Tisztulj ​és gyógyulj 0 csillagozás

Gyógyulási tervek a szorongás, ekcéma, Lyme-kór, migrén, kimerültség, bélrendszeri problémák, testsúlygondok, puffadás, ciszták, fibrómák, endometriózis és autoimmun betegségek szorításában élők számára
Anthony Williams: Tisztulj és gyógyulj

TISZTÍTÓKÚRÁK, ​MELYEK VALÓBAN AZT CÉLOZZÁK, AMI ELROMLOTT A TESTÜNKBEN

Anthony William, New York Times sikerlistás szerző könyvében minden benne van, amit a tisztítókúráról tudnod kell, hogy átformálhasd az egészségedet – és az életedet.

Ha úgy gondolod, hogy semmilyen tisztítókúrára nincs szükséged – ha biztosra veszed, hogy a te szervezetben nem bújhatnak meg méreganyagok – gondold át még egyszer! A mai világban már a születésünk előtt megjelennek az egészségünket fenyegető mérgek és kórokozók, hogy aztán folyamatosan hátráltassanak továbbra is, amikor a mindennapi életünk során találkozunk velük.

A tisztítókúra létfontosságú fegyver ezekkel a terhelésekkel szemben – ha tudod, hogyan végezd. Ezért van szükséged erre a könyvre. Anthony William, a Gyógyító médium rengeteg meglátással és információval tömte tele a tisztítókúrák ezen egykötetes forrását a híres kilenc napos 3:6:9 tisztítókúrájával kezdve, melyet aztán speciális egészségi igényeknek megfelelő… (tovább)

Eredeti cím: Medical Medium Cleanse to Heal

Eredeti megjelenés éve: 2020