Always ​Human (Always Human 1.) 12 csillagozás

Ari North: Always Human

First ​serialized on the popular app and website WebToon, Always Human ran from 2015–2017 and amassed over 76,000 unique subscribers during its run. Now reformatted for a print edition in sponsorship with GLAAD, Always Human is a beautifully drawn graphic novel about a developing relationship between two young women in a near-future, soft sci-fi setting. Always Human is drawn in a manga-influenced style and with an incredible color palette that leaps off the page!

In the near-future, people use technology to give the illusion of all kinds of body modifications—but some people have “Egan’s Syndrome,” a highly sensitive immune system that rejects these “mods” and are unable to use them. Those who are affected maintain a “natural” appearance, reliant on cosmetics and hair dye at most to help them play with their looks.

Sunati is attracted to Austen the first time she sees her and is drawn to what she assumes is Austen’s bravery and confidence to live life unmodded.… (tovább)

256 oldal · ISBN: 9781499803426 · Illusztrálta: Ari North
256 oldal · keménytáblás · ISBN: 9781499811100 · ASIN: 1499811101
256 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781499811094 · ASIN: 1499811098

Zsoofia>!
Ari North: Always Human

El se hiszem, hogy egy 2300as években játszódó scifiben ahol nanobotokkal tudod alakítani a külsődet és óceánkutatók más bolygók holdjaira járnak óceánt telepíteni, a leginkább fantasy elem a történetben az hogy
Két karakter egy párkapcsolatban beszélget egymással és párhuzamosan fejlődnek. De komolyan, szerintem új kedvenc romantikus párom van.

Csodálatos a rajzstílus, fantasztikus színeket használ a szerző és izgalmas brushokat. A karakterarmada nagyon diverz, még van túlórázó szoftverfejlesztő reprezentáció is!

Babó_Buca P>!
Ari North: Always Human

Alapjáraton egy Webtoon képregény, aminek létezik könyv formátuma is. Előbbi azonban jobban illik hozzá, hiszen szinte minden egyes fejezethez tartozik aláfestő zene. Nagyon szerettem ezt a pluszt, és igazán hangulatossá tették az olvasást. Ez egy jövőbeli Ausztráliában játszódó romantikus LMBTQ történet, amely nagyon aranyos és szívmelengető. A világ csak egy nem elhanyagolható helyszín, ám a fókusz mégis a szerelmi történeten van. Emellett pedig fontos témákkal foglalkozik, amely csak emeli az értékét.

Bővebben: https://egy-lany-blogja.blogspot.com/2022/06/kozeppontb…

Röfipingvin P>!
Ari North: Always Human

Oh, olvastam volna tovább… És közben meg kerek ez így is. Hm.

Briotix>!
Ari North: Always Human

Aranyos kis webtoonos képregény volt, ami fontos témákat mutatott be és beszélt is róluk, de engem sajnos annyira nem szippantott be. A könyv egy érdekes utópisztikus világot mutat be, ahol modokkal tudnak az emberek változtatni a külsejükön vagy könnyebbé tudják tenni a tanulást. Az egyik főszereplőnk viszont nem tudja ezeket a modokat használni a betegsége miatt, de amit nagyon pozitívnak tartottam, így se adta fel az álmaitm és küzdött értük.Több fontos téma is felmerült a könyvben például az én személyes kedvencem, hogy ne félj kiállni magadért és amiatt, hogy nemet mondassz nem leszel egy rossz ember.Emellett a történet a leszbikus főszereplőink mellett több más LMBTQ+ karaktert is behozott, például non-binary karaktert. A történet aranyos volt és fontos témákkal foglalkozott, de engem sajnos nem sikerült berántania.

_Vera_>!
Ari North: Always Human

Ebben a kötetben egy nagyon szívmelengető történetre találtam. Azt hiszem, ennél jobban semmi nem foglalja össze az olvasottakat. Nagyon tudtam értékelni, hogy a sci-fi elemek nagyjából nekem is érthetően voltak jelen off. Az LMBT+ szál teljesen magától értetődő eleme volt a történetnek, szerintem meg sem fordul az olvasóban, hogy ez lehetne máshogy is lehetne. Egy élmény volt ezt olvasni, mindenkinek bátran ajánlom, aki a címkék alapján nyitott a történetre.

Always Human sorozat · Összehasonlítás