Október ​– November – December (Calendar Girl 10-12.) 37 csillagozás

Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Mia Saunders tizenkét hónapos utazása Hollywoodba, New York Citybe és végül Aspenbe repíti.
Októberben Mia új életet kezd, és egy híres, naponta jelentkező tévéműsorban lesz háziasszonya az Élő Szépség betétnek. Párja még a fogság utóhatásaival küzd, de szerencsére közös erővel leküzdik a démonokat.
Ezután New Yorkba utazik, ahol a háláról forgat. Minden álma valóra válni látszik… kivéve egyet.

Eredeti mű: Audrey Carlan: Calendar Girl 4.

Libri, Budapest, 2017
474 oldal · ISBN: 9789634330325 · Fordította: Farkas Melinda
Libri, Budapest, 2017
474 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633109014 · Fordította: Farkas Melinda

Trice29 P
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Számomra az első könyvvel egyenértékű. Egy kicsit túl rózsaszín, az erotika sem forral, csak melegít. Jó lezárása egy szórakoztató sorozatnak, amiben akadtak kiemelkedő részek. A kimerítő epilógus nagyon tetszett.
Örülök, hogy olvastam a sorozatot, de nem hiszem, hogy sokáig fogok rá emlékezni.

Bettina_94 I
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Hol is kezdjem? Nagyon nehéz lesz úgy írni, hogy ne mondjak túl sokat a befejező kötetről. Főleg, mivel a legmegdöbbentőbb részről még csak nem is írhatok, ugyanis nem szívesen lennék spoiler barbár.

Tehát Mia kalandjai ott folytatódnak, ahol a korábbi kötetben abbamaradtak. Meg kell hagyni, az a rész eléggé drámaira sikeredett, és úgy éreztem, összefogtak az égiek Mia ellen. Ezt követően izgultam, hogy mi lesz a két főhős szerelmével, noha azért sejtettem, hogyan fog zárulni a kötet.

Bővebb értékelés » http://irokkozott.blogspot.hu/2018/01/audrey-carlan-cal…

Edina_Varga
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Ez a rész volt a legjobb. Talán azért, mert itt már nem akart minden jóképű pasira ráugrani Mia. Sőt! Mintha nem is az eddig megismert nő lett volna. Komoly, érett felnőtt lett. Felelős döntésekkel. Óvó, féltő szeretettel Wes felé. A felé a Wes felé, akit én egy percig nem bírnék elviselni magam mellett. Túl csöpögős ő nekem.
Azért arra kíváncs lennék hogyan élték volna túl az akadályokat a Saunders lányok, ha nem cseppennek bele a mdollár milliókba…

Gabcsi77
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Nos hozta az előző részhez hasonlóan a bőséges történéseket….a felvezetéshez képest kicsit nekem összecsapott lett a befejezés, míg azokban hosszan kifejtett mindent,ebben az utolsó hónap szinte csak felsorolás… ettől függetlenül teljes lett Mia története.

Cat8
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

A sorozat korábbi részeihez képest rendhagyó volt, mivel szerelme mellett kellett megküzdenie mindkettőjük démonaival.
Tetszett a jövőbe tekintő végkifejlet. Csak ajánlani tudom, aki szereti a pikáns, de nem mély értelmű kikapcsoló regényeket.

zsuzsinyuszi
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Egyáltalán nem volt rossz könyv, sőt nagyon vártam az utolsó három hónapot. Igaz pont ebben picit csalódtam. Én igazából azt vártam, hogy az utolsó 3 hónapban is utazik még Mia tovább, több barátot szerezve. Elég durva dolgokat vitt bele a történetbe az írónő, amire szerintem senki sem számított. Aztán a vége meg túl szép lett, túl túl túl….

ghost07
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Nekem kicsit ellentmondásos a véleményem a könyvről, csak az előző könyvek miatt kapja meg a 4 csillagot.
A harmadik könyv után szinte rohantam megvenni a negyediket, nagyon vártam hogy elolvashassam… mégis sokkal több idő alatt sikerült, mint az előző köteteket. Én nagyon szeretem, ha egy könyvnek van „normális” befejezése, nem hagyják abba a cselekményt szinte egyik pillanatról a másikra, viszont ezt az egész könyvet egy nagy befejezésnek éreztem, nem történt semmi meglepő, amire ne lehetett volna számítani. Sőt, inkább minden megtörtént, mintha muszáj lett volna, és ez számomra elég idegesítő volt.
Ennek ellenére örülök, hogy elolvastam a sorozatot, kedveltem a szereplőket (a kedvencem Max, hát ki ne akarna egy ilyen bátyót? :D), de bőven elég volt belőlük ennyi.

dynamail
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Nehezen kezdtem neki, és feléig egy kicsit vontatottnak is találtam a többi részhez képest. Egy kicsit sok volt a szenvedés, de a végére beérett a történet. Miát és West csak imádni lehet, Max az akire minden lány vágyik. Örültem Mia tartásának, hogy nem lágyult el olyan könnyen, mikor előkerült Meryl. Jó volt összességében.