A ​Duna evangéliuma 1 csillagozás

A magyar szakrális őstörténet feltárása
Bakos Attila: A Duna evangéliuma

Megfoghatatlan ​ellenfelünk még arra sem becsül bennünket, hogy nyíltan hadat üzenjen nekünk. Ehelyett a szabadságát vesztett megmaradt Magyarországnak a stabilitás illúzióját és a közelgő minden halandóra kiterjedt jólét ábrándját kínálgatja az álarcos modern világ, amely valójában a létért való alattomos küzdelem helye. Mi magyarok nem vagyunk tudatosak e háborúról, s mint afféle kényelmetlen Krisztus melletti tanuk, csöndben kihalunk e bolygóról.

Az anyagi testbe börtönzött emberi lény stratégiailag legfontosabb szerve az elme. Ezt tudják az isteni mesterek, és a világ felkapaszkodott démonikus urai, történelmi, politikai, gazdasági szemfényvesztői egyaránt. Ádáz küzdelem folyik az emberi tudat birtoklásáért. Sikeres illúziókeltő az emberi elmék ura, vagyis az egész teremtett földi világ birtokosa és élvezője. Az idők végi trónbitorló, a csaló „világkirály". Ennek az „istennek-lenni", hatalmi törekvésnek technológiája, logisztikája van, ami könyörtelenül megragadja,… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2004

Danvantara, Budapest, 2010

Kuszma P

Esetünkben 1849 után, az empirikus, akadémikus tudomány támadása, magyar nemzeti mítoszainkra gyakorolt hatása a magyarság egyensúly vesztéséhez vezetett. (…) Más velünk leplezetten, vagy nyíltan ellenséges fajok az új generációk tudatformálását soha el nem hanyagolják. Ezért nem csillapult, a nekünk valójában történelmi hálával tartozó románok, szlovákok, szerbek és zsidók magyar gyűlölete. Ezek a fajok külső és belső hódításaik fenntarthatóságának reményében folyamatosan táplálják a magyarok elleni gyűlölet és megvetés tüzét. (…) Az érzékeny, sorsán töprengő magyar szorong, mert csak fokozódó bűntudatával számíthat civilizált fajnak a láthatóan barbár, teljesen krisztustalanított Nyugat-Európában. A materialista nihil neveli ki a modern milliomos labancokat, akiknek intelligens árulása tartja fönn a munkásoktól igen messze álló baloldalt.

Bakos Attila: A Duna evangéliuma A magyar szakrális őstörténet feltárása

Kuszma P

Ráadásul fog rajtunk az ezeréves átok, mert telve vagyunk önárulásokkal, szakadatlan kuruc-labanc (2002. április 7-én választási csalást követően megkezdődött Magyarországon a liberális nagytőkéssé átvedlett kommunisták megtévesztő, az izraeli politikai marketing modern eszközeivel operáló nemzetellenes újgeneráció hatalmi restaurációja) belháborúkkal. Csak összehasonlító példaként írom ide, hogy az Úr Jézus Krisztust 30. április 7-én feszítették keresztre , az üzenet (valójában burkolt hadüzenet a magyarság, Jézus nemzete ellen) azt hiszem, nyilvánvaló.

Bakos Attila: A Duna evangéliuma A magyar szakrális őstörténet feltárása