Nico ​előtt (Előtt 4.) 102 csillagozás

Aurora Rose Reynolds: Nico előtt

Sophie Gratesnek sosem volt könnyű az élete, de most végre apránként, lépésről lépésre megtalálja az útját. Vagyis csak megtalálná, ha Nico nem jelenne meg a színen és nem állítana mindent a feje tetejére. Rákényszeríti Sophie-t, hogy megértse, nem élheti úgy az életét, mintha kívülről látná, és néha ki kell állnia a mélység peremére, hogy kiélvezze a kilátást.

Nico Mayson abban a pillanatban tudta, hogy Sophie Grates az igazi, amikor először meglátta. Világéletében a külseje szerint ítélték meg, így amikor megismerkedik egy gyönyörű nővel, aki az igazi énjét látja, az érzései még erősebbé válnak. Nico tudja, milyen ember, mire képes, és mindent megtesz, amit csak tud, hogy segítsen Sophie-nak leküzdeni a démonjait, hogy boldogan éljenek, míg meg nem halnak. Minden, amiért érdemes élni, azért érdemes küzdeni.

Művelt Nép, Budapest, 2021
332 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155676376 · Fordította: Debreczeni Kinga
Művelt Nép, Budapest, 2020

Nico Mayson · Sophie Grates

Aurora Rose Reynolds: Nico előtt

Szeretem ezt a sorozatot már ideje volt hogy megjelent a folytatás,nem keveset kellett rá várni.
Viszont igencsak pipa vagyok megint….
A fordítás néhol totális katasztrófa.
A „BAKKER” szó annyiszor megjelent hogy már a hajam téptem.
Viszont ami totálisan teljes mértékben kiakasztott az a „PIRSZING” szó volt.
Hogy lehet így lefordítani valamit?????
Helyesen írva PIERCING mondom PIERCING nem pedig PIRSZING…..
Ezt nem lehet „elírásnak” nevezni.
Dühös vagyok mert a sztori tetszett és rontják az olvasási élményt az ilyen bakik….

Sophie szimpatikus volt.☺
Egy nagyon visszahúzódó leányzó,nem lepett meg hogy Nico-val hozta össze a sors.
Néha jókat mosolyogtam egy-egy adott helyzeten.
Nico próbálta kicsalogatni a csigaházából.
Nemhiába az ellentétek vonzzák egymást.

NicoNicoNico ❤❤❤
Jött.Látott.Megszerzett.❤❤❤
Imádtam a stílusát,nem kertelt.
Gondoskodó?Igen
Önelégült?Lehet
Szexi?Meg hát ♡_♡
Nagyon szexi?Azt meghiszem ^_^
S@ggfej?Tudott az is lenni
Tetszett hogy nem estek rögtön egymásnak.
Volt sztori,de inkább a romantika és erotika vitte a szálat de azért akadt bökkenő is.
Teljesen kikapcsolt,bár a fordítás felett nem tudok szemet hunyni.
De még így is imádtam ezt a morgós,védelmező,tetovált,PIERCINGES hím példányt.
Örültem hogy a többi Mayson fiú és családjaik is megjelentek,totális káosz az egész de ők mind egy család.
Biztos újraolvasós lesz.❤❤❤

Hópárduc P>!
Aurora Rose Reynolds: Nico előtt

Csakúgy, mint a többi rész, kikapcsolódásnak tökéletesen megfelelt. Ebbe a könyvbe többet igazából nem is kell belegondolni.
Az eleje kicsit gyorsan indult, és nem volt annyira érthető. Aztán kezdett fény derülni egyes dolgokra.
Nico, nagyon védelmező, olykor alaposan túl is lőtt a célon.
Sophie, bizalmatlan és lassan épül fel a magabiztossága, saját élete. Kiegészítik egymást a főszereplők.
Kettős szemszög jó. Végét kicsit gyorsnak találtam.

Trice29>!
Aurora Rose Reynolds: Nico előtt

Hajnalban fejeztem be, nem bánom a mai kómát ♥
Éreztem, hogy a vagány Nico története erős lesz, nem csalódtam!
Annyira jó volt újra beletekinteni a Mayson család mindennapjaiba, egyszerűen fantasztikusak. Nagy az összetartás és a szeretet. Tetszik, hogy 4 fiú testvérnek sok-sok leánykája születik, imádom a macsó papákat ♥
A történet jól kitalált, végig fenntartotta a figyelmem. Jókat mosolyogtam, egyszerűen olyan volt, mint egy nagy ölelés (bármelyik fiútól bevállalnám :o)))
Továbbra sem kell maradandó, újszerű tartalmat keresni ebben a sorozatban, de egy minőségi kikapcsolódást mindenképpen ♥

Karinaa7 P>!
Aurora Rose Reynolds: Nico előtt

Még mindig úgy gondolom, hogy a harmadik könyv volt a legjobb. Így negyedik könyvre már kicsit unalmas ez a meglátom és egyből beleszeretek, mert ő az igazi dolog. A végén az a pár oldalnyi izgalom szerintem kevés volt.
Az a baj, hogy most hiába, hogy nem lesz kedvenc, ismerem magam annyira, hogy még egy jó párszor újrafogom olvasni ezt a sorozatot, mer mégis van benne valami, ami nekem nagyon teszik.

Művelt Nép, Budapest, 2020
turanett P>!
Aurora Rose Reynolds: Nico előtt

Ezek a Mayson fiúk még mindig verhetetlenek. Lehet, hogy nem ez volt a legjobb rész, de Nico-t akkor is imádtam :) Vicces volt, ahogy ez a nagy melák udvarolt. Nekem inkább néha Sohie-val volt bajom. Isten igazából ő olyan semmilyen volt. „Ez a félek az emberektől, mert régen egyszer majdnem történt velem valami” kissé erőltetett volt. Miután Nico helyre rázta javult a helyezett. Az egész családról jó volt olvasni. Megszerettem őket. Valószínűleg hiú ábránd, hogy az írónő másik sorozatát is hozzák, amiben Asher lányai kapnak főszerepet. Pedig azt is szívesen elolvasnám. Vagy legalább Kenton történetét, na rá is kíváncsi lennék.
Nem a legélesebb kés a fiókban, de én szerettem :)

Ramóna>!

Mese habbal.

A történet sok extrát nem tartogat, sőt sok elrugaszkodott elem is van benne – mint eddig mindegyik Mayson testvérnél. Ennek ellenére egyszeri olvasásnak kitűnő, kikapcsol és tényleg álomvilágba ringat.
Bár azt is hozzá kell tennem, hogy ezt a kötet közel sem éreztem annyira kiforrottnak, mint pl Asher könyvét.

Aurora Rose Reynolds: Nico előtt

A második (vagy sokadik) esélyek híve vagyok – az Előtt sorozat már a negyedik esélyt kapta tőlem. Megérte? Nem.
Általában nem szoktam az értékelésnél idézetet kiemelni, de ezt úgy érzem most muszáj megtennem, mert annyira felidegesített egy felmerült gondolat, hogy inkább elmentem aludni. Szóval, kérdezem én, melyik épeszű férfi gondolja élete párjáról ezt: „Mondjuk inkább azt, hogy amint lehet, megtermékenyítem, függetlenül attól, hogy készen áll-e, vagy sem”? Hogy juthat ilyen az eszébe azután, hogy alig pár nappal azelőtt vette el a lány szüzességét? Hogy képes leírni ilyet egy nő? Mégis. Mi. A. Fészkes. Fene. Volt. Ez?

Már az első fejezetben csókolóznak, napok alatt mérföldköveket lépnek át, aztán lazán ugrunk hónapokat az időben, mert miért ne? Kiszámítható az egész történet, egy pillanatig sem éreztem kikapcsolódásnak, és tudtam én, hogy erotikus a könyv, de olyan random módon jöttek az aktusok fejezeteken belül, azt sem tudtam hová kerültem egyik pillanatról a másikra.
Nico munkája, ami még talán jobbá tehette volna a könyvet, kidolgozatlan volt és az elkapkodott akciójelenetek sem segítettek rajta. A fordításról inkább nem írnék semmi konkrétat, beszéljenek helyettem a számok: drága 157 alkalommal, drágám 12-szer, bakker 42-szer, a teste íjként feszült meg 4-szer (ezzel csak az volt a baj, hogy máshogy nem sikerült kifejezni ezt az állapotot) és a legfájdalmasabb, pirszing 7-szer…

És a pozitívumok: nem túl hosszú, a kutyák (Daisy és Hógolyó) aranyosak, és volt benne ananász, ami jól jött egy kihíváshoz.

Ó, és ha egy férfi azt mondaná nekem, hogy „az enyém vagy és kész”, biztos azzal a lendülettel tökön rúgnám.

meteoritastar>!
Aurora Rose Reynolds: Nico előtt

Elkezdtem olvasni a történetet és éreztem, hogy igen. Végre. Ez az én történetem lesz.
Egy visszahúzódó lány és egy macsó pasi.
Nagyon tetszett az első találkozásuk. Az is aranyos volt, ahogy Nico udvarolgatott neki.
A kis krimi vonal is tetszett. De nagyon sajnálom,hogy kis jelentőséget kapott. A végén meg össze lett csapva. Gyorsan le lett zárva. Pedig nagyon jól lehetett volna csűrni csavarni az spoiler. De még így is, a krimi vonal gyengeségéve is jó lett volna a könyv, ha nem lassul be a cselekmény.
Miután a páros egymásra talált, szinte semmi sem történt. El lett húzva. Rövidebb könyvet kellett volna írni vagy inkább több drámával, krimivel, féltékenységgel kellett volna színesíteni a történetet.
A családi találkozás most is nagyon jó volt. Imádtam őket. Jó volt újra látni mindenkit.
Nico lesokkolt reakciója kedvenc. Ezek a macsó pasi sokkok lerágott csontok, de még mindig aduászok az ilyen könyvekben. spoiler
A könyv vége nagyon felkeltette a kiváncsiságomat. Érdekelne az egyik kislány története, hogy ő, hogy találja meg a nagy Őt és persze, hogy cserkészi be a kiszemeltet. Jónak igérkezik.

Ani249>!
Aurora Rose Reynolds: Nico előtt

Nico és Sophie is megkapta a saját kis rózsaszín történetét. Külsőleg nem biztos, hogy összeillettek, de mégis nagyon jó páros lettek. Sophie mellé kellett egy erős pasi, aki igazi családcentrikus macsóként kirángatta őt a magányából. Bízom benne, hogy hamarosan jön az unokatesók és akár a gyerekek története is. A vége mindenesetre erre utal.

L_B_Mariann P>!
Aurora Rose Reynolds: Nico előtt

Az előző részekhez viszonyítva, gyengébbre sikeredett. Vagy, az is lehet, hogy amilyen nagyon vártam, olyan nagyok volt az elvárásaim is? Nem volt rossz, de nem is az igazi.
Nico akárcsak a fivérei, ugyanúgy viselkedik amikor berobbant az igazi az életébe. Sophie-t is kedveltem. Habár én szerintem az a bizonyos"trauma" amit még kislányként átélt, és felnőtt koráig így elkíséri, picit el lett túlozva. Bírtam az ő kettősüket. İgazán összeillettek, miután Nico kiharcolta magának Sophie-t. Nem volt könnyű mire beadta a derekát.
Meg mindig Trevor része a kedvencem a sorozatból.

SzRéka >!

– Nagyon édes vagy – mosolyodott el, és végigsimított az államon.
Kimondhatatlanul jólesett, hogy ilyennek lát. Azt akarom, hogy sosem kelljen tartania tőlem.
– Mondd csak, azt vetted a fejedbe, hogy megtépázod a keményfiú imázsomat?
Nem felelt. Daisyre nézett, aki kényelmesen, összegömbölyödve heverészett köztünk. Amikor megint rám pillantott, hunyorítottam.
– Micsoda? – kérdezte mosolyogva.
– Úgy véled, hogy a kutyám nem egy megveszekedett fenevad?

Kapcsolódó szócikkek: Nico Mayson · Sophie Grates
SzRéka >!

Ijedten rezzentem össze, amikor a könyvtár méltóságteljes csendjében megcsörrent az asztali telefon.

SzRéka >!

Fogalmam sem volt, mit kezdenék egy teljes héten át a telefonom nélkül! Nem feltétlenül azért, mert olthatatlan vágy égett bennem, hogy üzeneteket küldözgessek, vagy éppen telefonálgassak, hanem azért, mert elhatároztam, hogy megdöntöm a saját, korábbi rekordomat a Candy Crushban.

SzRéka >!

– Nagyszerű, ha az ember olyan munkát végezhet, amit tényleg szeret – mondtam. S valóban így is gondolom. Fontos, hogy az ember olyasmit csináljon, ami tényleg örömet szerez.

Kapcsolódó szócikkek: Nico Mayson
SzRéka >!

– Mindig csak az adott nap számít. Minden egyes nap küzdj le egy olyan dolgot, ami félelmet kelt benned.

– Megpróbálom – ígértem.
– Ne próbáld, hanem csináld!

Zso89 P>!

„Hogyan lehetséges, hogy az ilyen keménykötésű pasik ennyire édesek tudnak lenni? Örök rejtély…”

Zso89 P>!

– Bemutatom Sophie-t. A csajom. Melegen ajánlom neked, hogy még álmaidban se jöjjön elő! Nyugodtan abbahagyhatod a stírölését is – dörmögte Nico.

fairy22e>!

Lehet, hogy én vagyok az a bizonyos kivétel, ami erősíti a szabályt. – És a mamád?
– Mi van vele?
Az ő jelenlétében nem beszélsz csúnyán?
– Dehogyis! A mamám az egyetlen teremtmény, akitől még én is félek – felelte halálosan komoly képpel.
– Tényleg? – kérdeztem meglepetten.
– Tényleg. Hidd el nekem, a mamám mindenkit be tud cidriztetni.

– És a mamád?
– Mi van vele?
– Az ő jelenlététben nem beszélsz csúnyán?
– Dehogyis! A mamám az egyetlen teremtmény, akitől még én is félek – felelte halálosan komoly képpel.
– Tényleg? – kérdeztem meglepetten.
– Tényleg. Hidd el nekem, a mamám mindenkit be tud cidriztetni.