Visszatérők 134 csillagozás

Salsa, ​szivar, szenvedély

Adrian Perez, a spanyol milliomos örökös úgy él, ahogyan kedve tartja. Évek óta költi apja pénzét bulikra, piákra, nőkre, és szolgáltat mindeközben elsőosztályú címlapsztorikat a pletykamagazinoknak. Hiába harminchat éves, képtelen megkomolyodni. Noha szemtelenül jóképű és vonzó, elkényeztetett, fennhéjázó és beképzelt. Érdekember, aki pénzben méri az emberi kapcsolatok fontosságát is. Tökéletes élete azonban egy csapásra összeomlik, amikor megtudja, hogy örökbe fogadták. Családja és a sajtó elől egészen Kubáig menekül.

Camila Romero életvidám, szenvedélyes nő, akinek aranyból van a szíve. Imádja a családját, barátait. Alázattal fogad mindent, amit az élet kínál számára. Legyen az akár a szerelme, ami a salsa, a hivatása, ami a művészet, vagy az otthona, ami Havanna. Nincs hozzászokva olyan emberi gonoszsághoz, amilyet megtapasztalni kénytelen, miután egy bajba jutott idegennek segítő kezet nyújt a kubai éjszakában.

Adrian és… (tovább)

Maraton, 2022
Maraton, Budapest, 2022
142 oldal · ISBN: 9786158208307

Szösszenet P>!
B. E. Belle: Visszatérők

A szerző ebben a könyvében is adja a megszokott stílust. Van benne szerelmi vonal, obszcén nyelvezet, egzotikus helyszín és emberek, gazdag szereplő, zene és tánc.
Adrian és Camilla kapcsolata lezáratlan, mint a regény is. A végén a fordulat remek, spoilerérdekel a folytatás is.
Igazi kikapcsolódáshoz való olvasmány, de nagyon mély tartalmat nem kell várni.
Kicsit deja vu érzésem volt, mert véltem felfedezni hasonlóságot a Vándorok. c. regénnyel.

Simon_Ziti>!
B. E. Belle: Visszatérők

Na ez be lett fejezve. Nincs különösebb bajom a nyitott befejezésü történetekkel, de szerintem ez inkább csak össze lett csapva. off Érdekes, hogy az előző szereplők történeteiben valaki mindig antipatikus volt. Ebben viszont senkit nem éreztem „ellenségesnek". Nem tudok túl sokat mondani: jó volt, de maradtak bennem hiányosságok. off

jeszan>!
B. E. Belle: Visszatérők

Két világ, két kultúra, két különböző személyiség, ugyanaz a szenvedély. Imádom, egy újabb Belle gyöngyszem. Na de a vége!? Folytatásért kiállt.

Hópárduc P>!
B. E. Belle: Visszatérők

Nagyon rövidnek tartottam ezt a történetet.
Mire belelendültem volna, már vége is volt, sajnos…
Adrian nagyon szemét módon viselkedett szinte végig. Nem tudom, hogy mennyire játszotta a bunkót, és mennyire volt igazán az. Camila egy életvidám nő, attól függetlenül is, hogy már érték megpróbáltatások. Bár, ezekről a múltbéli dolgokról is szívesen olvastam volna még. Ki, hogy került ebbe az időbe. A kémia kicsit gyorsan röppen előre a főszereplőkkel.
Persze, rövidre lett zárva a történet vége is, pedig kíváncsi vagyok mi lett Adrian és Camila sorsa.

Vikiberry >!
B. E. Belle: Visszatérők

Fantasztikus ez a könyv! Hamisíthatatlan, igazi Belle! :)
Nem is találom rá a szavakat. Egyszerűen minden megvan benne, ami egy teljesen tökéletes történethez kell. Belle tudja a receptet! :))
Camila és Adrian merőben más világban élnek és teljesen más emberek is. Camila egy vérbeli kubai, felszabadult, imád táncolni, ez jelenti neki az életet.
Adrian pedig egy kissé “bunkó”, gazdag férfi.
A találkozásuk nem volt mindennapi, ahogyan az sem, végül miért szeretett bele Camilába annyira a férfi. Bár ez várható volt, de egy ilyen szereplő jelentős fejlődésen kell átmenjen ahhoz, hogy egy ilyen lány egyáltalán szóba álljon vele. Mégis megtörtént.
A végén pedig annyira megörültem, mikor Rea is megjelent!!!♥ :) Nagyon vártam, hogyan kerül képbe, és nem csalódtam!
Kuba kultúrájáról is rengeteget megtudtam a könyvből, annyira imádom ezt is az írónőben, hogy az adott országokról és az ottani szokásokról mennyire színesen tud írni!
Imádtam minden egyes sorát!

Maraton, 2022
nagydianagloria>!
B. E. Belle: Visszatérők

Érzékiség. Szenvedély. Zene. Életérzés. Tánc.
Letehetetlen. Mennyi minden történt ebben a vékonyka könyvben.
Cami tényleg maga Kuba. Nagyon szerethető karakter. Rendesen feladta a leckét Adriennek, és a tudtán kívül meg is változtatta őt.
Adrien karaktere is nagyon kedvelhető volt, igaz kicsit s*ggfej, de Ő így volt jó, ahogy.
off
Kedves Írónő! Így nem lehet vége…. :)

Farkas_Éva P>!

Visszatért a Belle könyv érzés :D
Imádtam!!!
Amikor a fülszövegnél elolvastam, hogy kiről lesz szó fogtam a fejem, hogy jajj mi lesz ebből, mert Adriannak az eddigi két könyvben B. E. Belle: Visszatérők és B. E. Belle: Megtörtek , ahol megjelent nem sikerült magát megszerettetnie sőt!!!
Aztán fogta magát elutazott Kubába és megmutatta az igazi arcát. Nem, nem változott meg, csak felismerte, hogy baj van.
Megismerte Camilla-t és rájött, hogy, ha kiakar lépni a rosszfiú szerepből és esetleg meg akar állapodni, akkor azt csak úgy érheti el, hogy elmegy egy spoiler
A történet hihetetlenül rövid és akkora függő vagy inkább nyitott vége van, hogy csak na!
Folytatás meg sehol… És nem is úgy néz ki, hogy várható lenne….
Sajnálom nagyon, mert sok mindent lehetne még ebből kihozni.
Több kérdésem maradt, mint ha nem is olvastam volna :D
Pl: Ki a spoiler? Mi lesz vele és a spoiler
Sikerül Adriannak spoiler?
Hogy alakul a kapcsolatuk Camilla-val?
Hol fognak spoiler??
…..stb….stb…stb….

Orsolya_Mojzer>!
B. E. Belle: Visszatérők

Ez a könyv már majdnem annyira elvarázsolt mint a Megtörtek. Camila karakterét nagyon bírtam, végig szimpatikus volt. Igazi nő, Adrianra bevallom őszintén eddig nem figyeltem. Ebben a történetben nem volt vele bajom, mondjuk a vége nem volt túl biztató. Ezek szerint lesz folytatás, kíváncsian várom.

B. E. Belle: Visszatérők

Rövid és tömör off, emellé még szórakoztató is.
Adrian bicskanyitogató stílusa nem baj hogy formálódott egy KICSIT – nem többet :'-D –, de én abszolút bírtam őt. Miközben Camit még én se mindig értettem, de kedves volt és bájos off.

Köszönet a „régi” szereplők visszatéréséért! Hiányoztak ;-) off

TMarie>!
B. E. Belle: Visszatérők

Olvasmányos, haladós. Mély érzelmek, mégsem fogott meg teljesen.
Különösen az a jelenet maradt meg bennem, hogy Camila bemegy Adrianhoz a szállodai szobába és ott találkozik az édesannyával. Az a párbeszéd, azok a gondolatok… nem is ismeri, de már teszteli??? Meg rögtön megszereti, hogy még igazából nem is váltottak pár mondatnál többet, de már szinte a menyének gondolná?
Voltak még furcsaságok spoiler

DzsDzs88 IP>!

Nem élhetjük más életbe zárva magunkat. Nem alkalmazkodhatunk mindig másokhoz.

DzsDzs88 IP>!

Minden ember másként szabad, másként repül a saját börtönének falai között.

DzsDzs88 IP>!

És igen, szeretem megélni mindazt, amit az élet nyújthat számomra, de a szenvedés nem tartozik közéjük. Abból kaptam már eleget. Külön nem állok sorba érte.

Bookaholic77 >!

Amíg az ember csak próbálkozik, semmit nem fog elérni. Amikor cselekszik, az hoz eredményt.

DzsDzs88 IP>!

Minden aranyat ér, ami később a könnyebb boldoguláshoz vezet.

Bookaholic77 >!

Hagyd, hogy a világ megváltoztasson téged, hogy te is meg tudd változtatni a világot! CHE GUEVARA

DzsDzs88 IP>!

– Az a bajom magammal, hogy olyan vagyok, mint a kubaiak. Megvan mindenem, mégis úgy érzem, valójában semmim sincsen.
Camila még közelebb húz magához, pedig azt hittem, ennél már nem lehetséges, hogy közelebb érezzem:
– Nem vagy kubai, mert nekünk nincs semmink, mégis mindenünk megvan.

Bookaholic77 >!

Mert az életet élni kell, addig, amíg lehet, mert a végét nem mi szabjuk meg.

nagydianagloria>!

Nincs olyan, hogy ha valakinek csak a piros a kedvenc színe, akkor nem kell találkoznia, ismerkednie a többi színnel. A fekete ugyanúgy az élet része, mint a fehér és a köztük helyet foglaló megannyi árnyalat.