Az ​iPhone könyv 2 csillagozás

Baráth Gábor: Az iPhone könyv

Amikor ​elkezdtem ezzel a könyvvel foglalkozni – már túl voltam pár iPhone alkalmazás fejlesztésén – jó barátom és egykori szerzőtársam azt kérdezte: Minek írsz olyan dologról könyvet, amit a három éves lányom is képes kezelni?

Nos, az iPhoneban – és a többi Apple eszközben is – az a szép, hogy ez az állítás igaz. Nagyszerű és barátságos kezelőfelület igyekszik kitalálni a felhasználó gondolatait. Azonban ahhoz, hogy minden (vagy majdnem minden) lehetőséggel tisztában légy, hogy a napi használat során a legjobb, legoptimálisabb, legkézreesőbb módon tudd használni a telefonodat, nem árt némiképp mélyebben megismerni a készülékben rejtőző lehetőségeket és azokat a használati trükköket, amelyek gyorsabbá és egyszerűbbé teszik az életet egy iPhonenal.

A készülékkel ugyanis nem csak telefonálni lehet: teljes értékű médialejátszó, helymeghatározó eszköz, fényképezőgép és videokamera, internetböngésző, játszótárs, és még sorolhatnám. Gyakorlatilag az élet minden területére… (tovább)

Perfact-Pro, 2011

ilu_milu>!
Baráth Gábor: Az iPhone könyv

Ha most szerzted be az első kütyüdet, akkor ez lehet a bibliád. Egyébként a rutinosaknak annyira nem érdemes, de azért mond új dolgokat.