Határtalan ​siker 10 csillagozás

Anthony Robbins: Határtalan siker Anthony Robbins: Határtalan siker

Mindannyian ​szebb, gazdagabb életről álmodozunk, ám kevesen hisszük, hogy ennek kulcsa valóban a mi kezünkben van. Anthony Robbins könyvéből megtudhatja, hogyan érheti el a vágyott és megérdemelt életminőséget, és miképpen irányíthatja személyes és szakmai életét. Anthony Robbins könyvein, videó kazettáin és tanfolyamain keresztül eddig is milliók számára bizonyította be, hogy elménk hatalmának, képességeinek kihasználásával bármit képesek vagyunk megtenni, elérni és létrehozni, amire életünkben szükség van. Államfőknek, királyi családok tagjainak, olimpiai és hivatásos sportolóknak, filmsztároknak és gyermekeknek mutatta meg, miképpen lehetnek eredményesek és érhetnek el sikereket. A Határtalan siker lapjain szenvedélyesen és meggyőzően tárja fel a személyes eredményesség tudományát, és megtanítja Önnek:

– felismerni azt, amit igazán akar,
– a siker hét hazugságát,
– elméje percek alatt való átprogramozását a félelmek és fóbiák
megszüntetése… (tovább)

Bioenergetic, Budapest, 2019
400 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632913964 · Fordította: Dobrocsi László
Bioenergetic, Budapest, 2008
Bioenergetic, Budapest, 2007
392 oldal · ISBN: 9789639652347 · Fordította: Dobrocsi László

nicosia P>!
Anthony Robbins: Határtalan siker

Nekem egy picit demagóg volt. Sok nagyívű megállapítás, sok olyan példa, amit máshol, máshogy már hallottunk. Értettem a lényegét, de a közlésmód annyira nem állt közel hozám.

mandyedi>!
Anthony Robbins: Határtalan siker

Röviden: NLP
Bár már hallottam a Neuro-linguistic programming (NLP) módszerről, de mélyrehatóan nem tanulmányoztam. A könyv jelentős része a módszer alkalmazásáról szól. A másik része pedig sok ismerős dolgot vonultatott fel a szokásos, hogyan legyünk sikeresek az életben hozzáállásból. Úgy gondolom a könyv nem mondd semmi újat, viszont nagyon jól összefoglalja a dolgokat. Ha öreg motorosként már olvastunk Brian Tracy-től és az NLP-t is tanultuk, akkor sok újat nem fog adni.

Amit még fontosnak tartok kiemelni, hogy bár a könyv padlógázzal tolja az arcunkba a bármire képes lehetsz amerikai felfogást (lásd a könyv címe is: Határtalan siker), mégsem arról van szó, hogy az lehetsz majd, ami vagy aki csak akarsz. Ezt a könyv szerzője is megemlíti mellékesen, hogy fontos előbb az önmagunk ismerete, hogy olyan terülten akarjunk kiválóvá válni, amiben alapból vannak adottságaink.

Számos könyv íródott már a témában és mindegyik egy-egy különböző szakaszát célozza meg az önfejlesztésre hajlandó embereknek. Ez a könyv az alapokhoz nyúl, a hozzáállásunk megváltoztatásához. Ha valaki úgy érzi, hogy már tettre kész és nap mint nap azon dolgozik, hogy jobb élete legyen, akkor már régen szintet lépett. Ez a könyv sok újat nem fog adni neki. Szóval az 5 csillag részemről azért van, mert akikhez szól, azoknak szerintem mindent megad a gondolkodásmód átformálásához.

atosz75>!

A növényevők tovább élnek, mint a húsevők. Gondoljunk a keselyűre. Mit gondol, miért néz ki úgy, ahogy kinéz? Mert nem eszik nagy víztartalmú táplálékot.

Mesii>!

Az emberek nagyon kis százaléka él úgy, ahogy azt valamikor megálmodta. Miért? Mert a megálmodott életminőség bizony erőfeszítést és következetes cselekvést igényelne.