Emma ​titka (Emma Harte-saga 4.) 14 csillagozás

Barbara Taylor Bradford: Emma titka

Barbara ​Taylor Bradford legsikeresebb sorozatát folytatja: a Harte család történetét. Emma Harte halála után unokája, Paula vezeti tovább a családi vállalkozásokat és gyarapítja a vagyont. Legyõzi az ellene áskálódó Jonathan Ainsley-t, mindent elér, amit el lehet érni.
Eközben New Yorkban egy kislány rengeteg idõt tölt szeretett nagyszüleivel, Richarddal és Glynnisszel. Amikor Glynnis haldoklik, immár felnõtt unokájának azt mondja: „Menj Londonba, Emma Harte-hoz. Nála van a jövõd kulcsa.” És Evan neki is indul. Apja ellenzi, de õ nem hallgat rá.
Londonban elsõ útja a Harte-nagyáruházba vezet, ahol megtudja, hogy Emma harminc éve halott. Ha tõle nem kaphatja meg jövõje kulcsát, megkeresi egymaga: belép a céghez dolgozni. De kulcs helyett szerelmet talál: Gideon Harte, Winston dédunokája személyében, és remek munkát Linnet O'Neill és India Standish, Emma dédunokái mellett. És mindenkinek feltûnik, Evan mennyire hasonlít Paulára. Paula elõveszi nagyanyja második… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2003

Európa, Budapest, 2006
Európa, Budapest, 2005
464 oldal · ISBN: 9630775964 · Fordította: Urbán Erika

Ewila>!
Barbara Taylor Bradford: Emma titka

A szövevényes családregény igazán nem szűkölködik izgalmakban. Sőt, néha még könnyeket is csal az olvasó szemébe. Barbara Taylor Bradford remekül teszi meglepő fordulataival izgalmasabbá e könyvét is.

Sünike>!
Barbara Taylor Bradford: Emma titka

Kedvenc! Örültem, hogy a 2000–2001-es évek történései közt helyet kapott egy 130 oldalas visszapillantás az 1940-es év eseményeire.
A címből ítélve azt hittem, hogy kiderül a 2. kötetben szereplő hatmillió sorsa, de tévedtem.
Sajnáltam Tessát, és örültem, hogy Sarah visszatért a jó oldalra és kibékült Paulával.
Evan Hughes személyét hamar megszerettem és tetszett, hogy megkedvelték egymást Robinnal, de hogy mit fog ehhez szólni Jonathan??? Persze, az Evan elleni merényletből már sejteni lehet…

Emma Harte-saga sorozat · Összehasonlítás