Nézz ​körül! 36 csillagozás

Környezetismereti olvasókönyv az általános iskola 3-4. o. számára

Kedves Pajtás!
Miről olvashatsz ebben a könyvben?
Sokféle olvasmányt találhatsz itt. Sok könyvből válogattunk össze számodra írásokat mindarról, amit magad is tapasztalhatsz, ha nyitott szemmel jársz a világban. Ne légy türelmetlen! Figyelmesen olvasd el a kiválasztott fejezetet! Azután végezd el tanácsunk szerint a kísérleteket, megfigyeléseket.

Kiadói ajánlás: 9 éves kortól · Tagok ajánlása: Hány éves kortól ajánlod?

Tankönyvkiadó, Budapest, 1988
256 oldal · keménytáblás · ISBN: 9631808998 · Illusztrálta: Szecskó Tamás
Tankönyvkiadó, Budapest, 1987
Tankönyvkiadó, Budapest, 1986
256 oldal · keménytáblás · ISBN: 9631791254 · Illusztrálta: Szecskó Tamás

ap358 P>!
Balkovitzné Cynolter Magda (szerk.): Nézz körül!

Balkovitzné Cynolter Magda (szerk.): Nézz körül! Környezetismereti olvasókönyv az általános iskola 3-4. o. számára

Gyerekként nagyon szerettem, sokat forgattam. Felnőtt fejjel az illusztrációkat nem nevezném a legjobbnak, de régen ez sem tűnt fel, így a funkcióját akkor betöltötte, és még most is leköti a gyerekeket.

Kicsibogár>!
Balkovitzné Cynolter Magda (szerk.): Nézz körül!

Érdekes, rövid történetek (nahát, egy olvasókönyvben? :) sokféle témában. Kedvenc is lett. No meg irodalomjegyzék is. :)

Pancsurka>!
Balkovitzné Cynolter Magda (szerk.): Nézz körül!

Még általános iskolában, ebből készültem olvasóversenyre a Legközelebbi szomszédunk a Hold című szöveggel. Meg is nyertem! :)

krlany I>!
Balkovitzné Cynolter Magda (szerk.): Nézz körül!

Én ezt anno szerettem nagyon. most viszont nem emlékszem belőle már semmire sem, csak az érzésre, hogy szerettem. de jó lenne valami idézet belőle, hátha beugrana…!

padamak>!
Balkovitzné Cynolter Magda (szerk.): Nézz körül!

Én is szerettem olvasgatni, egy-egy rövid ismertetést különös országokról, népekről, állatokról, természeti jelenségekről… Aztán voltak benne megfigyelnivalók, versikék, találós kérdések, és kísérletek. Hasznos könyv, ma is lehetne alkalmazni az alsósoknak. Jobban körülnéznének…

Kek P>!

Nagyon szerettem gyerekkoromban.

husza68>!

Rongyosra olvastam!

Kecsüszo_geiko>!
Balkovitzné Cynolter Magda (szerk.): Nézz körül!

A rajzokat nem szerettem benne..