Az ​állatok nagy enciklopédiája 12 csillagozás

Antonia Cunningham – Kamini Khanduri – Anna Claybourne: Az állatok nagy enciklopédiája

Kiadványunk a Föld különböző élőhelyeinek bemutatását tűzte ki célul. Megmutatni azt, hogy az egyes növény- és állatfajok miként alkalmazkodtak a környezetükhöz. A színes illusztrációk, fényképek és rajzok, az egyszerű és világos magyarázószövegek együttesen szolgálják a célt, betekinteni a világ legizgalmasabb, sokszor már veszélyeztetett élőhelyeire.

Eredeti cím: World Wildlife

Eredeti megjelenés éve: 1995

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Nagy enciklopédiák

Aquila, Debrecen, 1996
128 oldal · keménytáblás · ISBN: 9638276657 · Fordította: Batiz Erika · Illusztrálta: Ian Jackson, Janos Marffy, Aziz Khan, David Wright

imma AP

Igazából ez a könyv szerkezetileg több könyv egybekötve. Mindegyiknek külön címoldala van a közreműködők feltüntetésével, külön tartalomjegyzéke és külön betűrendes mutatója, sőt, még oldalszámozva is külön van, szóval így elég használhatatlan, de amúgy azon ritka könyvek közé tartozik, amelyek belülről szebbek.

mosolytó

Az egyik olyan kedvenc könyvem volt, amit valamilyen versenyért kaptam. Kisiskolás koromban oda-vissza tudtam, kismillószor olvastam. Hasznos. Később unokahúgaim is nagyra értékelték a sok-sok színes kép miatt.