A ​házasélet abc-je 6 csillagozás

Aszódi Imre – Brencsán János: A házasélet abc-je Aszódi Imre – Brencsán János: A házasélet abc-je Aszódi Imre – Brencsán János: A házasélet abc-je Aszódi Imre – Brencsán János: A házasélet abc-je Aszódi Imre – Brencsán János: A házasélet abc-je

Könyvünk 1974-ben jelent meg először, azóta életünk, a családok életvitele sokat változott, ezért szükségessé vált a könyv egyes részeinek átdolgozása. A gyermekváráshoz fűződő jogszabályok alapvetően megváltoztak, ezeket a pontokat újra kellett írni. Igyekeztünk, hogy korszerű könyvet adjunk az Olvasó kezébe.
Mindannyian boldogságra vágyunk, és ebbe a házaséletben meglelhető boldogság is beletartozik. Közismert azonban, hogy sok házasság kerül válságba, végződik válással, milyen sokan küszködnek az együttélés gondjaival, szexuális zavarokkal, milyen sok az „egyszülős” család, a szülők nélkül felnövő gyermek, és még sorolhatnánk tovább a gondokat, hiszen házaséleti zavarban szenvednek azok is, akik képtelenek párválasztásra, a kapcsolatteremtésre.

Medicina, Budapest, 1987
Medicina, Budapest, 1982
280 oldal · ISBN: 9632410963 · Illusztrálta: Reich Károly
Medicina, Budapest, 1979
316 oldal · keménytáblás · ISBN: 9632408047 · Illusztrálta: Reich Károly

DeathQueen P>!
Aszódi Imre – Brencsán János: A házasélet abc-je

Borzalom… ezzel szerintem leírtam mindent. Ennél jobban nem tudom kifejteni azt, amit a könyv elolvasása után érzek.