Veszélyes ​ismeretség 16 csillagozás

Barbara Taylor Bradford: Veszélyes ismeretség Barbara Taylor Bradford: Veszélyes ismeretség

Sebestian ​Locke ötvenhat éves korában is fiatalos, jóképű és elbűvölő férfi. Nemcsak hallatlanul gazdag, hanem művelt, intelligens, széles látókörű ember is, akinek legfőbb becsvágya, hogy segítsen az elesetteken. Vállalatainak vezetését alkalmazottaira bízza, ő maga a Locke Alapítványnak szenteli minden erejét és energiáját – örökké úton van, kormányokkal tárgyal, hogy millióit azoknak juttassa, akik a legjobban rászorulnak.
Ezért is tanácstalan a rendőrség, amikor rejtélyes körülmények közt holtan találják vidéki nyaralójában. Meggyilkolták volna? A világ legnagyobb emberbarátját? Öngyilkos lett? Amikor éppen a legboldogabbnak látszott?
Vivienne Trent, az amerikai újságírónő már gyerekkorában beleszeretett Sebestianba, majd felcseperedvén hozzá is ment feleségül és válásuk után is bizalmas jó barátja maradt. Mélyen megrendíti a baleset, és mindenáron ki akarja deríteni, hogy mi is történt – bármennyire nincs ez ínyére Sebastian két felnőtt gyerekének és örökösének. A… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 1995

Európa, Budapest, 2014
416 oldal · ISBN: 9789630798891 · Fordította: Dezsényi Katalin
Európa, Budapest, 1997
320 oldal · ISBN: 9630761386 · Fordította: Dezsényi Katalin

öcsémfacsiga>!
Barbara Taylor Bradford: Veszélyes ismeretség

Tényleg azt hittem, hogy ennyi könyv elolvasása után már nem lepődöm meg semmin! De ez….!!!!
Jól felépített történet!

dynamail>!
Barbara Taylor Bradford: Veszélyes ismeretség

Ez nagyon durva történet, és nem is írnék többet mert elszólnám magam.Ilyen nincs vagyis remélem hogy nincs! Vivienn kitartása nagyon tetszett.

olvasónő>!
Barbara Taylor Bradford: Veszélyes ismeretség

Igazából az utolsó pár fejezettől kez letehetetlenné válni.Abban mndenképpen egyetértek, hogy ettől függetlenül nagyon durva történet. Sok minden előfordulhat ebben a felgyorsult világban, csak remélni lehet, hogy ilyen nem történik meg.Sajnos az élet mindig produkál újabb és újabb felfoghatatlan dolgokat.Gyorsan elolvastam ezt a könyvet.