Október ​– November – December (Calendar Girl 10-12.) 17 csillagozás

Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Mia Saunders tizenkét hónapos utazása Hollywoodba, New York Citybe és végül Aspenbe repíti.
Októberben Mia új életet kezd, és egy híres, naponta jelentkező tévéműsorban lesz háziasszonya az Élő Szépség betétnek. Párja még a fogság utóhatásaival küzd, de szerencsére közös erővel leküzdik a démonokat.
Ezután New Yorkba utazik, ahol a háláról forgat. Minden álma valóra válni látszik… kivéve egyet.

Eredeti mű: Audrey Carlan: Calendar Girl 4.

Libri, Budapest, 2017
474 oldal · ISBN: 9789634330325 · Fordította: Farkas Melinda
Libri, Budapest, 2017
474 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633109014 · Fordította: Farkas Melinda

Trice29 P
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Számomra az első könyvvel egyenértékű. Egy kicsit túl rózsaszín, az erotika sem forral, csak melegít. Jó lezárása egy szórakoztató sorozatnak, amiben akadtak kiemelkedő részek. A kimerítő epilógus nagyon tetszett.
Örülök, hogy olvastam a sorozatot, de nem hiszem, hogy sokáig fogok rá emlékezni.

Gabcsi77
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Nos hozta az előző részhez hasonlóan a bőséges történéseket….a felvezetéshez képest kicsit nekem összecsapott lett a befejezés, míg azokban hosszan kifejtett mindent,ebben az utolsó hónap szinte csak felsorolás… ettől függetlenül teljes lett Mia története.

ghost07
Audrey Carlan: Calendar Girl – Október – November – December

Nekem kicsit ellentmondásos a véleményem a könyvről, csak az előző könyvek miatt kapja meg a 4 csillagot.
A harmadik könyv után szinte rohantam megvenni a negyediket, nagyon vártam hogy elolvashassam… mégis sokkal több idő alatt sikerült, mint az előző köteteket. Én nagyon szeretem, ha egy könyvnek van „normális” befejezése, nem hagyják abba a cselekményt szinte egyik pillanatról a másikra, viszont ezt az egész könyvet egy nagy befejezésnek éreztem, nem történt semmi meglepő, amire ne lehetett volna számítani. Sőt, inkább minden megtörtént, mintha muszáj lett volna, és ez számomra elég idegesítő volt.
Ennek ellenére örülök, hogy elolvastam a sorozatot, kedveltem a szereplőket (a kedvencem Max, hát ki ne akarna egy ilyen bátyót? :D), de bőven elég volt belőlük ennyi.