November ​előtt (Előtt 1.) 496 csillagozás

November:
Elhagytam New Yorkot, és a rossz emlékeimet, örökre. Tenessee várt, és apa sztriptíz klubja, ahol könyvelőként dolgozom.
A klubban ismertem meg Asher Maysont.
Asher tipikus rosszfiú, és én nem akarok tőle semmit.

Asher:
Mióta csak az eszemet tudom, soha nem okozott gondot megszereznem egyetlen nőt sem – November előtt.
De akarom őt, jobban mindennél. És megszerzem.

414 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155676154 · Fordította: Debreczeni Kinga
350 oldal · ISBN: 9786155676161 · Fordította: Debreczeni Kinga
414 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155676154 · Fordította: Debreczeni Kinga

Asher James Mayson · November Rouger · Cash Mayson · James Mayson · Michael Rouger (Big Mike)

Milli88 P>!
Aurora Rose Reynolds: November előtt

Nem vagyok egy nagy ivó, de ehhez a könyvhöz kellett a pia…
Mi a búbánat volt ez…………….???

Asher James Mayson egy irányításmániás őstulok. Most komolyan! Hol hagyta November az eszét? Egy szép pofi ennyire képes elvenni egy egyébként normális lány eszét?

A könyv első oldalain még egész szimpi csaj volt. Aztán találkozott ezzel a tetovált ősemberrel, és minden szimpátiámat elvesztette.
Egyik oldalon még nem is ismerik egymást, aztán lapozok kettőt, s már spoiler O.o
A másik… spoiler Báááááááá! Ilyen a világon nincs!

Olvastam a könyvet, és közben végig azon kattogott az agyam, hogy mikor érek már a végére. Ugye elvből nem hagyok félbe könyvet, de ennél a könyvnél nagyon erős volt a késztetés, hogy a sarokba vágjam.
Az erotikus részek számomra kicsit sem voltak izgatóak. Nekem nem a nagy, mindent elsöprő szerelem jutott eszembe, hanem inkább az ősember a hajánál fogva bevonszolja az asszonyt a barlangjába efektus.

Bestiát imádtam. Ő volt az egyetlen valmire való karakter a könyvben. Kár, hogy nem narrálta November agymenéseit.

A szósimétléstől pedig a falat kapartam. A „bakker”, az „Asher-köd”, az „Ööö”, és az „adott egy puszit az orromra” megszámlálhatatlanszor szerepel a könyvben. A vége felé már szinte csak ebből álltak az oldalak… rémes.

Naiva P>!
Aurora Rose Reynolds: November előtt

Az értékelések alapján rosszabbra számítottam, viszont szerencsére sokkal jobbat kaptam. Egyszerűen jó volt ezt a könyvet olvasni. Kicsit hasonlított a spoiler, amit évekkel ezelőtt annyira szerettem. Csak ez egy kicsit több felnőttesebb tartalommal bírt. Külön örültem annak, hogy a két főszereplő között nem alakult ki, és nem is kreáltak maguknak félreértésekből adódó, felesleges drámai helyzeteket. Szerintem édesek voltak együtt. Asher a leírás alapján totális telitalálat. Az Asher-köd nálam is leereszkedett. Tetovált, túlvédő, barlanglakó habitusú alfahím, de az életben sok lenne. Nagyon tetszett az egész Mayson család és a mellékszereplőkben is láttam fantáziát. Nagyon kíváncsi vagyok Trevor könyvére is, Sőt! Az összes Mayson fiú kötetére.

Aurora Rose Reynolds: November előtt

„Bakker” az a borító, legszívesebben tapétáznék vele XD
„Bakker” nagyon tetszett!
Szerethető karakterek, bár be kell valljam én még éreztem bennük erőt, amit ki lehetett volna használni. Lightos Rule-nak mondanám XD
Folytatást akarok!!!!!!!!!! :D
Jövök a testvérekért ;-)

Deziréé>!
Aurora Rose Reynolds: November előtt

Egyszerűen alig tudtam letenni.
Nagyon tetszett a könyv. Az utolsó olyan 100-120 oldal csak úgy elrepült én meg csak néztem, hogy ne ne már, vége.
Szeretem az ilyen könyveket. A Mayson fiúkról már most tudom, hogy imádni fogom mind. :D
November egy nagyon erős női karakter, sok mindent kibírt már az életben. Tetszett, ahogy nem hagyta magát amikor Asher bunkón viselkedett vele.
Bestia, jaj te kutya. Hogy nekem miért nincs egy ilyen kutyám?
A borítóját most nem akarom szétdicsérni, de nagyon tetszetős. :D

christine>!
Aurora Rose Reynolds: November előtt

Megmondom őszintén, nekem ez tetszett. Tipikus new adult, ellőve a tipikus eseményekkel, de ma épp erre volt szükségem.
Asher karaktere egy kicsit az idegeimre ment, és miatta történt a pontlevonás is. Ugyan kedvelem a basáskodó, főnökösködő férfiakat, maga a tény, hogy Novembernek lényegében már nem volt szabad akarata, kikészített, és jött, hogy levágjak szerencsétlen férfinal egy büdös nagy pofot, mert megérdemelte volna. :)
Egyszer olvasósnak mindenképp elmegy, a műfaj kedvelőinek ajánlott.

wurzel_gabriella>!
Aurora Rose Reynolds: November előtt

Teljesen rendben volt a sztori. Megérte annyira várni rá.
És az a borító! *.*

Pati28 P>!
Aurora Rose Reynolds: November előtt

Ez nem igazán az én könyvem volt. Nem tudom mire is számítottam, de erre biztosan nem. Egyszeri olvasásnak tökéletes, és se jónak, se rossznak nem mondanám. Stabil közepes kategória.
Nem vagyok ellene az erotikus történeteknek, de számomra az is fontos, hogy emellett legyen a könyvnek mondanivalója is. Szeretem, ha a szereplők között szépen és érzelmesen alakul a románc, ellenben a megláttalak, gyere hozzám, csináljunk pár gyereket effektussal.
A rengeteg szóismétlés nagyon zavaró volt, a fordításról pedig inkább mélyen hallgatnék.
November az elején még szimpinek tűnt, de ahogy behódolt Asher kénye-kedvének, elvesztette az érdeklődésem.
Asher pedig annyira irányitásmániás és fölényeskedő volt, hogy nekem nem hogy Asher-köd, semmilyen köd nem telepedne tőle az agyamra.
Még Trevornak adok most egy esélyt, hátha az egy kicsivel többet ad, mint ez a regény.

Sippancs P>!
Aurora Rose Reynolds: November előtt

Sokáig vacilláltam a 4 és 4,5 csillag között, de ma szőrös szívű vagyok, ezért az előbbi mellett döntöttem.

Két főbb problémám volt a történettel:
1. Asher túlzott nyomulása.
Amikor Asher feltűnt a könyvben, nagyon-nagyon sok pénzt tettem volna rá, hogy új háremtagot fogok avatni. Magas, tetovált, ex-tengerészgyalogos, tipikusan bunkónak tűnő, de valójában érző szívű férfi – kell ennél több? Nekem nem.
Aztán ahogy haladtunk előre a történettel, egyre inkább előtérbe került a számomra nem tetsző, „dominánsabb” oldala. Mert persze, oké, a férfi legyen férfi, és védje meg a nőt, de ahogy mindent November szájába adott, ahogy erőltette spoiler vagy épp kisajátította magának a lányt, a féltékenykedésről és a túlzott féltésről nem is beszélve, az minden volt, csak nem férfias! Lehet egy nőt úgy is szeretni, hogy megadjuk neki a választás lehetőségét, és inkább tereljük a jó felé, nem pedig erőltetjük azt! Brrr, nagyon mérges voltam emiatt Asherre! (Vagy inkább az írónőre, amiért ennyire elszúrta Asher karakterét.)
2. Kiszámíthatóság.
Tudom-tudom, ez egy romantikus-erotikus történet, amitől nem kell világmegváltó gondolatokat várni. Ezt alá is írom. De nem lehetett volna picivel több izgalmat, több fordulatot beleépíteni a cselekménybe? Minden annyira egyszerűen, annyira kiszámíthatóan történt, hogy hiába érdekelt a könyv, voltak olyan rövidebb részek benne, amiket minden szívfájdalom nélkül átlapoztam.

Mindezek ellenére azt mondom, hogy jó kis sorozatindító kötet volt ez, és kíváncsian várom a folytatásokat. Az előzetes alapján van egy olyan érzésem, hogy Liz és Trevor története tartogat még meglepetéseket! :)

Krisztina_Németh_2>!
Aurora Rose Reynolds: November előtt

Nem lett a kedvencem de azért borzalom sem volt. November nekem nem lett a kedvenc karakterem, tul sok volt a nyafizás, meg ez az „Asher köd" az agyamra ment. Ashert sem igazán értettem a legelsö randin beköltözteti magához a csajt mert ö élete asszonya- ez hülye? Ami tetszett az a nagy és szeretö család.

Nikolett0907 P>!
Aurora Rose Reynolds: November előtt

Sajnos vagy sem, valószínű már a borítóval elkezdődött egy passzivitás a könyv iránt.
Kezd csömöröm lenni az ilyen borítóktól, lassan már a fallosz is kikerül és tényleg nem lesz semmi, ami a képzeletre lenne bízva, pedig ebben az esetben ez nagyon fontos lenne.

Ami pedig a kötetet illeti, nem jutott el hozzám, nem érintett meg.
Egyszerűen kívül maradtam a történetből.
Annyi pozitívat mindenképpen elkönyvelhetek, hogy összeillő páros volt és végre valahára semmi manír nem volt benne.
Viszonylag gyorsan tudtam vele haladni, kár, hogy ilyen közömbös maradtam.

Egy olvasásnak megfelelt.

Bitten>!

– Emlékszel, fiam? – nézett Asherre.
– Mondtam neked, hogy amikor megtörténik, BUMM! – és a kezével egy robbanást imitált.

Kapcsolódó szócikkek: Asher James Mayson · James Mayson
Bree_olvas>!

(…)Tiszta őrület, hogy van három tesód meg egy rakat haverod, és épp engem találsz meg. Nincs valaki más, akivel szórakozhatnál?
– Hát, őket azért nem kérném még, hogy zuhanyozzanak velem.

Bitten>!

Nagyon idegesítő a fia, azt hiszi, nála van a bölcsek köve

Kapcsolódó szócikkek: Asher James Mayson · James Mayson · November Rouger
wurzel_gabriella>!

– Hát Mike, öreg harcos, meg kell mondjam, a te fizimiskádat látva nem hittem volna, hogy ilyen csodás lányod van – jegyezte meg Rex.
Éreztem, hogy elvörösödöm…
Apa büszkén végigmért:
– Kétségtelen, hogy szép munkát végeztem – felelte, széles mosollyal az arcán.
– Jaj, apa, hagyd már abba!

Kapcsolódó szócikkek: Michael Rouger (Big Mike) · November Rouger
Nymeriaa>!

Én mondom, nem tudom, milyen kötelék fűzi össze a nőket és a gardróbokat, de ha igaz, hogy a férfiakhoz a gyomrukon át vezet az út, akkor a nőkhöz a gardróbokon keresztül.

Kapcsolódó szócikkek: Asher James Mayson
l_moni>!

(…) elérkezett az idő, hogy visszatérjek a valóságba.

Kapcsolódó szócikkek: November Rouger
Ács_Milán>!

– Én is szeretlek, bébi. Jesszusom, azóta szeretlek, hogy megpillantottam a gyönyörű arcodat. Ott álltál apád bárjában, a pultnál, és tudtam, hogy te vagy az, aki nekem rendeltetett.

Kapcsolódó szócikkek: Asher James Mayson · November Rouger
Naiva P>!

Felkacagtam, amint elképzeltem őt és a testvéreit – mindnyájan akkorák, mint egy kétajtós szekrény –, amint várják a sütit, és a mama vigyázó tekintetétől kísérve jó gyerekek módjára rendesen megebédelnek.

Előtt sorozat · Összehasonlítás