A ​jófiú 30 csillagozás

Baráth Viktória: A jófiú

A főnök című regényből megismert Oliver Jones ügynök története, amelyben feltűnik az Igazság-trilógia főszereplője, Hannah Jones.

Álomgyár, Budapest, 2018
Álomgyár, Budapest, 2018

Gorkie
Baráth Viktória: A jófiú

Aztamindenit! Ne már, hihetetlen! Zseniális húzás az írónőtől. Nem is írok többet, olvassátok! :D

Milli88 P
Baráth Viktória: A jófiú

Azt a nem jóját. xD Micsoda összefonódások vannak itt kérem szépen. Ahogy az lenni szokott Viki írásainál mindig kevés, bár azért itt is csurran-cseppen 1-2 infó. Még jó, hogy az első rész a polcomon van. :) Hajró Mr. Jófiú. :P

Olyan jó volt visszazökkenni Baráth Viki világába. <3
Alig várom Az igazság nyomában folytatását, remélem ott többet kapunk Oliverből. Ez a novella nagyon tetszett róla. Az pedig különösen, hogy felbukkant Ana, sőt, Hannah is. :*

Baráth Viktória: A jófiú

Jaj, hát mindenre számítottam ezzel a novellával kapcsolatban, csak arra nem, amit végül kaptam. Mr. Oliver Jones, a DEA-ügynök. Nos, Ő egy nagyon érdekes, és összetett karakter volt már a Főnökben is. Nem gondoltam volna, hogy ez a kis szösszenet róla fog szólni, de rettentően örültem neki. Szerencsére már a könyvbemutatón hozzájutottam, így nem kellett sokat várnom az olvasására. Tökéletes átkötés a Főnök és az Igazság nyomában között, de én mégis visszacseppentem a drogkartellek világába és Mexikóba a röpke húsz oldal alatt. Annyira visszaadta a Főnök hangulatát, hogy nem akartam elhinni, amikor az utolsó oldalra értem, hogy vége…nincs több oldal.
Nekem Ryan volt a nagy kedvencem, és persze Ana, aki egy rettentően erős és független nő. Nagyon nehéz dolga van a Főnökben történtek után, de ő kitart és túlél, de a túlélés után inkább már él, ez pedig Olivernek köszönhető.
Az írónő már a tőle megszokottan csavarta a szálakat, és számos rejtélyt és utalást rejtett el ebben a történetben, ezért úgymond reménykedni kezdtem…remélem nem hiába.
Egyszóval imádtam, de egy hibája volt….hiányzott mellőle még vagy négyszáz oldal. Remélem legközelebb már ekkora terjedelemben fogom a kezemben tartani Oliver történetét.

B_Viki23
Baráth Viktória: A jófiú

Hogy én ezt mennyire tudtam :D
Ez az utalás.. Kell, hogy visszatérjen Ő! ❤☺

Ancsúr
Baráth Viktória: A jófiú

Még nem olvastam el se A főnök c. regényt, se pedig az Igazság-trilógiát, így lényegében vaktában kezdtem neki ennek a történetnek.
Igazából kedvcsinálónak volt jó ez a történet, mert nagyon sok mindenről esett szó. Nevezetesen, hogy mi minden történhetett a már említett könyvekben, illetve érezhetőek voltak azok a kimondatlan szavak, amik folytatássá állhatnak össze.
Jó kezdet volt ez a novella. Várom a folytatást!

Faythe P
Baráth Viktória: A jófiú

Mivel még nem olvastam a Főnököt, így kicsit zavaros volt a történet számomra, mert egyedül a Hannah szállal tudtam összekötni, de egyébként jó volt picit megismerni Olivert.
Talán majd a Főnök olvasása után összeállnak a képek nálam is. :)

Réka0128
Baráth Viktória: A jófiú

Remélem hosszabb terjedelemben is olvashatunk majd Oliverről és arról, hogy miféle kutyaszorítóba keveredett. :)

Vien
Baráth Viktória: A jófiú

Úgy látszik, a mai napomon Viki miatt mindig leesik az állam … ezek után félek elkezdeni az Igazság nyomábant (hahaha alig várom).

Mint azt nem olyan régen A főnök kapcsán írtam: Oliver sokkal árnyaltabb karakter, mint aminek elsőre látszik. És most meg is döbbentett. Hol van a többi oldal, Vikim? Kész fizikai fájdalom volt így abbahagyni az olvasást … viszont a vége (is) reményeket ígér a folytatásra. Istenem, annyira szeretném!

Ryan volt az abszolút kedvencem, de én Olivert sem tudom utálni. Ezek után főleg nem. Nem is akarom. Rejtélyes kis novella volt ez, és nem tudom, hova vezet, de ha most olvashatnám is későn lenne:")

Világéletemben én voltam a jófiú, most mégis olyan kutyaszorítóba keveredtem, amiből ép bőrrel lehetetlen kimászni.

Viki, Viki, mire készülsz Te?! ❤

Dorina_S

Elszakadt az egyetlen szál, ami oda kötötte, az olló pedig az én kezemben volt.

Dorina_S

Vannak olyan dolgok, amelyek még a legbecstelenebb emberek számára is szentek.

BarbyMalik0112 P

Annak szenteltem az életem, hogy kiálljak azokért, akik nem elég erősek ahhoz, hogy megvédjék saját magukat.

Pandalány P

Rosszfiúk mindig is voltak és lesznek, és nagy valószínűséggel ők lesznek azok, akik a végén győztesként kerülnek ki.

Pandalány P

Érzem, hogy ez a vonzalom még nagy bajt hoz a fejemre(…)

janee P

Aranyszínű, testhez álló ruhájában és vérvörös rúzzsal az ajkain egyszerre angyalian ártatlan és kurva dögös.

janee P

… csak egy cél lebegett a szemem előtt, és az Ő volt. Közel kerülni hozzá, megismerni, és ami a legfontosabb: megmenteni.