Alfavezér 4 csillagozás

Balogh Ottó: Alfavezér

A szerző – magyar és amerikai bestseller író – egy olyan vezetéselméleti könyvet írt, melyet saját tapasztalatából, két teljesen különböző világban merített élményeiből állít össze: az európai üzleti élet és az alaszkai kutyaszánversenyzés világa. A fő témája, hogy extrém feltételek mellett is egy kutyacsapat és egy embercsapat vezetése tartalmaz közös alapelveket és hogy pontosan melyek ezek.

Garbai_Ildikó P>!
Balogh Ottó: Alfavezér

Balogh Ottó: Alfavezér … kilenc farkastörvény, amit egy csapat vezetéséről tanultam a bolygó legkeményebb sportversenyén és a világ legkeményebb marketingüzletében

Határozottan tetszett a szánhúzó kutyák és az üzleti élet párhuzama.
Vezető embereknek kötelező olvasmánnyá tenném.
A hétköznapi életbe is hasznosítható.

Herbie>!
Balogh Ottó: Alfavezér

Ez nagyon tetszett! Mivel dolgozó ember vagyok, azon belül is vezető, nagyon kíváncsi voltam, hogy milyen tanácsokat ad valaki, aki sokra vitte, aki már sokat letett az asztalra. Nos, remek meglátások, nagyszerű tanácsok, megállapítások. Ezekkel van tele a könyv. Olvasmányos, gyakorlatias, hasznos. Valamint elgondolkodtató. Ajánlom főleg vezetők számára.