Karácsonyváró 8 csillagozás

B. Habarics Kitty: Karácsonyváró

Különleges adventi kalendáriumkönyvet tart a kezében a kedves olvasó. Itt is naponta vár meglepetés gyerekekre és felnőttekre egyaránt, minden napra jut egy-egy hosszabb-rövidebb mese, verses mese vagy vers- csakúgy, mintha kicsi ablakokat nyitogatva várna ránk az ajándék.
Ez a könyv emeli az ünnep fényét, segít ünnepi pompába öltöztetni a szívet. A készülődés izgalmába hoz közös játékot, apró, de fontos és meghitt rutint, amit várhatunk minden nap. Melegséget és együtt megélt apró örömöket ad.
A kedves, szívet-lelket melengető kis történetek nem csupán szórakoztatnak, de tanulságosak is.
Szeretetet adnak és szeretni tanítanak a szeretet ünnepének hónapjában. Az advent az elcsendesedésről, a várakozásról, s az egymással töltött értékes időről szól, szeretnénk, ha erről szólna, hiszen ez az, ami felbecsülhetetlenül értékes. Ezt adja ez a könyv.

64 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155697630 · Illusztrálta: Novák Natália

olvasóbarát>!
B. Habarics Kitty: Karácsonyváró

Felemás érzésekkel olvastam ezt a kötetet, a prózai írások jobban tetszettek, a versek kevésbé voltak számomra meggyőzőek. Nem a kötet témájával volt problémám, több karácsonyra hangoló könyvet is olvastam mostanában, amelyek mélyebb érzelmeket váltottak ki belőlem.

eeszter >!
B. Habarics Kitty: Karácsonyváró

Hangulatos karácsonyváró történet. Váltakoznak a versek és a mesék, így még színesebb a kötet. Külön örültem, hogy december 6-a köré csoportosította a Mikulásos írásokat, karácsonyhoz közeledve pedig az angyalokról, Jézuskáról szólóakat, és nem kavarta be karácsonyra a Mikulást. Szépek az illusztrációi is.

Móni_Krémó>!
B. Habarics Kitty: Karácsonyváró

Igazi képzeletet melengető adventi könyv, imádtam olvasni!

Rezefy>!
B. Habarics Kitty: Karácsonyváró

Nagyon szép, hangolódós mese könyv, 24 történettel. Vannak benne rövidebb-hosszabb történetek/versek. Tetszett, hogy az elején inkább Mikulásos történetekkel indít, de a végére átveszik a helyét az angyalok. De ezeken felül is sok szép történet van benne, telis-tele melegséggel! :)
Az illusztrációk szépek, a versek nem erőltetettek, a mesék is tartalmasok. Tehát ez a könyvecske biztosan elő fog kerülni még sokszor, adventkor.