Édes, ​akár a tiltott gyümölcs 10 csillagozás

Anne Mather: Édes, akár a tiltott gyümölcs

Két váratlan és különös vendég érkezik Jack Connolly mesésen felújított ódon tengerparti kúriájába: gyerekkori barátja, a meglehetősen rossz modorú és megbízhatatlan Sean Nesbitt és barátnője, a tüneményes, szépséges Grace. Jack próbálja megőrizni a három lépés távolságot, de minél elérhetetlenebbnek tűnik számára a lány, annál nagyobb lesz a kísértés…

Eredeti cím: A Forbidden Temptation

Eredeti megjelenés éve: 2016

HarperCollins Magyarország, Budapest, 2018
96 oldal · ISBN: 9789634483427 · Fordította: Scheer Katalin
Harlequin Magyarország, Budapest, 2018
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634483410 · Fordította: Scheer Katalin

Kasztana>!
Anne Mather: Édes, akár a tiltott gyümölcs

Egy nap alatt végeztem vele, ami rövidebb időt jelent, hiszen munkanap lévén dolgoztam is. A történet kezdete (két váratlan vendég felbukkanása) sem tetszett és ez meg is maradt az utolsó lapokig. Hiába a füzetek esetében nem mindegyik történet jól megírt.

Detty77 >!
Anne Mather: Édes, akár a tiltott gyümölcs

A történet aranyos és szórakoztató volt, de Grace néha kicsit idegesített.

B_Dori>!
Anne Mather: Édes, akár a tiltott gyümölcs

Elég gyenge volt, igazából az volt az érzésem, hogy a főszereplők gyengék és balekok.

Kicsicsillag123 P>!
Anne Mather: Édes, akár a tiltott gyümölcs

Nagyon tetszett volna, ha Grace nem idegesít folyamatosan a titkolózásával. Szerintem nem volt sok értelme a dolognak, még ha a szüleinek is nem tesz beismerést, attól Jack-nek még simán elmondhatta volna mi a helyzet. De hát ki kellett tölteni valamivel még ezt a kevéske kis oldalt is, nem igaz? Sajnálom, mert Jack nagyon szerethető és a párosuk is bejött. Még a szellemes szál sem volt zavaró, sőt, érdekes mellékszálat adott.

Carole Mortimer: A tiltott gyümölcs íze
Carole Mortimer: Bottal vagy bot nélkül
Carole Mortimer – Miranda Lee – Michelle Reid: A karácsonyi látogató / Felmelegített szerelem / Békából királyfi
Madeleine Ker – Diana Palmer – Charlotte Lamb: Tigrisszem / Fekete arany / Athéni hangverseny
Diana Palmer – Sally Wentworth – Kate Denton: Igazi úriember / Foglyul ejtett szív / Örökség ráadással
Carole Mortimer – Penny Jordan – Emma Darcy: A szerelem erejével
Tracy Sinclair – Anne Weale – Lucy Gordon: Velencei vizeken / Sophia titka / Üvegszív
Anne Weale: Trópusi karácsony
Charlotte Lamb: Szívpárbaj
Sally Wentworth – Susanne James – Lynne Graham: Francesca / Római járat / Kávéfolt a szőnyegen