Nagy ​Origó nyelvvizsgakönyv – Német alapfok 2 csillagozás

Babári Ernő: Nagy Origó nyelvvizsgakönyv – Német alapfok

A könyv hatékony és eredményes felkészülést biztosít az Origó típusú alapfokú német nyelvvizsgára. Az itt található feladatokat a szerző éveken át próbálta ki vizsgára készülő nyelvtanulókon; a tananyag hatékonyságát a segítségével letett sikeres nyelvvizsgák magas aránya bizonyítja.
o Valamennyi feladat megoldása megtalálható a záró fejezetben, így a tankönyv tanár nélkül, önállóan is jól használható.
o A feladatok pontosan olyan sorrendben és formátumban jelennek meg, mint a vizsgán.
o Az egyes feladatok melletti időmérő sávban a tanuló feljegyezheti, hogy mennyi idő alatt végzett az adott feladatrésszel, ami hatékonyan segíti a jó időbeosztást a vizsga során.
o A könyvben szereplő 20 mintalevél a levélírás elsajátításához ad biztos alapot.
o A sikeres felkészülést bőséges hanganyag segíti.
o A szóbeli vizsga hanganyaga valós vizsgahelyzetet idéz: a bevezető utasítás, a szövegek ismétlése, a köztük levő szünetek mind pontosan követik a vizsgán alkalmazott eljárást.

Lexika, Budapest, 2014
136 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155200045

Szklenár Judit – Kóczián Nóra: Plus Hören – Der Abiturtrainer
Christine Breslauer: PONS Komplett német nyelvtanfolyam
Emericzy Tibor – Olaszy Kamilla – Zimányi Katalin: Tesztközelben a német nyelvtan
Helen Davies: Kezdők német nyelvkönyve
Dömők Szilvia: Grammatikkompass
Nagy Pál: Az én német nyelvtankönyvem
Takács Gábor: Eltérő német-magyar igevonzatok
Pátrovics Péter: Rendszeres német nyelvtan
Dömők Szilvia: Nagy Corvinus nyelvvizsgakönyv – Német középfok
Molnár Ágnes: 10 próbanyelvvizsga német nyelvből B1 szintű nyelvvizsgára készülőknek