Gyógyító ​kezek 12 csillagozás

Kézikönyv az emberi aura tanulmányozásához
Barbara Ann Brennan: Gyógyító kezek

Barbara Ann Brennan Gyógyító kezek című könyve vezérfonal ahhoz, hogyan lehet az Emberi Energiamezővel gyógyítani. Hogyan lesz egy légköri fizikusból, aki tudományos kutatómunkát végező, a nyugati világ egyik legjobb spirituális gyógyítója? Mi az az aura egyáltalán, mi a véleménye erről az évezredekkel ezelőtt élt embereknek és a mai tudományos világnak? Mi a helyzet a spiritualitással, mit lehet kezdeni az emberi energiamezőkkel? Barbara Ann Brennan tudományos igénnyel és sugárzó szeretettel válaszol ezekre a kérdésekre.

Eredeti megjelenés éve: 1987

264 oldal · ISBN: 9789639919099
Hunga-Print, Budapest, 1993
264 oldal · keménytáblás · ISBN: 963745845X
Hunga-Print, Budapest, 1993

kucséber>!
Barbara Ann Brennan: Gyógyító kezek

Barbara Ann Brennan: Gyógyító kezek Kézikönyv az emberi aura tanulmányozásához

Alexandra David Neel – él egy kicsit Tibetben. Az ő munkáiból kitűnik, hogy ha egészen rendben van az ember teste, akkor képes gyógyítani és más csodás dolgokra. Ezzel kapcsolatban Ady már régen leírta, – nyilván nem kimondottan ezzel, de 'az élet a csodáké'.

Ebben a könyvben leírást találunk az energiával való gyógyításhoz, aminek a neve reiki. Nem vagyok szak avatott, * sovány a pénztárcám, de hallomásból úgy értesültem – hogy ennek a képességnek a megszerzéséhez, egy beavatáson kell rész venni. Ezek után akár a hóvirágot is előcsalogathatjuk, még nyáron is! S ez így igaz.