Október ​– November – December (Calendar Girl 10-12.) 124 csillagozás

Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Mia Saunders tizenkét hónapos utazása Hollywoodba, New York Citybe és végül Aspenbe repíti.
Októberben Mia új életet kezd, és egy híres, naponta jelentkező tévéműsorban lesz háziasszonya az Élő Szépség betétnek. Párja még a fogság utóhatásaival küzd, de szerencsére közös erővel leküzdik a démonokat.
Ezután New Yorkba utazik, ahol a háláról forgat. Minden álma valóra válni látszik… kivéve egyet.

Eredeti megjelenés éve: 2016

474 oldal · ISBN: 9789634330325 · Fordította: Farkas Melinda

Mia Saunders · III. Weston Charles Channing

Klodette>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Ebben az utolsó – Hála az égnek! – kötetben az izgalmas, hónapokra való lebontások is egyre inkább elmaradtak, Mia pedig még a szokottnál is idegesítőbbnek bizonyult.
Millie nénit legszívesebben jól fejbe kólintanám, akár csak a legjobb barátnőt. Borzalom mindkettő.
Odalett minden, ami ebben sorozatban ígéretesnek tűnt. Most már csak egy egyszerű romantikus történet, amivel nem is lenne baj, ha a szereplők nem lennének ilyen végtelenül buták és egysíkúak.
Az erotikus részekben sem volt semmi különös vagy megbotránkoztató, pedig mindig úgy volt hirdetve.
A befejezés nem okozott csalódást, habár rettentő klisés volt az is.

Trice29 P>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Számomra az első könyvvel egyenértékű. Egy kicsit túl rózsaszín, az erotika sem forral, csak melegít. Jó lezárása egy szórakoztató sorozatnak, amiben akadtak kiemelkedő részek. A kimerítő epilógus nagyon tetszett.
Örülök, hogy olvastam a sorozatot, de nem hiszem, hogy sokáig fogok rá emlékezni.

Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Egy újabb sorozatot sikerült befejezni. Mia életében már nem jön újabb férfi. Wes-szel végül happy end lett, bár nem volt egyszerű el jutni nekik idáig. A családi összetartozás érzése nagyon átjött. spoiler Egy pici hiányérzetem azért maradt. A végén, amikor az írónő leírta, hogy mi lett a szereplőkkel, Ginát kihagyta a felsorolásból.

turanett P>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Ez a könyv méltó befejezése a sorozatnak. Persze e már teljesen eltér az eddig három könyv koncepciójától. Ugyan itt is három hónapra lebontva kapjuk a történetet, de ez már egybe függő. Nem jelennek meg új férfiak Mia életében. Végre ez már álladó, Wes személyében. Olyan aranyosak együtt. Ugyan meg kell küzdeniük Wes démonjaival,de végül sikerrel járnak. Persze a vége kiszámítható spoiler. Végül kaptunk egy kellemes romantikus történetet, ami cuki és szeretni való.

Zso89 P>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Újraolvasás volt ez a rész is.
De vagy elsőre tetszett jobban vagy most nem nyerte el annyira a tetszésemet,nem tudom.

Hiába volt ugyanúgy hónapokra felbontva a könyv,már nem nyújtotta azt az „élvezetet” mint az előzőek.
Volt valami izgalmas abban hogy nem lehetett tudni ki és hol lesz a következő „megbízó”.
Azt hiszem itt ezt hiányoltam a legjobban.
Imádom az erotikus részeket egy könyvben,de itt már számomra is sűrűre sikeredett ezen jelenetek száma.
Sokszor csak plusz oldalaknak éreztem.
Sokkal jobban tetszett amikor még „kerülgették” egymást.

Mia
Hol szimpatikus volt,hol nem.
Viszont kitartó támasza volt Wes-nek.
Bár nem minden „segítségével” értettem egyet.

Wes-t imádtam még a kezdet kezdetén,meg még azután is.
Itt is szimpi volt,bár nekem nem igazán jött át semmi átmenet a trauma és a felgyógyulása között.
Hipp-hopp már jól is lett,lehetett volna részletesebben is kifejteni.
A szerelmes Wes-el semmi bajom nem volt,viszont egy idő után átment néha papucsba ami nem igazán jött be.

Maximus ugyanúgy elrabolta a szívemet mint mindíg.❤❤❤❤❤

A „MI TÖRTÉNT VELÜK?” rész lett a kedvencem a könyvben.
Hiába csak pár oldal de valahogy mégis sokkal több mindent lehetett megtudni mindenki jövőjéről és ez tetszett.
Biztos még újraolvasom az egész sorozatot.☺️

Bettina_94 I>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Hol is kezdjem? Nagyon nehéz lesz úgy írni, hogy ne mondjak túl sokat a befejező kötetről. Főleg, mivel a legmegdöbbentőbb részről még csak nem is írhatok, ugyanis nem szívesen lennék spoiler barbár.

Tehát Mia kalandjai ott folytatódnak, ahol a korábbi kötetben abbamaradtak. Meg kell hagyni, az a rész eléggé drámaira sikeredett, és úgy éreztem, összefogtak az égiek Mia ellen. Ezt követően izgultam, hogy mi lesz a két főhős szerelmével, noha azért sejtettem, hogyan fog zárulni a kötet.

Bővebb értékelés » http://irokkozott.blogspot.hu/2018/01/audrey-carlan-cal…

Edina_Varga>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Ez a rész volt a legjobb. Talán azért, mert itt már nem akart minden jóképű pasira ráugrani Mia. Sőt! Mintha nem is az eddig megismert nő lett volna. Komoly, érett felnőtt lett. Felelős döntésekkel. Óvó, féltő szeretettel Wes felé. A felé a Wes felé, akit én egy percig nem bírnék elviselni magam mellett. Túl csöpögős ő nekem.
Azért arra kíváncs lennék hogyan élték volna túl az akadályokat a Saunders lányok, ha nem cseppennek bele a mdollár milliókba…

Paulina_Sándorné P>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Kedvemre való zárókötetet kaptam. Voltak olyan részek, ahol hangosan felnevettem, de néhol a könnyek gyűltek a szemben. Hihetetlen erő van Miában. Nagyszerű embernek tartom és megérdemli azt a nagyszerű családot, amit kapott. Wes hihetetlen, nem semmi pasas. Imádtam azokat a részeket, ahol megjelent a zöld szemű sárkány. Megértem Miát az anyjával kapcsolatban, de Maddy-t és Max-et is a döntésük miatt. A végét imádtam. Nagyon szeretem az olyan végeket, ahol egy távolabbi kitekintést lehet olvasni.

Mariann_ P>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Az első rész szinte robbant , nem is tudom másként kifejezni azt hogy milyen üde színfolt volt az erotikus olvasmányok kedvelőinek.
Aztán Mia problémákat megoldó főszereplővé változott.
Ebben a 4. részben az eredeti feladattal már felhagy, a saját életét, családját, a múlt tisztázatlan történéseit göngyölíti fel, közben a nagy szerelme sebeit is gyógyítgatja.
Persze nem erotika mentes, de tökéletes lezárása a sorozatnak.
Tetszett a „ Mi történt velük ? ” az utolsó lapokon.
Időnként kell ilyen könyveket is olvasni ….

Karinaa7 P>!
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Ezen is túl vagyok. Igen, itt az utolsó könyvben minden megvolt, amik az első háromból kimaradtak. Eddig mondhatom azt is, hogy ez volt a kedvenc könyvem a négy közül. De az egész könyvből a Mi történt velük? rész a végén volt a legjobb. De onnan viszont számomra hiányzott Gina története, hogy vele mi lett, akármennyire is utáltam őt, azért kíváncsi lettem volna vele mi is lett.
Nagyon sok mindenen mentek keresztül mindannyian, de ezt a sorozatot én többet biztos nem veszem még egyszer a kezembe, mivel számomra, csak egyszer olvasható volt, úgy, hogy már a második könyv után félbe akartam hagyni. Hiányozni fognak a szereplők, mert így négy könyv után azért hozzám nőttek, de képtelen lennék még egyszer újra olvadni.

turanett P>!

– CSENGŐSZÓ, CSENGŐSZÓ, Batman a Télapó! Robin iszik, Alfred főz, Joker pedig lóg, hej!

Milli88 P>!

… tudtam, hogy ő lesz a végzetem. Amint viszont nem tudtam, az az, hogy ő a kezdet is, és minden, ami közötte van.

Kapcsolódó szócikkek: III. Weston Charles Channing
SzRéka >!

Ahogy a nehézségeket és a fájdalmakat kezeljük, az határozza meg a személyiségünket.

SzRéka >!

Vajon mik azok a dolgok az életben, amik valóban megérik a kockázatot?

Kapcsolódó szócikkek: Mia Saunders
Felixa P>!

Az álmok csodásak. Egyszerre tudnak fájdalmat és boldogságot okozni. Mindent megadnak, amire vágyom, de a hajnal érkeztével el is lopják tőlem.

SzRéka >!

‒ Néha, ha kiutat keres az ember az életéből, a könnyebbet választja.

Viktória_Erdei >!

‒ Azt hiszem, amikor az ember szerelmes, akkor mindig jó. A test az érzéseinket követi. Ha őszinte és igazi, nem számít a végeredmény. Az, hogy együtt vagyunk, hogy összekapcsolódunk, azt jelenti, hogy egyek vagyunk, és ez az, ami számít.
Felemelkedem, és megcsókolom. Lágyan, szerelmesen.
‒ Örökre így akarok lenni veled.

December

‒ Lenyűgöző vagy.
‒ Hogy érted ezt?
‒ Elmeséltem neked azt, ami belülről emészt, te pedig hihetetlen erővel és tartással hallgattad. Nem is tudom, hogy vagy képes erre.
‒ Nem nehéz. Itt vagy nekem, ha nem bírnám. Azt hiszem, ez a párkapcsolat lényege. A jó, a rossz és még a rémes dolgok is megszépülhetnek valahogy, ha közösen nézünk velük szembe. Egyébként is, nincs más választásunk. Együtt bármit kibírunk.
Wes kézen fog, és a ház felé indulunk.
‒ Azt hiszem, igazad van.
Felemeli és megcsókolja a kezemet.
‒ Veled minden lehetséges.

Október

Viktória_Erdei >!

‒ Bolond vagy, ugye tudod? ‒ nevet hangosan.
Még pár másodpercig urgálok, aztán az ölébe huppanok.
‒ De a te bolondod!
‒ Ez már igaz! És ez pont így van jól.

Október