Képtelen ​könyv 24 csillagozás

Figyelmeztetés!

Habár a kezében tartott könyvtárgy látszatra épp olyan, mint egy rendes, komoly könyv, valójában TELJES MÉRTÉKBEN RÖHEJES!

Éppen ezért, ha egy gyerek megpróbálná Önt rávenni, hogy olvassa fel, minden bizonnyal a célból teszi, hogy behúzza Önt a csőbe.

Amennyiben Ön eleget tesz a kérésnek, az lesz a vége, hogy ÖN HÜLYESÉGEKET FOG BESZÉLNI, és mindenki nagyon-nagyon KI FOGJA ÖNT NEVETNI!

Én szóltam…

Európa, Budapest, 2015
52 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789630799881 · Fordította: Elekes Dóra

Chöpp
B. J. Novak: Képtelen könyv

Imádtuk. Nem tudom, mikor vihetem vissza a könyvtárba és hányszor hozzuk még ki… Hacsak nem vetet egy saját példányt belőle Juditka. Még néhány szó a könyvről a teljesség igénye nélkül:
Csodálatos
Formabontó
Sikítva nevetős
Túl rövid

meseanyu MP
B. J. Novak: Képtelen könyv

Úgy vettem ki a könyvtárból, hogy a könyvtárosnő azt mondta, szörnyű. (Most ne menjünk bele az illető hölgy kvalitásaiba, legyen elég annyi, hogy sokszor jobban el tudnám képzelni egy éjszakai bárban, mint gyerekkönyvtárban.) Mondtam neki, hogy ki így vélekedik, kinek meg tetszik, úgyhogy majd meglátom. Én valahol középen helyezkedem el, nem lettem óriási rajongója, de el tudom képzelni, hogy jókat lehet rajta röhögni, ha a megfelelő ember olvassa fel és megfelelő gyerek hallgatja.

memoir
B. J. Novak: Képtelen könyv

Cukiság ez a könyv, rengeteg lehetőséget ad a szülőknek a hülyéskedésre.
A legjobb persze B.J. Novak felolvasásában, nézzétek meg youtube-on.
Aztán nézzétek meg a magyar verziót is, már csak azért is, mert én csináltam. :)

chhaya
B. J. Novak: Képtelen könyv

Könyvesbolti olvasás, kettő perc alatt kivégezhető. A fülszöveg az igazat mondja, valóban röhejes… Ennyi papírt pazarolni. Kisgyerekkel lehet vicces, de hasonló szöveget bármelyik szülő ki tudna találni, úgyhogy tényleg nem látom értelmét. Képekkel lehet jobb lett volna!

Sicc
B. J. Novak: Képtelen könyv

Jól használható könyvtári órán, ha jól adja elő az ember, imádni fogják!:D

Batus
B. J. Novak: Képtelen könyv

Én olyan világban akarok élni, ahol a szülők az ilyen típusú gyerekkönyveket veszik, nem édibédi Bogyó és Babócát és társait (nem mintha el akarnám vitatni annak az érdemeit). De EZ vicces. EZ tényleg jópofa és merész.

Morn
B. J. Novak: Képtelen könyv

Sokat kellett várnom a buszomig, így betévedtem egy könyvesboltba. Nem pont várakozásra való, mivel hamar ki lehet végezni, ha csak úgy magadban elolvasod. Elhiszem, hogy gyerekkel ez működik, ha ő is alkalmas a csintalanságokra, és főleg akkor, ha olyan szülő olvassa fel neki, aki hajlik is a hülyéskedésre (közben a felnőtt élvezheti a megjegyzéseket, amik megfelelnek az ő gondolatainak), de attól még kevés. Nem azt mondom, hogy most irány cukiságokat venni és csak azt felolvasni a gyereknek A bogyóbabóca bigyótól a hideg futkos a hátamon, már a ronda rajzuktól rosszul vagyok, hogy nincs normális arcuk!, de nekem ez így nem jött át. Nem kell könyvben szerepelnie az ilyen furin kimondható dolgoknak (mert mégsem szavak) ahhoz, hogy elszórakozzunk a kicsikkel. Sőt, ilyet akár írni is lehetne, olcsóbb megoldás is lenne.

Európa, Budapest, 2015
52 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789630799881 · Fordította: Elekes Dóra
sepa I
B. J. Novak: Képtelen könyv

Röhejes. Valóban. Sajnálom a fákat, amelyeket emiatt a könyv miatt irtottak ki. Azért volt olyan része, amin elmosolyodtam, és tuti, hogy valaki elő tudná úgy adni, hogy azon fetrengve röhögnék, de ez így most nem jött össze.

melangecholie
B. J. Novak: Képtelen könyv

Ötletes, humoros könyv, jót röhögtem rajta – üde színfolt a modern gyerekkönyvek palettáján, érdemes (f)elolvasni, ha némi változatosságra vágyunk.

Mónika_Esztojka

A könyvek azok ilyenek:

Mindent, amit mondanak, az olvasónak is mondania kell.

Bármit mondanak, akkor is.

Mindenképp.

VICCESEKET
mondjanak!

Andrew_N_Bagman

A könyvek, azok ilyenek:
mindent, amit mondanak, az olvasónak is mondania kell.