Egészséges ​pajzsmirigy 15 csillagozás

Anthony William: Egészséges pajzsmirigy

Hajhullás, ​súlygyarapodás, fáradtság, ködös gondolkodás, hőhullám, csökkenő nemi vágyak, szívdobogás… Egyre többen szenvednek ezektől, és számos egyéb, kevésbé tipikus tünettől – különösen a nők. A páciensek problémái közismert címkéket kapnak ugyan – „Hashimoto”, „pajzsmirigy-alulműködés” –, de a megoldáshoz sokszor nem kerülünk közelebb.
Az egészségügy új aktuális, égető témája a pajzsmirigy. A cukorbetegséghez hasonlóan a pajzsmirigymegbetegedések is szinte már a népbetegségekhez sorolhatók. Alig van olyan ember, akinek környezetében ne szenvedne valaki ezen szerv okozta problémáktól. Hiába kap azonban egyre több figyelmet, a sarkalatos igazság mindeddig rejtve maradt: nem a pajzsmirigyprobléma a végső oka a páciensek betegségének. Egészséges pajzsmirigy című könyvében Anthony William, a gyógyító médium a probléma valódi okait részletesen elmagyarázza – kitérve a gyulladással, az autoimmun betegséggel és több tucatnyi egyéb tünettel és állapottal kapcsolatos… (tovább)

Édesvíz, Budapest, 2019
Édesvíz, Budapest, 2018

Nico_71>!
Anthony William: Egészséges pajzsmirigy

Anthony William: Egészséges pajzsmirigy A Hashimoto-betegség, a Graves-Basedow-kór, az álmatlanság, a pajzsmirigy-alulműködésés az Epstein-Barr hátterében meghúzódó igazság

Ezt a könyvet nem magyar embernek írták. Laikus számára olyan ez a könyv, mintha egy orvosi lexikont böngészne, tele idegen szavakkal, utalásokkal, számtalan felvetéssel, lehetséges okok, betegségek felsorolásával. Ember legyen a talpán, aki laikusként rátud jönni, mi vonatkozik rá, mi nem. Hipochondereknek cseppet sem ajánlott, mivel igen sok újabb és újabb ötletelt ad számukra! Oly sok tünetet, betegséget sorol fel a könyv, hogy szinte a létező összes beteg megtalálja benne a sajátját. Kicsit olyan érzésem van, mintha el akarnák hitetni az olvasóval, felfedezték a Szent Grált vagy az örök ifjúság elixírjét és ezt szeretnék megosztani azokkal, akik megvásárolják ezt a művet. Az olvasó pedig vagy elhiszi a csodatevő recepteket, életmódváltást, vagy sem, a lényeg, hogy az író, a kiadó, a forgalmazók számra bevételt kreálnak. :-(
A könyvben felsorolt ajánlott ételek alapanyagainak beszerzése, majd ebből adódóan elkészítése hazánkban szinte lehetetlen. Persze, kisebb – nagyobb kompromisszumokkal vannak amelyek megvalósíthatók. De valljuk be, ha nem pontosan azt tesszük, amit ajánl a könyv, akkor avval, mennyire valósítjuk meg a tanácsait? (Félig betartom, mellette meg fogyasztom, amit jónak látok?) Egyéb betegségekkel, illetve azokhoz igényelt diétákkal fokozottabban nehéz betartani.
Ahogy a kabaréjelenetben is mondják, mert mindig van a hűtőben: atlanti-óceáni vörös pálmamoszat, kelppor, papája, mandulaliszt, juharszirup, árpafűlépor, hawaii spirulina, mangó, korianderzöld, Aloe vera-zselé, korianderzöld, articsókaszív, olajmentes, napon szárított paradicsom, nyers tahini, jalapeno, kókusz aminó szósz, istengyalulta tök, paradió…stb…stb. Átlagos élelmiszerüzletben nem lehet beszerezni a hozzávalók jelentős részét, speciális bioboltok pedig nincsenek mindenhol, így a napi étkezés e-receptek alapján nem valósítható meg! :-o

Nóra_Sárga>!
Anthony William: Egészséges pajzsmirigy

Egy szuper érdekes könyv volt ami végig fenntartotta az érdeklődésemet és ezáltal szinte letehetetlen volt !

elzazi>!
Anthony William: Egészséges pajzsmirigy

Ez egy nagyon jó könyv! :-) Anthony William egy teljesen más felfogást mutat a pajzsmirigy-betegségekről, úgy általában. Jó, néha túl spiri volt az üzenet… de összességében a receptek miatt, és a felfogás miatt is nagyon tetszett. Főként az, hogy holisztikus szemszöget alkalmaz az egész testünkre, és nemcsak egy-egy kiragadott részt elemez a könyvben, hanem a diéták más szervekre való jótékony hatását is elemzgeti. Külön pluszpont a vega részekért! :-)

Ui.: hogy mennyire segít a diéta, azt nem tudom. Mindenesetre találtam pár dolgot, amit hasznosnak ítéltem a könyvből! Természetesen az lenne a legjobb, hogy ha sokkal természetesebben élnénk és sokkal stresszmentesebben!

kanfti P>!
Anthony William: Egészséges pajzsmirigy

A legjobb könyv amit valaha olvastam

Ildikó_Kenéz>!
Anthony William: Egészséges pajzsmirigy

Egyben sok,de mégis kevés..Rengeteg információ,magyarázat,de aki nem jàrtas az orvostudományban néhol érthetetlen.
De mindenképpen elgondolkodtató.
Hosszú évek óta küzdök pm problémàkkal,tehàt egy próbát mindenképpen megér..

S_E_Tünde P>!
Anthony William: Egészséges pajzsmirigy

Ez a könyv elővigyázatosság szempontjából is értékes. Nem kell ahhoz pajzsmirigy gondokkal kűzködni, hogy tanulhassunk belőle. A receptek ()25 könnyűek, gyorsak és finomak..

S_E_Tünde P>!

Spenótleves
▲1 1/2 bögre koktélparadicsom
▲1 szárzeller
▲1 gerezd fokhagyma
▲1 narancs
▲4 bögre bébispenót
▲2 bazsalikomlevél (vagy 1/4 bögre korianderzöld)
▲1/2 avokádó (elhagyható)

Turmixold simára a paradicsomot, a zellert és a fokhagymát a narancs kifacsart levével. Add hozzá a spenótot maréknyi adagonként, amíg teljesen homogénre dolozod. Most jöhet bele a bazsalikom és az avokádó (ha szered) – turmixold krémesre. Azonnal tálald és fogyaszd!

encus625 P>!

Ez az oka, hogy a Legmagasabb Szellem, az együttérzés isteni kifejeződése négyéves koromban belépett az életembe: hogy megtanítson meglátni az emberek szenvedésének valódi okait, majd hogy a világ tudomására hozzam ezt az információt. Ha többet szeretnél tudni arról, hogy honnan ered a tudásom, elolvashatod a történetemet a Gyógyító médium: A krónikus és gyógyíthatatlan betegségek mögött rejlő titkok című könyvben. Íme a rövid változat: a Szellemi vezető folyamatosan, tisztán és pontosan beszél a fülembe, mintha egy barátom állna mellettem, és tájékoztat a körülöttem lévők tüneteiről. Emellett a Szellemi vezető már gyerekként elkezdte megtanítani nekem, hogy „világíthatom át” az embereket, mint valami szupertöltésű MRI-berendezés, hogy meglássam a blokkokat, betegségeket, fertőzéseket, problémás területeket és régi bajokat.
Látunk téged.