Egy ​csónakban evezünk 3 csillagozás

Anne McAllister: Egy csónakban evezünk Anne McAllister: Egy csónakban evezünk

„Ha maga itt a bérlő, akkor új háziura van, mégpedig én.” Sebastian elégedetten méri végig a vele szemben álló, hosszú combú csodanőt. Csöndre és magányra vágyva vette meg a lakóhajót, s elhatározta, hogy amint beköltözik, elküldi a bérlőt. Noha arra nem számított, hogy ez épp a legundokabb kolléganője, Nelly lesz, annál nagyobb élvezettel készül most kitenni a szűrét…

Eredeti cím: Savas' Defiant Mistress

Eredeti megjelenés éve: 2009

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2013
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635385850 · Fordította: Neményi Róza
Harlequin Magyarország, Budapest, 2013
96 oldal · ISBN: 9789635387281 · Fordította: Neményi Róza

zuna19 >!
Anne McAllister: Egy csónakban evezünk

Aranyos történet volt. 13 részes sorozat. Fogalmam sincs, hogy itthon hány része jelent meg. De szívesen olvasnék még a testvérekről.

Eva_Pussova>!
Anne McAllister: Egy csónakban evezünk

Először olvastam, de már be is tettem az újraolvasások közé. Egy humoros„ aranyos, jókedvet csináló történet. Egy férfi és egy nő , akik nem szívlelik egymást, egy hajón kénytelenek osztozni. Civakodásban nincs hiány. És még ott a család, meg a gondjaik.

zuna19 >!

– Ezért mostantól fogva az együttélésünkre két fontos szabály érvényes: el a kezekkel tőlem, és teljes csóktilalom!

Day Leclaire: Sárkányember / Jégtörő szerelem / Tündérek pedig vannak
Lori Foster: Ébresztő, fel!
Naomi Horton – Alyssa Dean – Susan Mallery: A vér szava / Pályán kívül / Fogd a kezem!
Maureen Child: Jefferson King különös házassága
Nora Roberts: Csiki-csuki
Maureen Child: Megdöbbentő viszontlátás
Tami Hoag: Miért csak éjjel?
Anne Mather – Barbara McMahon – Rebecca Winters – Gina Wilkins: Családi titkok / Szellő szárnyán / Szívem kikötője / Rendkívüli híradás
Sandra Marton: Szövetség az ördöggel
Debbie Macomber: A gyermekbarát / Az adott szó / Papa, ne félj!