Erős ​kísértés 4 csillagozás

Barbara Boswell: Erős kísértés

Caleb Strong, a város rossz negyedéből származó bajkeverő, de hihetetlenül vonzó férfi, akiről egy olyan asszony, mint Cheyenne Whitney Merrit nem is álmodna. Ő egy finom család „jó kislánya”, aki a „megfelelő fiúval” kötött házasságban fiatalon özveggyé lett, és aki nem tud nemet mondani, amikor Caleb hatalmas motorbiciklijén becserkészi, sőt ráveszi, hogy semmivel nem törödve felüljön mögé. A komisz férfi szűnni nem akaró, tüzes sóvárgást kelt benne. Mikor Caleb szája forró, éhes csókkal csap le rá, az asszony égető örömöt érez, a fiú meglepetve tapasztalja, hogy egy vadmacskát tart a karjaiban, egy nőt, akinek lelke van, aki még azt is megkockáztatja, hogy szerelmét bevallja. Caleb Strong valaha bosszút esküdött a város ellen, mert tönkretette a családját, és őt is elűzte, de Cheyenne iránti érzelme arra készteti, hogy kiutat keressen. Vajon be tudja-e bizonyítani Cheyenne, hogy szerelme elég erős ahhoz, hogy a férfi kétségeit és a város haragját túlélje?

Eredeti cím: Strong Temptation

Eredeti megjelenés éve: 1991