Mistress ​Fortune 4 csillagozás

Arina Tanemura: Mistress Fortune

Fourteen-year-old Kisaki Tachikawa has psychic powers. She works for PSI, a secret government agency that fights aliens. She’s in love with her partner Giniro, but PSI won’t allow operatives to get involved. Just when Kisaki thinks she may be getting closer to Giniro, she finds out she is to be transferred to California!

Eredeti mű: 種村有菜: 絶対覚醒天使ミストレス☆フォーチュン (Zettai Kakusei Tenshi Mistress☆Fortune)

Eredeti megjelenés éve: 2008

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shojo Beat Manga

VIZ Media, San Francisco, 2011
200 oldal · ISBN: 9781421538815 · Illusztrálta: Arina Tanemura

BacchanteBlues
Arina Tanemura: Mistress Fortune

Már a második oldalon akkorát kacagtam, hogy kis híján legurultam a kanapéról. Tanemura az összes kínálkozó alkalommal enyhén perverz poénokat süt el, ami szépen kiegyensúlyozza a cukorsokk-veszélyes drámai pillanatokat. Az akciójelenetek is elég dinamikusak, és az alaphelyzet is számtalan lehetőséggel kecsegtet, amik sajnos kiaknázatlanul maradtak… de talán nem is baj. Szívesen izgultam volna végig, hogyan küzdenek meg más csapatok másfajta földönkívüliekkel, míg egy hatalmas fináléban össze nem gyűlik az összes kedvenc karaktered, stb., stb., de az ilyesmi nem Tanemurának való. Az ő védjegye a romantikus évődés és a kreatív ruhadizájn.

Megvan ebben a kamaszság minden nyűge és előnye, Tanemura a világmegváltó bátorságtól az idegnyűvő félreértésen át a mártírok búskomorságáig minden érzést a nyakunkba zúdít, ami felkavarhatja egy szerelmes tinédzser lelkivilágát. Nekem bejött.

Lahara ISP
Arina Tanemura: Mistress Fortune

Tipikus Arinás, angyalszárnyas furcsaerős mahou-shoujo-vígjáték. Kell ennél több ebben a műfajban?