A ​főnök nagy napja 63 csillagozás

Baráth Viktória: A főnök nagy napja

Valóban ​te irányítod a saját életedet?

Ana Moreno békés életet él Albuquerque legtehetősebbek által lakott negyedében. Mindene megvan, amiről egy nő álmodhat: csodás ház, személyzet és egy milliomos vőlegény, akivel boldogan tervezgetik a jövőjüket. A rózsaszín álomvilágnak azonban vége szakad, mikor egy este ismeretlenek elrabolják Anát. A lány ekkor döbben rá arra, hogy az élete mégsem volt olyan fényes és csillogó, mint ahogy azt gondolta. Fogvatartója válaszút elé állítja: ha életben akar maradni, meg kell tanulnia alkalmazkodni ahhoz a kegyetlen világhoz, amibe került. A titkok és csalódások hálójában őrlődve azonban arra még ő sem számít, hogy a bosszúvágy egy teljesen új emberré fogja átváltoztatni.
Hol a határ jó és rossz között? Mire lehet képes az ember, ha a bosszú hajtja?
Vajon létezhetnek valódi érzelmek egy kegyetlen világban, vagy csak az érdek vezérli a tetteinket?

Baráth Viktória, az AranyKönyvre jelölt Első tánc című nagy sikerű könyv… (tovább)

Ryan Walsh

Gorkie P
Baráth Viktória: A főnök nagy napja

Ryan Walsh. Még több Ryant kérek!
Pont így képzeltem el őt, a stílus tökéletesen passzolt rá.
Imádtam ezt a kis szösszenetet! Világosabbá tette számomra, A főnök elején történeteket. Ki lehet hagyni a novellát, de nem érdemes. :)

vikcs P
Baráth Viktória: A főnök nagy napja

Annyira jó volt egy kicsit visszatérni a „főnökhöz”, úgy hiányzott ez a világ. Miután elolvastam egy Baráth Viktória könyvet, egyszerre vagyok boldog, amiért olvashattam és egyben üres is, amiért vége van a történetnek.
Olyan erős karaktereket képes megalkotni, amelyek beleégnek a szívünkbe, és soha többé nem távoznak el belőlünk. Ezért is volt szívmelengető, amiért kicsit újra belebújhattunk a mi Ryanünk bőrébe, megismerhettük mélyebben, valamint azt, hogy a kemény külső mögött igenis egy érző szív lakik!
Sajnos, mire belemelegedtem addigra vége is lett, de hát ilyenek ezek a kis novellák :) Köszönöm ismételten az élményt ♥

Pandalány P
Baráth Viktória: A főnök nagy napja

Teljesen mindegy, hogy Viki regényt ír, vagy novellát, a stílusa egyedi és sohasem unalmas.❤ Imádtam kicsit visszatekinteni A főnök előtti időre, amikor Ryan még nem ismerte Anát. Olyan jó volt olvasni, természetesen tudtam volna még tovább.
A stílus, a történet abszolút illik a regényhez és hamisítatlan előzménynovella.
Köszönöm ismét az élményt!

Lillsz P
Baráth Viktória: A főnök nagy napja

Még-még! Tudom, hogy ott a főnök, de egyszerűen nem elég, csak még egy oldal lenne, és még egy! Függője vagyok a történetnek!
Imádtam! Ryan álmaim palija és ez a novella mégjobban megerősíti azt, amit eddig is tudtam, hogy Ő egy csodálatos ember! :') Baráth Viktória pedig egy csodálatos írónő! Köszönöm, hogy olvashattam! 5/5*

Milli88 P
Baráth Viktória: A főnök nagy napja

Imádtam A Főnököt, ez a kis szösszenet pedig legalább annyira tetszett, mint maga a könyv.
Óh, Ryan Walsh! *-* Rick továbbra is egy nagy maci a szememben. :)
Tökéletes!

Baráth Viktória: A főnök nagy napja

El sem tudom mondani, milyen boldogság ért, amikor kiderült, hogy én nyertem meg ennek a novellának az egyik példányát az írónő zárt csoportjában zajló nyereményjáték keretében. Alig vártam, hogy megérkezzen hozzám, és gyorsan bele is merüljek. Nem is csalódtam, igaz, hogy csak 24 oldalon élvezhettem Ryant, de mindent megért. :D

A főnök című regényt rettentően imádtam, ez volt az első regény az írónőtől, amit olvastam, és össze is facsarta a szívemet vele, de ez a novella valamit gyógyított a sebeket. Hát ledöbbentem…ismét, kaptunk sok érdekes, és új információt a történet előzményét tekintve. Ryan karaktere rendkívül összetett, ez most is kiderült és persze, megkaptuk a nagy hatalmú drogdílert is, aki könyörület nélkül irányít, de belül….a lelke mélyén több jóság van benne, mint a legtöbb emberben. Imádtam…tudom elcsépelt mondat…de akkor is imádtam minden sorát, olyan jó volt ismét visszacsöppenni a „Főnök” világába. Remélem egyszer olvashatjuk majd a folytatást is! :)

Nagyon szépen köszönöm az írónőnek a nyereményt, a névre szóló dedikálást, és a gyönyörű könyvjelzőt. :)

B_Viki23

Nem is kérdés, 5 csillag. ❤
Még mindig imádlak Ryan… ❤
Ennek a novellának csupán egyetlen egy hibája van, még pedig az, hogy nagyon rövid.. ;)
Kell még Ryan… MOST :)

luthienlovemagic IP
Baráth Viktória: A főnök nagy napja

Már régóta terveztem, hogy olvasok Baráth Viktóriától, de eddig még nem jutottam el addig, hogy meg is valósítsam. Egészen mostanáig. A főnök nagy napja pont jókor került a kezembe, mert most pont egy ilyen rövid történetre vágytam, ami gyorsan elolvasható, és nem sokat kell rajta gondolkodni.

Amit rögtön leszűrtem az első pár oldal után, hogy a szerző kellemes, olvasmányos stílusban ír. Választékos, letisztult a megfogalmazás, biztos kézzel vezeti végig az olvasót a történeten. Ezáltal teljes ívet fut be a novella, noha függővéges, de jó a horog a végén, emellett viszonylag önállóan is érthető a novella. Megfelelő csalétek volt a történet folytatásához, legalábbis nekem felkeltette az érdeklődésemet a szerző A főnök című könyve iránt. Ha alkalmam lesz rá valamikor, bele fogok pillantani abba is.

Bővebben:

rebeka202 P
Baráth Viktória: A főnök nagy napja

Hát igen, amire belemelegedek és újra abban a világban érzem magam, vége. Úgy olvastam volna tovább…
Egyre inkább kezdek megbizonyosodni rola, hogy tetszik Baráth Viktória stílusa. És hogy hiányzik A főnök. Nagyon jó könyv volt, gondosan felépített világ, és most ez a kis szösszenet kicsit vissza repített oda, de kár hogy csak 20 percre :( ♥

Evika82 P
Baráth Viktória: A főnök nagy napja

Istenem miért volt ennyire rövid ez a novella?!?!
Ez a kis szösszenet csak arra volt elég, hogy megint menthetetlenül beleszerelmesedjek ebbe a pasiba.
Ryan ❤❤❤

Ana_blogger

Egy vadászt sem izgat fel, ha a préda önként összeesik a lábai előtt.

Dorina_S

Egy üzlet sem működik, ha nincs meg a kellő bizalom és tisztelet a másik iránt.

Kapcsolódó szócikkek: bizalom · tisztelet
Dorina_S

Egy nővel sem voltam hajlandó vitatkozni, mert mindegyikük feldühített a naivitásával és ostobaságával.

Dorina_S

Minden célomat elértem, amit kitűztem magam elé, és ebben senki sem hátráltatott.

luthienlovemagic IP

Vigyázat! Felnőtt tartalom.

Mindig korán keltem, de aznap valamiért képtelen voltam időben kimászni az ágyból. Vehettem volna figyelmeztetésnek vagy jelnek, de én nem hiszek ezekben a faszságokban. Ezeket csak az idióták és lusták találták ki, akik nem akarják vállalni a felelősséget a saját életükért. Akik félnek a kockázatoktól. Én pedig nem ilyen vagyok.