Sherlock ​Holmes különleges esetei 2. 15 csillagozás

Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes különleges esetei 2.

Izgalmas történetek, mesteri logika megfűszerezve Sherlock Holmes és Dr. Watson utánozhatatlan egyéniségével.

Ria23
Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes különleges esetei 2.

Nem volt rossz, de olvasni azért jobban szeretem. Babaaltatás közben hallgattam fülhallgatóval, és ehhez tökéletes választás volt.

B_Panka
Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes különleges esetei 2.

Tetszett, hogy két színész adta elő, így nekem könnyebb volt követni. Izgalmas is volt, lekötött, nem keveredtem bele, mint az első részben, úgyhogy minden szempontból pozitívan tudok nyilatkozni róla.

Judit_1968
Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes különleges esetei 2.

Ma délután, az ősz (remélem nem) utolsó kellemesen meleg délutánját töltöttem el Sherlock-kal, biciklizés, és napfürdőzés közben a Körös parton.
Igazi feltöltődés, kikapcsolódás volt.
A két felolvasó, Szersén Gyula és Tahi Tóth László zseniális, Holmesról nem is beszélve. :-))

Aurore
Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes különleges esetei 2.

Sherlockot szeretjük ugyebár, Szersén Gyula még mindig istenien bánik a hangjával, igazán kár volt a Tahi Tóth-ot is betenné még mellé: ő fele olyan jól nem tudja a mesterdetektív szerepét megfogni, mint Gyula bácsi. Sajnos.

Kisanna
Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes különleges esetei 2.

Nagyon jó volt, főleg mert párbeszédes formában, két színész adta elő.

juju
Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes különleges esetei 2.

Ez is nagyon érdekes olvasmány illetve hallgatmány volt, a felolvasók pedig zseniálisak, nagyon jól illik a hangjuk a megformált szerepükhöz.

balagesh IP
Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes különleges esetei 2.

A Sherlock Holmes-történeteknél végül is nem lehet mellényúlni, de azért ezek tényleg nagyon jók. Szersén Gyula tökély-Watsonja mellé Tahi Tóth László különleges választás: a hagyományosan pikírt, fensőbbséges Holmes-megformálások általában ridegnek sikerülnek. Az ő előadása azonban meghittebbé, emberibbé teszi a figurát.

theodora
Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes különleges esetei 2.

Élvezetes volt hallgatni Szersén Gyulát és Tahi Tóth Lászlót, a novellák is jók voltak, a megszokott S.H. történeteket felépítését követték.