Gyönyörre ​gyönyör 15 csillagozás

Anonymous: Gyönyörre gyönyör

Furcsa, meghökkentő és elgondolkoztató az a világ, amelyben ennek az amerikai regénynek a szereplői élnek. A szexuális kiszolgáltatottság sajátos „rabszolgaság” mind „rabszolgák”, mind rabszolgatartót megváltoztat… Érzelmi, érzéki indulatokat gerjeszt, illetve szabadít föl… érdekes viszonyt alakít ki ember és ember között… Hogyan végződik a főnök és titkárnőjének hétvégi kalandja a vitorláson? Miért szólítja a lány „gazdámnak” a férfit, és vajon tényleg azzá válik-e? Milyen feladatokkal jár ténylegesen „gazdává” lenni? Milyen kiszolgáltatottságot, újfajta egymásrautaltságot jelent ez? Ez a felnőtteknek szánt regény izgalmas, érzelmeket és érzékeket borzoló olvasmány, jó szórakozás az erotikus témájú írások kedvelőinek.

Garabonciás, Budapest, 1991

Alexander Sinclair · Bob Bonner · Nina Moran

Anonymous: Gyönyörre gyönyör

Imádtam az első sorától az utolsóig! Igazi remekbe szabott Bdsm könyvecske. A címe pedig valósághűen tükrözi a tartalmat. Még olvasni is „gyönyörre gyönyör” volt! És Bob…ááá…
Nem véletlen, hogy Anonymous nagy kedvenc! :)
Bdsm és erotika rajongóknak kötelező olvasmány ;)

Rainee>!
Anonymous: Gyönyörre gyönyör

Furcsa, meghökkentő és elgondolkoztató az a világ, amelyben ennek az amerikai regénynek a szereplői élnek. Szól a könyv fülszövegének első sora… Hát… Izé… Ez a világ nem valami bonyolult, és még csak nem is a BDSM-ről szól. Szól inkább a spoiler
Nem akarom részletesen leírni nem készülök fülszöveg újraírónak :D , de a 2/3-ig egészen jó volt ez. Na nem egy Reisz minőségben, de jóval jobban Jamesnél. Azután elkezdett foglalkoztatni a gondolat, hogy ez a könyv nem fog kifutni sehová. spoiler Az utolsó 1/3 semmi másról nem szólt, mint az addig spoilercsávó, többé nem lesz az. Kb. 30 percenként. Még vadidegent is… A mélypontját a spoileréri el, spoiler Ezt követi még egy kis spoiler, meg még egy kis spoiler és vége. A BDSM részt a spoiler hivatott jelképezni. (ez adott esetben lehet, hogy a magyar fordításban került megkurtításra, mert azért mégis csak a rendszerváltás környéki MO-n jelent meg… Kurtán, furcsán van lezárva. Maga az írásmód nem rossz, de a vége miatt és a fent említett dolog miatt, egy pont levonás jár neki. Akit nem riaszt a téma, annak kikapcsolódásként ajánlható. Nem vált világot.

Zakkant_Tudós>!
Anonymous: Gyönyörre gyönyör

Ugyan én nem tartanék rabszolgát, de a könyv ettől ettől függetlenül tele van izgatóbbnál izgatóbb erotikus jelenetekkel, amik igencsak bejöttek. Viszont a vége felé az a tamponos rész kissé durva volt.
Összességében azt mondanám, hogy sokkal jobban elnyerte a tetszésemet, mint az Alexandra vágyakozásai.

Balur>!
Anonymous: Gyönyörre gyönyör

Első BDSM / erotikus témájú könyv amit olvastam. A története gyakorlatilag nulla, a könyv tizedét nem teszi ki. Hirtelen van vége, nincs rendes lezárása. Mindezek ellenére jó volt, megérte elolvasni. Azonban biztosan akadnak ennél jobb könyvek is ebben a témában.

Anonymous: Gyönyörre gyönyör

Nem leány regény :D Ezzel kezdeném , mert lehet sokan azt hiszik ,hogy sima kis erotikus könyv , pedig nem az, hanem elég kemény sex és Bdsm jellemzi a könyvet, ami nekem tetszett :) Igaz egy kicsivel több történetet szerettem volna még a vége fele , de ettől eltekintve jó volt!

Tamlilla>!
Anonymous: Gyönyörre gyönyör

Kicsit sablonos volt, de szórakoztató. A vége furcsa egy kicsit, hirtelen fejeződik be a történet, nekem hiányzott valamiféle lezárás.

Zakkant_Tudós>!

Ahogy Jefferson mondta: A szabadság ára az örökös éberség.

Kapcsolódó szócikkek: szabadság
Cicu>!

– Az biztos, hogy meg is fog tenni mindent. El kellene nadrágolnom, amíg csak úgy ki nem pirosítom a fenekét, hogy rá sem tud ülni! Pár perc múlva itt lesz a lista azokról az aktákról, amelyekre szükségem van. Aztán értük megy behozza őket nekem ide, és nem tűnik el valahol fél úton a forgalmi dugóban – morogta Bob.

Kapcsolódó szócikkek: Bob Bonner
Cicu>!

Ez a lány kihozza belőlem az állatot, úgy felkavar, mint még soha senki.
Egyszerűen csak meg akartam enni, beleharapni, megjelölni, hogy az enyém.

Cicu>!

Nina Moran. Az úgynevezett titkárnője. Haha! Ez a nő kétlábon járó katasztrófa, úgy botladozik keresztül az életen, hogy közben káoszt és pusztítást hagy maga után.

Kapcsolódó szócikkek: Nina Moran
Cicu>!

– Meg kell büntetnie azért a sok bajért, amit okoztam. Rászolgáltam arra a beígért alapos fenekelésre.
– Nina…
– Szépen kérem, annyira szükségem van rá – jött a panaszos válasz.
Egy hosszú percre mindketten mozdulatlanná váltak. Csak a tenger hangja hallatszott a hajótest mellől, meg a vitorlázat szüntelen nyikorgása, a kronométer tiktakkolása a választófalon, s a két ember légzése.

Kapcsolódó szócikkek: Bob Bonner · Nina Moran
Szimirza>!

Nekem azt juttatta eszembe, hogy talán egy napon majd megmutathatom önnek,
hogyan mozog egy igazi nő a férfi teste alatt.

Szimirza>!

A lány állt, reszketett a félelemtől és a fájdalomtól, miközben nézte a kezet, mely
simogatásával már annyi örömet adott, s mely most oly sok kín forrása lett.

Szimirza>!

A hatalomra épült életforma és társaság minden bizonnyal nagy élményt jelentett, s gyönyört gyönyörre halmozott Bob életében.

Cicu>!

Bob nézte, hogyan játszanak és suhannak át az érzések és az érzelmek a lány arcán, tekintetét egy pillanatra sem vette le Nináéról. A lány szinte megigézve bámult vissza rá, képtelen volt arra, hogy kivonja magát Bob hatása és irányítása alól.

Cicu>!

Ezen kívül…félre a harisnyanadrággal. Harisnyát és harisnyatartót hordj. Ha meg akarom melegíteni az ujjaimat, nincs szükségem arra, hogy egy halom áthatolhatatlan háló legyen az utamban.