Október ​– November – December (Calendar Girl 10-12.) 181 csillagozás

Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Mia Saunders tizenkét hónapos utazása Hollywoodba, New York Citybe és végül Aspenbe repíti.
Októberben Mia új életet kezd, és egy híres, naponta jelentkező tévéműsorban lesz háziasszonya az Élő Szépség betétnek. Párja még a fogság utóhatásaival küzd, de szerencsére közös erővel leküzdik a démonokat.
Ezután New Yorkba utazik, ahol a háláról forgat. Minden álma valóra válni látszik… kivéve egyet.

Eredeti megjelenés éve: 2016

Mia Saunders · III. Weston Charles Channing

Rockefeller Center

Trice29 P>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Számomra az első könyvvel egyenértékű. Egy kicsit túl rózsaszín, az erotika sem forral, csak melegít. Jó lezárása egy szórakoztató sorozatnak, amiben akadtak kiemelkedő részek. A kimerítő epilógus nagyon tetszett.
Örülök, hogy olvastam a sorozatot, de nem hiszem, hogy sokáig fogok rá emlékezni.

turanett P>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Ez a könyv méltó befejezése a sorozatnak. Persze e már teljesen eltér az eddig három könyv koncepciójától. Ugyan itt is három hónapra lebontva kapjuk a történetet, de ez már egybe függő. Nem jelennek meg új férfiak Mia életében. Végre ez már álladó, Wes személyében. Olyan aranyosak együtt. Ugyan meg kell küzdeniük Wes démonjaival,de végül sikerrel járnak. Persze a vége kiszámítható spoiler. Végül kaptunk egy kellemes romantikus történetet, ami cuki és szeretni való.

Unicooorn P>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Újraolvasás volt ez a rész is.
De vagy elsőre tetszett jobban vagy most nem nyerte el annyira a tetszésemet,nem tudom.

Hiába volt ugyanúgy hónapokra felbontva a könyv,már nem nyújtotta azt az „élvezetet” mint az előzőek.
Volt valami izgalmas abban hogy nem lehetett tudni ki és hol lesz a következő „megbízó”.
Azt hiszem itt ezt hiányoltam a legjobban.
Imádom az erotikus részeket egy könyvben,de itt már számomra is sűrűre sikeredett ezen jelenetek száma.
Sokszor csak plusz oldalaknak éreztem.
Sokkal jobban tetszett amikor még „kerülgették” egymást.

Mia
Hol szimpatikus volt,hol nem.
Viszont kitartó támasza volt Wes-nek.
Bár nem minden „segítségével” értettem egyet.

Wes-t imádtam még a kezdet kezdetén,meg még azután is.
Itt is szimpi volt,bár nekem nem igazán jött át semmi átmenet a trauma és a felgyógyulása között.
Hipp-hopp már jól is lett,lehetett volna részletesebben is kifejteni.
A szerelmes Wes-el semmi bajom nem volt,viszont egy idő után átment néha papucsba ami nem igazán jött be.

Maximus ugyanúgy elrabolta a szívemet mint mindíg.❤❤❤❤❤

A „MI TÖRTÉNT VELÜK?” rész lett a kedvencem a könyvben.
Hiába csak pár oldal de valahogy mégis sokkal több mindent lehetett megtudni mindenki jövőjéről és ez tetszett.
Biztos még újraolvasom az egész sorozatot.☺️

Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Egy újabb sorozatot sikerült befejezni. Mia életében már nem jön újabb férfi. Wes-szel végül happy end lett, bár nem volt egyszerű el jutni nekik idáig. A családi összetartozás érzése nagyon átjött. spoiler Egy pici hiányérzetem azért maradt. A végén, amikor az írónő leírta, hogy mi lett a szereplőkkel, Ginát kihagyta a felsorolásból.

Bettina_94 I>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Hol is kezdjem? Nagyon nehéz lesz úgy írni, hogy ne mondjak túl sokat a befejező kötetről. Főleg, mivel a legmegdöbbentőbb részről még csak nem is írhatok, ugyanis nem szívesen lennék spoiler barbár.

Tehát Mia kalandjai ott folytatódnak, ahol a korábbi kötetben abbamaradtak. Meg kell hagyni, az a rész eléggé drámaira sikeredett, és úgy éreztem, összefogtak az égiek Mia ellen. Ezt követően izgultam, hogy mi lesz a két főhős szerelmével, noha azért sejtettem, hogyan fog zárulni a kötet.

Bővebb értékelés » http://irokkozott.blogspot.hu/2018/01/audrey-carlan-cal…

Edina_Varga>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Ez a rész volt a legjobb. Talán azért, mert itt már nem akart minden jóképű pasira ráugrani Mia. Sőt! Mintha nem is az eddig megismert nő lett volna. Komoly, érett felnőtt lett. Felelős döntésekkel. Óvó, féltő szeretettel Wes felé. A felé a Wes felé, akit én egy percig nem bírnék elviselni magam mellett. Túl csöpögős ő nekem.
Azért arra kíváncs lennék hogyan élték volna túl az akadályokat a Saunders lányok, ha nem cseppennek bele a mdollár milliókba…

Rebbencs>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Huhh, hát ezt a könyvet sikerült október-november-decemberben olvasnom, de nem ám azért, mert olyan jó volt, hogy a tőlem telhető legnagyobb teljességgel akartam beleélni magam a történetbe…
Nos, nem is tudom, mikor fordult elő velem utoljára, hogy hónapokig olvastam egy könyvet, és habár igaz, hogy a szabadidőm, energiám és kedvem is rendesen leredukálódott az utóbbi félévben, már ami az olvasást illeti, na de ezért ez… minden elvárásomat alulmúlta.
Igazából, amikor elkezdtem, akkor kötött le a legkevésbé. Nagyon nehezen haladtam vele, csak az októbert olvastam el, aztán hetekig, sőt igazából egy egész hónapig rá sem néztem a könyvre, ugyanis vissza is vittem a könyvtárba, de gondoltam, majd folytatom, így decemberben még egyszer kivettem és egy lendületből néhány nap alatt végül csak sikerült a végére jutnom.
Na, de… őszinte leszek. Mia már az előző kötetekben sem volt a szívügyem, de itt egyszerűen ki nem állhattam. Idegesítő volt, alig bírtam a szemén keresztül olvasni, kikészített engem és az agysejtjeimet.
A történet sem érdekelt különösebben, bár valamivel talán kevésbé jelent meg benne a szappanopera érzet, mint az előzőben, de csak valamivel. Annak örültem, hogy szépen elvarrta az írónő az összes szálat, ha nagyon akarnék sem tudnék belekötni ebbe, jó volt, hogy mindenre odafigyelt.
Néhol azért már túlírt volt, túl hosszú volt ez a kötet, néhány felesleges részt olykor át is ugrottam.
Amúgy meg nem hiszem, hogy Mia olyan jó műsorvezető lenne. Azok a kérdések, meg reakciók, amiket az interjúk alatt csinált… hát… oké. :D
Mindegy, a lényeg, hogy vége, többet nem fogom olvasni, egyszer is elég volt. Nem akarok róla beszélni többet, nem is érdemes, egyszerűen csak felejtsük el az élményt.

Könyvpillangó92_εïз>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Mia 12 hónapos utazásának a vége, az utolsó 3 hónap.
Malibu, New York, Aspen…
Wesről és Miáról szól a történet. Megbírkóznak a féltékenykedéssel, tökéletes párost alkotva minden akadályt (rémálmot) legyőznek.
Kiteljesedik a családjuk és boldogan élnek míg meg nem halnak. ♥ Együtt az egész család. Fontos szerepet játszik a kötetben a családi összetartozás. :)
A végén, Wes szerelmi vallomásán nagyon meghatódtam off. Meseszép befejezés. ♥ És ez a minden sort átjáró szerelem.. magával ragadó. Szerelmetes. ♥

Paulina_Sándorné P>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Kedvemre való zárókötetet kaptam. Voltak olyan részek, ahol hangosan felnevettem, de néhol a könnyek gyűltek a szemben. Hihetetlen erő van Miában. Nagyszerű embernek tartom és megérdemli azt a nagyszerű családot, amit kapott. Wes hihetetlen, nem semmi pasas. Imádtam azokat a részeket, ahol megjelent a zöld szemű sárkány. Megértem Miát az anyjával kapcsolatban, de Maddy-t és Max-et is a döntésük miatt. A végét imádtam. Nagyon szeretem az olyan végeket, ahol egy távolabbi kitekintést lehet olvasni.

Mariann_ P>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Az első rész szinte robbant , nem is tudom másként kifejezni azt hogy milyen üde színfolt volt az erotikus olvasmányok kedvelőinek.
Aztán Mia problémákat megoldó főszereplővé változott.
Ebben a 4. részben az eredeti feladattal már felhagy, a saját életét, családját, a múlt tisztázatlan történéseit göngyölíti fel, közben a nagy szerelme sebeit is gyógyítgatja.
Persze nem erotika mentes, de tökéletes lezárása a sorozatnak.
Tetszett a „ Mi történt velük ? ” az utolsó lapokon.
Időnként kell ilyen könyveket is olvasni ….

turanett P>!

– CSENGŐSZÓ, CSENGŐSZÓ, Batman a Télapó! Robin iszik, Alfred főz, Joker pedig lóg, hej!

L_B_Mariann>!

– Nézd. Nincs túl sok időnk, de most, azonnal kellesz nekem. Úgyhogy vedd szépen elő.
Wes úgy néz rám, mintha én lennék a legfinomabb csokis fánk a kávéscsésze mellett.
‒ Most már biztos, hogy a tökéletes nőt veszemfeleségül!

Kapcsolódó szócikkek: III. Weston Charles Channing · Mia Saunders
Milli88 P>!

… tudtam, hogy ő lesz a végzetem. Amint viszont nem tudtam, az az, hogy ő a kezdet is, és minden, ami közötte van.

Kapcsolódó szócikkek: III. Weston Charles Channing
SzRéka P>!

Ahogy a nehézségeket és a fájdalmakat kezeljük, az határozza meg a személyiségünket.

SzRéka P>!

Vajon mik azok a dolgok az életben, amik valóban megérik a kockázatot?

Kapcsolódó szócikkek: Mia Saunders

Az álmok csodásak. Egyszerre tudnak fájdalmat és boldogságot okozni. Mindent megadnak, amire vágyom, de a hajnal érkeztével el is lopják tőlem.

SzRéka P>!

‒ Néha, ha kiutat keres az ember az életéből, a könnyebbet választja.

Viktória_Erdei P>!

‒ Azt hiszem, amikor az ember szerelmes, akkor mindig jó. A test az érzéseinket követi. Ha őszinte és igazi, nem számít a végeredmény. Az, hogy együtt vagyunk, hogy összekapcsolódunk, azt jelenti, hogy egyek vagyunk, és ez az, ami számít.
Felemelkedem, és megcsókolom. Lágyan, szerelmesen.
‒ Örökre így akarok lenni veled.

December

‒ Lenyűgöző vagy.
‒ Hogy érted ezt?
‒ Elmeséltem neked azt, ami belülről emészt, te pedig hihetetlen erővel és tartással hallgattad. Nem is tudom, hogy vagy képes erre.
‒ Nem nehéz. Itt vagy nekem, ha nem bírnám. Azt hiszem, ez a párkapcsolat lényege. A jó, a rossz és még a rémes dolgok is megszépülhetnek valahogy, ha közösen nézünk velük szembe. Egyébként is, nincs más választásunk. Együtt bármit kibírunk.
Wes kézen fog, és a ház felé indulunk.
‒ Azt hiszem, igazad van.
Felemeli és megcsókolja a kezemet.
‒ Veled minden lehetséges.

Október

Viktória_Erdei P>!

‒ Bolond vagy, ugye tudod? ‒ nevet hangosan.
Még pár másodpercig urgálok, aztán az ölébe huppanok.
‒ De a te bolondod!
‒ Ez már igaz! És ez pont így van jól.

Október