Balázs Éva (szerk.)

Ramtha ​égi üzenetei I. 1 csillagozás

Az érzékszerveken túli értékek megtapasztalása
Balázs Éva (szerk.): Ramtha égi üzenetei I. Balázs Éva (szerk.): Ramtha égi üzenetei I.

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Édesvíz, Budapest, 2001

Katan

Testünk pusztán váz, amely lehetővé teszi, hogy eljátszódhassunk kissé az anyag világában.

Balázs Éva (szerk.): Ramtha égi üzenetei I. Az érzékszerveken túli értékek megtapasztalása

Katan

Az eddig nem aktivált agyi területeknek megvan az a képessége, hogy egyszerűen a gondolat mozgósításával begyógyítsák a test bármely sérült pontját. Abban a pillanatban, amint elgondoljuk, hogy ez megtörténik, a szóban forgó gondolat a központi és környéki idegrendszeren keresztül nagyobb kisüléseket kelt a sérült testtájon, ami osztódásra és tökéletes regenerálódásra serkenti az ottani sejtek DNS-ét, s így a sejteket magukat is. Mondom, a gyógyulás tökéletes! Önök ezt csodának vélik? Márpedig ez a dolgok természetes rendje, legalábbis ennek kellene lennie!

Katan

Akik csak a külső elvárásokkal törődnek, haláluk óráján érzik át igazán, hány szerelmet nem mertek vállalni, mi mindent kellett volna másként csinálniuk, stb.
Ezek a megbánások visszahozzák őket erre a létsíkra, hogy bepótolják a mulasztottakat.

Katan

Az az elképzelés, hogy önöknek itt joguk van bárminemű ítélkezésre, nem egyéb illúziónál az alkotó valóságoknak ezen a létsíkján.

Katan

Mennyi ideig lehetnek boldogok? Épp elég sokáig ahhoz, hogy sugározzon arcukról az öröm. És mennyi ideig tart a boldogtalanság? Amíg szánandónak és elesettnek képzelik magukat. Mi mindennek a valóságalapja? Az, hogy választhatnak boldogság és boldogtalanság, öröm és bánat között, sőt, útközben is meggondolhatják magukat.

Katan

Ha meg akarják érteni a végtelent, legjobb, ha átprogramozzák a gondolkodásukat, és elvetik az idő, távolság vagy mérték fogalmait, mivel a valóság mélyebb rétegeiben ezek egyszerűen értelmüket vesztik.