Ki ​kopog? 15 csillagozás

Antje Flad: Ki kopog?

Kukucs! Ki sürög-forog az erdőben?
Told el az ujjaddal a kis képeket, és megtudod!

Miközben a lapozó bájos rajzait nézegetve nagyokat kacagnak a legkisebbek azon, hogyan bújócskáznak az állatok, észrevétlenül fejlesztjük a finom motorikájukat is.
Még megjelent:

Kukucs Könyvek: Mi mozog?

Tagok ajánlása: 1 éves kortól

12 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634032342 · Illusztrálta: Antje Flad
Manó Könyvek, Budapest, 2016

Gyöngyi0309 P>!
Antje Flad: Ki kopog?

Még az első könyvek között volt, amit Rókusnak vettünk. Egy ideig el is koboztuk, mert rágta. Aztán később nagyon megtetszett neki, egy ideig kihívás volt számára, mert a felfelé tologatással meggyűlt a baja. De azóta ügyesen tologat minden irányba.
Nagyon cuki könyvecske, tetszik, hogy kis méretű, így a legkisebbek is cipelhetik.
Szépek a képek benne. Egy icipici észrevétel: a mókusos oldalon nem kettő, hanem három mókus szaladgál a fa ágain. Igaz, hogy csak akkor, ha nem toljuk vissza az előző képet. De ez megzavarhatja a lurkókat. Remélem, hogy majd a tesó is annyira szereti, meg nt Rókus. Ha igen, akkor veszünk még párat ebből a sorozatból.

Snow_White P>!
Antje Flad: Ki kopog?

Szépen illusztrált könyvecske, elhúzható fülecskékkel, amik nagyon jól fejlesztik a gyerekek finommotorikus képességeit. 1 éves kor körül élvezhető a leginkább, az én lányom már kezd kinőni belőle, de biztosan eltesszük a tesónak is. :-)

Caledonia_Valley P>!
Antje Flad: Ki kopog?

Aranyos, bájos illusztrációkkal díszített kik kukucskálós könyv, amiben a pók a „cukisága” ellenére is a frászt hozza rám. XDXD

tundibrich P>!
Antje Flad: Ki kopog?

Nincs benne sok szöveg, csak annyi, hogy „Ki szövi ezt a hálót?” stb. De egy egy évesnek ez még pont elég. Nagyon aranyos rajzok vannak benne.

Woland>!
Antje Flad: Ki kopog?

Az egyik legjobb kivitelezésű kukucs-könyv

Thotimi>!
Antje Flad: Ki kopog?

Aranyos képek vannak benne. Külön tetszik, hogy a kikukcskáló részek mindkét oldalán vannak állatok. :)

Carsi>!
Antje Flad: Ki kopog?

Az 1 éves kisfiam nagyokat sikongatva tologatja az oldalakat. Aranyos rajzok. 1 soros szövegek (amik őt hidegen hagyják, ki se olvasom, de már kitolja az állatkát), amik bemitatják az állatok egy-egy jellemző cselekedetét.
A kitolható fülek háttere is jól ki van használva, ötletes. Egyedül a mókus oldala nem pontos. A leírásban 2 mókus van, de ha az előző fül kint marad, akkor 3 mókus van.