MacTértem 1 csillagozás

Baráth Gábor – Sziklai János: MacTértem

A ​MacTértem egy képzeletbeli Windows-felhasználó történetét meséli el attól a pillanattól kezdve, hogy először találkozott a Mackel, egészen addig, amíg berendezkedett az új gépén. A könyvből kiderül, hogyan építhetjük fel Macintosh számítógépünket főként ingyenes vagy olcsó szoftverek segítségével úgy, hogy a lehető legkellemesebb környezet fogadjon bennünket, akár munkáról, akár szórakozásról van szó.
A már gyakorlott Windows-felhasználók megtudhatják, miként működnek a megszokott windowsos fogások Mac OS X alatt, valamint a Windows alatt megismert és használt szoftvereknek melyek a Mac OS X alatti megfelelői. A könyv sorra veszi az operációs rendszerek között különbségeket és hasonlóságokat, hogy megkönnyítse az átállást a Windowsról Mac OS X-re.
De hasznos azoknak a felhasználóknak is, akik már használták a Mac OS X-et, hiszen számtalan trükköt sajátíthatnak el belőle.
Megismerhetünk több ingyenes beszerezhető programot, amelyek elengedhetetlenül fontosak, és… (tovább)

Perfact-Pro, Budapest, 2008

imi>!
Baráth Gábor – Sziklai János: MacTértem

Windowsról Mac-re váltóknak, rengeteg infó, és még szórakoztató is, egyből megtértem :-)

Gál István – Dallos Endre: Quick Basic
Pintér Miklós: AutoCAD tankönyv és példatár – 2008–2009
Tószegi Zsuzsanna: Multimédia a könyvtárban
Beregi Tamás: Pixelhősök
László József: Mindenkinek az internetről
Kóczy Annamária – Kondorosi Károly: Operációs rendszerek
Kovalcsik Géza: Az Excel programozása
Csörnyei Zoltán: Bevezetés a típusrendszerek elméletébe
G. Nagy János – Kovács Tivadar – Kovácsné Cohner Judit – Ozsváth Miklós: Mit kell tudni? A PC-ről
Hetyei József: Pénzintézetek és állami intézmények információs rendszerei Magyarországon