Szabályszegők (Emma Harte-saga 7.) 8 csillagozás

Barbara Taylor Bradford: Szabályszegők

Fiatal ​lány érkezik New Yorkba, magas, karcsú, gyönyörű és ambíciózus. Szörnyű támadás érte, menekül, de nem adja fel. Hogy eltűnjön azok elől, akik üldözik, álnevet is választ: mostantól egyszerűen M. lesz. Modell akar lenni, ügynökségeknél kilincsel, fényképészeket próbál becserkészni és végül rámosolyog a szerencse. Felkelti a híres francia divattervező figyelmét, aki világsztárt csinál belőle. És M. magánélete is révbe ér, egy barátja partiján megismerkedik Laurence Vaughannal, a filmsztárral, akiért gyerekkora óta rajong, azóta, hogy a Hamlet címszerepében a színpadon látta. Két gyönyörű, híres ember, akik gyorsan elhatározzák, hogy összekötik az életüket – de M. kénytelen bevallani, mi az igazi neve, kikből áll a családja.
Ők lesznek a leghíresebb pár a világon, akiket csak úgy üldöznek az újságírók, felfogadnak hát két testőrt, és jó hasznukat is veszik. Balesetek járnak a nyomukban. De tényleg csak balesetek?

Sok szereplő, sok szerelem, sok titok – igazi… (tovább)

Eredeti cím: Breaking the Rules

Eredeti megjelenés éve: 2009

Európa, Budapest, 2011
468 oldal · ISBN: 9789630791182 · Fordította: Urbán Erika

Sünike>!
Barbara Taylor Bradford: Szabályszegők

Az előző könyvekben Emsie olyan kis jelentéktelen figurának tűnt. Örülök, hogy itt megtalálta a helyét, hivatását és párját.
Már az előző kötetekben is felettébb megkedveltem Jack figuráját.
Frappáns volt, ahogy a hackerek eltüntették a BELVEDERE-MAKAÓ MAGÁNBANK összes pénzét.
Amit viszont NAGYON hiányoltam, az az, hogy Jonathan erről nem szerzett tudomást. Nagyon élveztem volna a reakcióját. Az sem tetszett, hogy Galina hátulról lőtte le.
Tulajdonképpen csak ez a két dolog az, amivel nem voltam megelégedve a hét kötetben.
Örülök, hogy sikerült egyhuzamban végigolvasni a 102 év történéseit.