Más ​szív, más lélek 4 csillagozás

Barbara Taylor Bradford: Más szív, más lélek Barbara Taylor Bradford: Más szív, más lélek

Laura és Claire gyerekkori jó barátnők. Szüleik mindkettőjüket elhanyagolják, és Claire sokat vendégeskedik Laura nagyszüleinél. Barátságuk tartósnak bizonyul annak ellenére, hogy messzire sodorja őket egymástól az élet: Laura New Yorkban egy művészeti tanácsadó cég társtulajdonosa lesz, és házassága Douggal már-már mesébe illik. Claire egy párizsi művészeti folyóirat szerkesztője, s tönkrement házassága miatti boldogtalanságában a munkájának és Natasha nevű lányának szenteli minden idejét. Szépek, sikeresek és gazdagok, ám életük mégsem úgy alakul, ahogy várnánk. Minden bajt betetőzve megjelenik a halál, de aki életben marad és bátran helytáll, arra végül mégiscsak rámosolyog a szerencse.

Európa, Budapest, 2016
384 oldal · puhatáblás · ISBN: 9634053972 · Fordította: Dezsényi Katalin
Európa, Budapest, 2000
344 oldal · ISBN: 9630766760 · Fordította: Dezsényi Katalin

Vivien_Bálint
Barbara Taylor Bradford: Más szív, más lélek

Megindító, tipikus női regény téli bekuckózós delutánokra. Jók a háttértörténetek, a művészeti vonatkozások.

hársvirág
Barbara Taylor Bradford: Más szív, más lélek

Kissé fura könyv. A halál,mint mellékes esemény…A biszex férj,mint szerethető barát…Hát nem tudom,de se a stílusa,se az életszerűsége,se a pergőnek nem mondható cselekmények nem fogtak meg. Ez volt az első és utolsó Bradford könyv…Nálam ennyi.

Roszka
Barbara Taylor Bradford: Más szív, más lélek

Barátság,rengeteg szeretet,és végül szerelem. Nekem nagyon tetszett,érdekes,kis történelemmel átitatva.