Az ​eltévedtek erdeje (Oksa Pollock 2.) 20 csillagozás

Harry Potter lányban?
Oksa tiltakozna. De felveszi a kesztyűt.
Gus eltűnt!
Oksa legjobb barátja köddé vált patinás londoni iskolájukban, a Saint Proximusban. Oksa csak a mobilját találja meg, az egyik terem padlóján hányódik.A telefon memóriájában egy nő elmosódott képe látszik, aki furcsán ismerősnek tűnik.
Ki ő? És mi történt Gusszel?
Oksa még nem tudja, de miközben megpróbálja kideríteni, gondosan eltemetett családi titkokat tár fel.
Veszedelmes titkokat.
Barátja megmentéséért kész belevetni magát egy párhuzamos világba, amelyben mindent áthat a varázslat és a félelem, s ahol a Számkivetettekre halálos próbatételek várnak.
Az odaadó Kelekottyok és a fázós Jövendér segítségével Oksa vajon megtalálja-e időben az Eltévedtek Erdejéből való egyetlen kiutat?
Vigyázat! Bűvös erejű könyv!
Aki megismerkedik Oksával, nehezen tud majd elszakadni tőle!

Eredeti megjelenés éve: 2010

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Kaméleon könyvek Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2013
452 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633733639 · Fordította: Burján Monika
Könyvmolyképző, Szeged, 2013
456 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633733622 · Fordította: Burján Monika

Beatrice8 P>!
Anne Plichota – Cendrine Wolf: Az eltévedtek erdeje

Ez kicsit kevésbé tetszett. Ott volt az a tök jó alap, ahogy a mágiát leírták, de igazábból nem kezdtek vele semmit. Nagyon vártam, hogy megjelnjen, de végül nem volt olyan jó. Tetszett, de nem volt maradandó, nem is újraolvasós.

Attila_Saw>!
Anne Plichota – Cendrine Wolf: Az eltévedtek erdeje

Eredetileg csak azért vettem ki, hogy megtudjam, ez a rész miért nem fog tetszeni :) Talán lökött vagyok, nincs kizárva.
Az első felét szétuntam…a második felére vagy megjött a hangulatom, vagy nem tudom, de valahogy nagyobb élmény volt onnantól olvasni, de azért akkor sem ájultam el. Amikor anyám közölte, hogy már a 3. könyvet olvasta ki azóta, és megtudta, hogy én még mindig ezzel szenvedek…Fogta magát, mert nem bírta látni, hogy szenvedek, és inkább elmondta mi lesz, és így kiolvasottnak számít :)

Camelia>!
Anne Plichota – Cendrine Wolf: Az eltévedtek erdeje

Nem volt rossz. Tényleg olyan mint Harry Potter lányban. Neki is sok mindent ki kell állni, a bajban nem szabad elvesztenie a lélekjelenlétét, és persze a szerelmi szál is szövődik. :)

Laura_Barna>!
Anne Plichota – Cendrine Wolf: Az eltévedtek erdeje

Az első részhez képest szerintem nagyon gyenge lett!Nehezen olvastam,unalmas is volt és semmi nagy akció vagy érdekes rész nem volt benne,még ott sem ahol elvileg kellett volna.Az első sokkal jobb volt és azt nagyon is szerettem,ezért vettem meg,de ez valahogy nem nyerte el a tetszésemet!Nagy fantasy rajongó vagyok,de szerintem ebben a történetben még nem volt eléggé megteremtve egy új világ!Nekem ez egy nagy csalódás volt!

Oksa Pollock sorozat · Összehasonlítás