Shamala ​bosszúja (Five 2.) 19 csillagozás

Arthur Madsen: Shamala bosszúja

Újra egy varázslatos kaland veszi kezdetét, amelyben harcok, cselszövések, titkok és árulások kísérik hőseink útját, de vajon a barátságok elég erősek ahhoz, hogy minden próbát kiálljanak?

A FIVE 2 egy csodálatos mese egy másik világról, ahol csak egy dolog biztos, és ezt a gyerekek is tudják: a sorsuk végérvényesen eldőlt, és már semmi nem lesz ugyanolyan, mint régen.

Scolar, Budapest, 2015

Cassie_02>!
Arthur Madsen: Shamala bosszúja

Tartom az előző könyvhöz írt véleményemet. Egyáltalán nem tökéletes ez a könyv és nem sokan szeretik. Ennek ellenére nekem nagyon tetszik és remélem lesz folytatása.

Izzy>!
Arthur Madsen: Shamala bosszúja

Nagyon szeretem Madsen stílusát. Nem a megszokott klisékre épül a története, mint sajnos jó sok hazai magyar írónak. Nekem nagyon tetszett :)

Szidi86>!
Arthur Madsen: Shamala bosszúja

Ezt a részt, egy kicsit laposabbnak éreztem, mint az elsőt. A könyv eleje nagyon lassan indul be. Mivel az a címe a könyvnek, hogy Shamala bosszúja, ezért ezt szerintem jobban is kidolgozhatta volna az író. Úgy éreztem, hogy össze van csapva az egész. Pedig jó kis regény lehetett volna.

Arthur Madsen: Shamala bosszúja

Nem volt ez olyan rossz, egy kicsit talán jobban is tetszett mint az első rész.
Remélem lesz folytatása is, mert ez így félbe hagyva nem az igazi

Ramada>!

– Te aztán gyorsan felejtesz – fintorgot Baru a nővérére.
– Már nem emlékszel arra, amikor Nell néni a rúzsoddal kente ki a szikkadt száját?
– Az nem rúzs volt, hanem korrektor, amit a pattanásokra kenek – nevetett Berria.
Baru felvonta a szemöldökét. – Úgy megijedtem, amikor megláttam azzal a szájjal… Amúgy se szépség, de így meg aztán…

Ramada>!

– Ahhoz képest nagyon király voltál! – lelkesedett Baru.
– Adj egy ötöst, haver – mondta, és a magasba emelte a kezét.
– Sajnos egy vasam sincs, de ha lenne, neked biztosan adnék egy ötöst.
Baru fetrengett a nevetéstől, még Jauns is elmosolyodott. Lehet, hogy Cyprian kriccs, de valamiért olyan emberinek, barátságosnak találták.