No. ​6 3. (angol) (No. 6 3.) 10 csillagozás

Atsuko Asano: No. 6 3. (angol)

I'M WITH YOU, NO MATTER WHAT. On the run from No. 6, Shion moves in with Rat in West Block. Though life outside the comfort of the city is a trial, Shion learns to survive. Meanwhile, back in Chronos, the elite core of No. 6, Safu begins to look into his disappearance only to find herself under arrest! And what can Shion possibly do from exile to help his lifelong friend?

Eredeti megjelenés éve: 2012

Kodansha, New York, 2013
208 oldal · ISBN: 9781612623573 · Illusztrálta: Hinoki Kino

NyZita >!
Atsuko Asano: No. 6 3. (angol)

Egyre több a titok, egyre nagyobb a homály. Miféle emberkísérletekre célozgatnak az idillinek tűnő csodaváros tudósai? Miért rabolták el a főhős gyerekkori barátját? Miféle rejtélyes kapcsolatai vannak a kutyahoteles figurának? A két különös barát, Shion és Rat tovább lavírozgat a városfalakon kívüli, törvénytelen és kaotikus Nyugati Körzetben. Még mindig nem nagyon látni, hogyan fognak végül összeérni a szálak, de ez nem is nagy baj, hisz nagyon messze van még a vége, bőven van lehetőség elméleteket gyártani.

Cristaly>!
Atsuko Asano: No. 6 3. (angol)

Az események csak úgy pörögnek, ez a fejezett egy érzelmi hullámvasút volt. Shion és Nezumi interakciói még mindig nagyon jók. Tetszetek az extrák és örültem, hogy nem abba a drámás hangulatba kellet lezárnom ezt a kötetet magamba. Eredetileg le akartam tenni és nem egybe elolvasni, de nem tudtam mert nem akartam egy drámás pillanatba otthagyni. Nem ez volt a kedvenc köttetem, túlsók szerepe volt Safu-nak és nem arra fokuszált, amit én szeretek ebbe a történetbe. A kutya tartóval való jelenetek is jók voltak és még mindig kedvelem Shion-t és Nezumi-t is. Kétség kívül folytatni fogom, már átéljem várom, hogy újra átéljem a kedvenc jeleneteim.

Nevotil>!
Atsuko Asano: No. 6 3. (angol)

Ebben a részben még jobban elbizonytalanodtam, hogy melyik karakter milyen nemű. Ki fog ez egyszer derülni? Vagy csak így lógva hagy az író folyton, hogy ki kivel hogyan mi? Amúgy a kutyás csajszi (pasi?), érdekes karakter. Még mindig kissé kevéskének érzem a történéseket és azt se tudnám megmondani, hogy Shion mennyi ideje van a falaon túl.

No. 6 sorozat · Összehasonlítás