Utolsó ​éj Indiában / A törvénytelen gyerek (Futótűz-sziget 5.) 6 csillagozás

Annie Claydon – Marion Lennox: Utolsó éj Indiában / A törvénytelen gyerek

Annie Claydon: Utolsó éj Indiában Dr. Thea Coleman még mindig nem heverte ki, hogy szerelme, dr. Lucas West szó nélkül eltűnt az életéből, és egyedül kellett felszállnia a Bangladesbe tartó repülőgépre. Hét év telt el azóta, Thea most egy londoni kórházban dolgozik. Mikor a környéken felüti fejét a tbc, a járványügyi hatóság elküldi hozzá az egyik szakemberét. Döbbenten ismerik fel egymást… Marion Lennox: A törvénytelen gyerek (Futótűz-sziget 5.) Az özvegy dr. Max Lockhart a lánya esküvőjére érkezik vissza a Futótűz-szigetre, nem sokkal a fia halála után. Miközben hajóján a part felé közeledik, szemtanúja lesz, amint egy nő a háborgó tengerbe veti magát egy kisgyerekkel. Hettie-vel, a kórház vezető nővérével csak a kisfiút tudják kimenteni. Mikor kiderül, hogy Max halott fivérének balkézről született gyereke, a doktor felelősséget érez a sorsáért…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Szívhang

HarperCollins Magyarország, Budapest, 2018
176 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634485223 · Fordította: Gaáli István
HarperCollins Magyarország, Budapest, 2018

Paulina_Sándorné P>!
Annie Claydon – Marion Lennox: Utolsó éj Indiában / A törvénytelen gyerek

Jó történetek voltak, kellemes kikapcsolódást nyújtottak számomra. Az első történetben szimpatikusak volta a szereplők, akik spoiler. Tetszett, ahogy Lucas nevelte az unokahúgát. Tetszett, ahogy Thea Indiában szembe mert menni a hagyománnyal. spoiler A második történetben, Max számára nehéz sors jutott, de jó volt a történetben az, hogy megtudhatta, hogy nem az a szabadság a jó, amit ő annak gondolt. Érdekes emberek laknak a Futótűz-szigeten.

Futótűz-sziget sorozat · Összehasonlítás

Sarah Morgan – Jennifer Taylor – Meredith Webber – Melanie Milburne: Ünnep után / Ciprusi éjszakák / Sivatagi látogató / Ketten a világ végén
Emma Darcy: Nekem rendelt a sors
Emma Darcy: Fehér hajó kék tengeren
Jessica Gilmore – Teri Wilson – Annie West: Kalóz a szigeten / Balerina kollekció / Békülés Korfun
Miranda Lee: Hiteles érzések
Chantelle Shaw – Abby Green – Annie West – Katherine Garbera: A szenvedély dallama / Érdekházasság / Mégiscsak szép az élet / Tündérmese
Annie West: Élj a mának!
Miranda Lee – Emma Darcy – Penny Jordan: A szende lány