Minden ​gyerek megtanul aludni! 5 csillagozás

Az alvási zavarok elkerülése és megoldása : csecsemőkortól iskoláskorig
Annette Kast-Zahn – H. Morgenroth: Minden gyerek megtanul aludni!

E könyv bemutatja, mit kell tudni a gyermeki alvásról, és egyben hatékony segítséget nyújt abban, hogyan kerülhetők el és hogyan kezelhetők a gyermekek alvászavarai. Egy kezelési terv segítségével és a szülők támogató szeretetével a gyerekek néhány nap alatt megtanulnak egyedül elaludni, és végigalusszák az éjszakát.

Szépnap, Budapest, 2008
164 oldal · ISBN: 9789634307426 · Fordította: Hevesi Mihály
Szépnap, 2003

kristina_b>!
Annette Kast-Zahn – H. Morgenroth: Minden gyerek megtanul aludni!

Annette Kast-Zahn – H. Morgenroth: Minden gyerek megtanul aludni! Az alvási zavarok elkerülése és megoldása : csecsemőkortól iskoláskorig

Akkor kezdtem olvasni a könyvet, amikor azt hittem, valami probléma lépett fel az altatásban. Aztán rájöttem, hogy nincs itt semmi probléma, egyszerűen a zuram kellett, hogy leváltson, mert kisasszony velem inkább játszani akart. De ha már elkezdtem, be is fejeztem a könyvet. Igazság szerint nem kaptam tőle sok mindent, talán csak az alap igazságot: Csak akkor változtass, ha úgy érzed, szükséged van rá. Ha a családban mindenkinek megfelel az eddigi rituálé, nem kell változtatni.

Mihály_Hevesi>!
Annette Kast-Zahn – H. Morgenroth: Minden gyerek megtanul aludni!

Nekünk nagyon bejött, és azóta már sok szülőnek köcsönadtuk, többnyire nekik is hasznos volt!