal jobban szórakoztatnak, mint így könyvben összeszedve. Valami olyat akartam olvasni, ami haladós, ez össze is jött. Szinte csak lapozgattam az oldalakat, mert elég szellős volt a szöveg és gyorsan a végére is értem egy oda-vissza vonatút alatt.

Algernon P>!

Barney Stinson – Matt Kuhn: Cseltár Öltözz ki, csajozz be, légy király!

Biztos, hogy Barney nem volt teljesen magánál, amikor nevét adta ehhez. Izzadtságszagú az egész, és sajnos nem igazán működik nyomtatásban a Barney Stinson-életérzés.
Szomorú utánzata az eredetinek, hiába követi a sorozatot. Barney csak mozgóképen az igazi, melyhez sokat tesz hozzá Neil Patrick Harris.
Kár érte.

AniTiger P>!

Barney Stinson – Matt Kuhn: Cseltár Öltözz ki, csajozz be, légy király!

Jézusom, van amelyik bejönne a valóságban? :D
Egyébként nagyon szórakoztató olvasmány és rettentően nagy marhaság is egyben. Mostanában ment le a The Playbook-os rész a tévében és eszembe jutott, hogy hiszen ilyen könyvem is van! Karácsony, együtt a család és kellemesen elröhögcséltünk a különböző Don-szintek csajozási tippjein. De komolyan, vajon bejönnének? Egyáltalán lenne, aki ilyennel odaáll egy nő elé?

Razor P>!

Barney Stinson – Matt Kuhn: Cseltár Öltözz ki, csajozz be, légy király!

Komolyan venni semmiképp sem szabad, de kikapcsolódni tökéletes.

psn>!

Lehet hogy a Cseltár fordítójának kellett volna adni a 50 shades of gray-t… :D

Chris>!

Barney Stinson – Matt Kuhn: Cseltár Öltözz ki, csajozz be, légy király!

Sokkal jobb volt, mint a Tutikalauz Tesóknak, én a Tesó Kódex-szel egy szintbe helyezném. Tény, hogy a három kötet közül ez éri meg legjobban az árát, ugyanis ebben van a legtöbb szöveg. A fordítóról pedig csak szuperablativuszokban tudok beszélni. :)

Lucijja>!

Barney Stinson – Matt Kuhn: Cseltár Öltözz ki, csajozz be, légy király!

Mókás volt. Ennyi. Nem dobtam tőle hátast, és valószínűleg az életben nem fogom újraolvasni, de attól még kellemes kikapcsolódás volt. :)

Ravey>!

Barney Stinson – Matt Kuhn: Cseltár Öltözz ki, csajozz be, légy király!

Nagyon vicces volt, mondjuk érdemes maximálisan poénra venni. Tetszett, főleg a szójátékok, fogalmazás és vicces beszólások miatt. Az ötletek is baromi poénosak voltak, főleg a csajoknak szóló rész – köszönjük, Barney!
Egyébként szerintem egy normális nőt, akinek van agya, nem lehet ilyesmikkel ágyba vinni :D

Blum_Tamás>!

Szimpla idióta. :-)
A sorozatot imádtam. Így olvasva kevésbé ütős, de aki akar egy (két-hárem)-et röhögni és rászán annyi időt, mint 3 napi bulvár újságra annak nagyon AJÁNLOTT!! Csajok!! Nem mellesleg Barney a barátom.

Futtetenne I>!

Az író

A siker esélye: 18%
Célcédák: könyvmolyok
Hozzávalók: nincsenek
Felkészülési idő: nincs
Árnyoldal: könyvmolyok

A CSEL

1. Lófrálj valami nyilvános helyen, amíg ki nem szúrsz egy megfelelő célpontot, aki éppen olvas!
2. Menj oda, majd kérdezd meg, hogy tetszik neki a könyv, és amíg válaszol, pillants a borítóra, és vésd az eszedbe a szerző nevét.
3. Ha azt válaszolja, hogy bejön neki a könyv, nyújts kezet, és mutatkozz be a szerzőként.
4. Ezután olvasd ki, mint egy jó könyvet: fektesd a gerincére, és nyisd szét!

Megjegyzés:
Ha a szerző otrombán betart neked, és csak a monogramját használja, vesd el a missziód. Komoly esélye van, hogy az író valójában nő vagy halott, és bármelyik előbbi lehetőség ridegül megnehezítené a dolgod.

Algernon P>!

A Cseltárat azoknak a gyönyörűséges teremtményeknek ajánlom, amiktől az ifjak szíve kalapálni kezd, a középkorú férfiaknak örömkönnyek szöknek a szemébe, az aggastyánoknak pedig mosolyra húzódik a szája: a melleknek.

Ajánlás

Ronnie>!

Matt [Kuhn] Los Angelesben él feleségével, Aleciával, és kutyájukkal, Maggie-vel, aki, habár már elérte kifejlett méretét, nem ér fel a térdéig – ez a Tesó Kódex egyértelmű semmibevétele. Hopszi!

A Szerzőkről

Széchenyi István

Évszám:
1830

Lefolyás:
Hitelt érdemlő nemesként nemcsak utazgat és lovizik, de még országa szintre hozásán is gőzerővel dolgozik, a csajok szó szerint lehidalnak tőle!

Ronnie>!

A Cseltár egy csokornyi csel csávóknak, akik csajokat cserkésznének.

xv

Ronnie>!

… a legújabb empirikus adatok szerint a nők majdnem annyira élvezik a szexet, mint azt, hogyha találnak egy fehér krokodilbőr Christian Dior kézitáskát, 30%-os árengedménnyel.

xvii