Október ​– November – December (Calendar Girl 10-12.) 57 csillagozás

Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Mia Saunders tizenkét hónapos utazása Hollywoodba, New York Citybe és végül Aspenbe repíti.
Októberben Mia új életet kezd, és egy híres, naponta jelentkező tévéműsorban lesz háziasszonya az Élő Szépség betétnek. Párja még a fogság utóhatásaival küzd, de szerencsére közös erővel leküzdik a démonokat.
Ezután New Yorkba utazik, ahol a háláról forgat. Minden álma valóra válni látszik… kivéve egyet.

Eredeti mű: Audrey Carlan: Calendar Girl 4.

Eredeti megjelenés éve: 2016

Libri, Budapest, 2017
474 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633109014 · Fordította: Farkas Melinda
Libri, Budapest, 2017
474 oldal · ISBN: 9789634330325 · Fordította: Farkas Melinda

Trice29 P
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Számomra az első könyvvel egyenértékű. Egy kicsit túl rózsaszín, az erotika sem forral, csak melegít. Jó lezárása egy szórakoztató sorozatnak, amiben akadtak kiemelkedő részek. A kimerítő epilógus nagyon tetszett.
Örülök, hogy olvastam a sorozatot, de nem hiszem, hogy sokáig fogok rá emlékezni.

Bettina_94 I
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Hol is kezdjem? Nagyon nehéz lesz úgy írni, hogy ne mondjak túl sokat a befejező kötetről. Főleg, mivel a legmegdöbbentőbb részről még csak nem is írhatok, ugyanis nem szívesen lennék spoiler barbár.

Tehát Mia kalandjai ott folytatódnak, ahol a korábbi kötetben abbamaradtak. Meg kell hagyni, az a rész eléggé drámaira sikeredett, és úgy éreztem, összefogtak az égiek Mia ellen. Ezt követően izgultam, hogy mi lesz a két főhős szerelmével, noha azért sejtettem, hogyan fog zárulni a kötet.

Bővebb értékelés » http://irokkozott.blogspot.hu/2018/01/audrey-carlan-cal…

Edina_Varga
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Ez a rész volt a legjobb. Talán azért, mert itt már nem akart minden jóképű pasira ráugrani Mia. Sőt! Mintha nem is az eddig megismert nő lett volna. Komoly, érett felnőtt lett. Felelős döntésekkel. Óvó, féltő szeretettel Wes felé. A felé a Wes felé, akit én egy percig nem bírnék elviselni magam mellett. Túl csöpögős ő nekem.
Azért arra kíváncs lennék hogyan élték volna túl az akadályokat a Saunders lányok, ha nem cseppennek bele a mdollár milliókba…

Mariann_ P
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Az első rész szinte robbant , nem is tudom másként kifejezni azt hogy milyen üde színfolt volt az erotikus olvasmányok kedvelőinek.
Aztán Mia problémákat megoldó főszereplővé változott.
Ebben a 4. részben az eredeti feladattal már felhagy, a saját életét, családját, a múlt tisztázatlan történéseit göngyölíti fel, közben a nagy szerelme sebeit is gyógyítgatja.
Persze nem erotika mentes, de tökéletes lezárása a sorozatnak.
Tetszett a „ Mi történt velük ? ” az utolsó lapokon.
Időnként kell ilyen könyveket is olvasni ….

Kovács_Mesi
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

A 4 rész közül ez lett a legjobb. Kiemelkedik a többi közül. Örülök, hogy végül összejött Mianak a happy end. A legjobban az tetszett, hogy az írónő nem csak a két főszereplővel zárta le az egészet, hanem mindenkiről írt pár sort. Ami egy picit elvett a végéből, az az esküvő összecsapása volt.
Ettől függetlenül erre a sorozatra egy erős négyest adnék. Látszik, hogy a részek között mennyit fejlődött az írónő.

Paulina_Sándorné
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Kedvemre való zárókötetet kaptam. Voltak olyan részek, ahol hangosan felnevettem, de néhol a könnyek gyűltek a szemben. Hihetetlen erő van Miában. Nagyszerű embernek tartom és megérdemli azt a nagyszerű családot, amit kapott. Wes hihetetlen, nem semmi pasas. Imádtam azokat a részeket, ahol megjelent a zöld szemű sárkány. Megértem Miát az anyjával kapcsolatban, de Maddy-t és Max-et is a döntésük miatt. A végét imádtam. Nagyon szeretem az olyan végeket, ahol egy távolabbi kitekintést lehet olvasni.

Felixa P
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Egyetlen dolog volt az, ami tetszett… Ez pedig nem mást, mint a lapokat égető, perzselő erotika. Továbbá örülök, hogy a kettejük (MIa-Wes) kapcsolata végre révbe ért, megérdemelték.
A hónapokra való lebontás itt egyáltalán nem hozta a történetre, illetve a címre való utalást. Rettentően unalmas volt… Most is fenntartom a véleményemet, hogy az első könyv volt a legjobb, aztán szépen, lassan, fokozatosan laposodik el a sorozat. Kár…

nypiro P
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

A vegére nagyon untam, nagyon meseszerű lett. Az anyjával kapcsolatban egyetértettem vele. Meg végre teljesen összejött Wes-el. Csak annyira cukimuki lett a vege, hogy ezzel kicsit hitelét vesztette. Persze karakterfejlődesen ment keresztül Mia, az oké. De a nagy családi összevorulás nekm túl csöpögős lett.

ieszti
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Legfőképpen azért olvastam el ezt a sorozatot, mert nem egy kihíváshoz kellett erotikus könyv is… Ha ez nem lett volna így, szerintem nem jutok el eddig a részig… Nem mondom hogy rossz ez a sorozat, de igazából lelkesedni sem tudok érte. Ettől a résztől viszont nem azt kaptam amit vártam… Hisz új szereplőt nem hozott már a könyv. A hónapok már csak teltek és (az előre is látható) végkifejlet felé tartottak az események, nem pedig új kalandokkal bővültek.
Na mindegy összességében egynek elment ez a sorozat…

Cat8
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

A sorozat korábbi részeihez képest rendhagyó volt, mivel szerelme mellett kellett megküzdenie mindkettőjük démonaival.
Tetszett a jövőbe tekintő végkifejlet. Csak ajánlani tudom, aki szereti a pikáns, de nem mély értelmű kikapcsoló regényeket.

Felixa P

Az álmok csodásak. Egyszerre tudnak fájdalmat és boldogságot okozni. Mindent megadnak, amire vágyom, de a hajnal érkeztével el is lopják tőlem.