Végzetes ​csábító (Csábító 3.) 17 csillagozás

Anne L. Green: Végzetes csábító

A ​legnagyobb bátorság az álarc levételéhez kell

Olivia és Niko a közös jövőjük reményében veszélyes feladatot vállalnak. Úgy döntenek, együtt épülnek be a maffiába. Niko álszemélyiségeit felhasználva a bejutás egyszerű ugyan, de a kiszállás korántsem az. Küldetésük során nem bízhatnak meg senki másban. Egyetlen hiba és oda a gondosan kidolgozott álca. Az egymásba vetett bizalom jelent számukra mindent. A túlélést. A kalandok során azonban újabb megdöbbentő, sokkoló darabkák kerülnek elő Niko múltjából. Veszélyesebbnél veszélyesebb helyzetekbe kerülnek, de ezek közül egyik sem olyan hátborzongató, mint Niko alteregóinak rengetege. Minden zavarossá válik, és még ők sem láthatják előre, mi történik, ha nem a rosszfiú lesz jófiúvá, hanem a jó kislány válik rosszá.
Bár mindkettőjüket más motiválja, a céljuk azonos: megszabadulni a láncaiktól és felszámolni a bűnszervezetet.
De Niko már érzi azt, amit Olivia még csak nem is sejt: a megmenekülés talán nem is… (tovább)

Álomgyár, Budapest, 2019
Álomgyár, Budapest, 2019

Niitaa P
Anne L. Green: Végzetes csábító

A teljes értékelés elérhető a blogomon:

"Az Arcátlan csábító egy újfajta színvonalt képviselt, ami igencsak kedvemnek való volt. A folytatás kevésbé vett le a lábamról, számomra Olivia karaktere elfogadhatatlan dolgokat művelt. Ezek után nem tudtam, mire számítsak a befejező kötettől. Pozitív hangulatban tettem le végül a könyvet. A középső regény színvonalát messze maga mögött hagyta, sőt, voltak olyan jelenetek, ahol az elsőt is felülmúlta, de összességében nézve számomra a megismerkedésük története marad az örök kedvenc.
Az írónő újszerűt alkotott. A már megszokott alapokra építve egy sokkal erőteljesebb történetet hozott létre, ami túlmutat az eddigieken. Az érzések háttérbe szorítása nélkül több kaland, több kihívás jelenik meg a lapokon. Érzelmekkel átitatott, adrenalinnal túlfűtött. Ha kevesebb lenne benne a folytonos huzavona, akkor rajongásig tudnám szeretni. De ez csak az én véleményem. Biztos vagyok benne, hogy másokat pont ezek a mentális harcok motiválnak, hogy lássák, ha két ember őszintén szereti egymást, akkor hiába áll közéjük egy egész világ, akkor is egyesülhetnek.
A történet pörgős, az események egymásba érnek. Van, mikor az olvasó a torkában érzi dobogni a szívét, máskor pedig úgy érzi, darabokra hull a tettek súlya alatt. A végén pedig egy grandiózus befejezés vár minket. Meglepődtem, erre nem számítottam.
Összességében azt mondanám, hogy ez a sorozat több, mint az eddigiek. Jobban megmozgatott, mind pozitív, mind negatív kontextusban egyaránt."

Anne L. Green: Végzetes csábító

Bámulatos befejezése egy szenzációs trilógiának! Különleges történet Oliviáról és Nikóról, egy behajtóról és egy csalóról, bosszúról, szenvedélyről, változásról, szerepekről, álarcokról és azok levételéről. Még az utolsó oldalakra is tartogat számunkra nem várt fordulatokat, amivel levesz bennünket a lábunkról!

Őszinte, és nem utolsó sorban meghökkentő és vadító történet, ami minden romantikus lelkű olvasónak a szívéig elér.

Vár a csábítás nagymestere, le ne maradj róla!

Bővebb értékelés a blogomon » https://barbyesakonyvek.blogspot.com/2019/07/anne-l-gre…

Enikő_Darai_Enii P
Anne L. Green: Végzetes csábító

Igazi, megérdemelt befejezése egy szuper trilógiának!

Olivia és Niko párosa közel sem mondható szokványosnak.
Egy behajtó, aki társult egy csalóval. Mégis, remekül működnek együtt. Mind a munkában, mind a magánéletben. Hatalmas változáson mentek keresztül ők is, de az életük is a trilógia alatt.

Izgalmakkal teli történet, amiben minden megvan, mi szem-szájnak ingere. Ármány, árulás, csapdák, szerelem, szenvedély.
A végtelenségik őszinte kötet, ami a leplezetlen valóságot mutatja meg egy számunkra elérhetetlennek tűnő világban.

Fordulatokban gazdag, lenyűgöző sorozatzáró rész!
Hagyd, hogy elcsábítson és lépj be Anne L. Green világába!

Anne L. Green: Végzetes csábító

" Méltó, zseniális befejezése a sorozatnak!
Egy sokszor kegyetlen, kemény, félelmekkel és megpróbáltatásokkal teli ugyanakkor édes, szerelmes és szenvedélyes befejezés. Ez a Végzetes csábító.
Lehengerlő, bámulatos, eszményi, szenzációs! "

Bővebben:

inci81
Anne L. Green: Végzetes csábító

Egy különleges történet döbbenetes befejezése. Csavarok, váratlan fordulatok tették még érdekesebbé ezt a lendületes zárókötetet.

skrinyar_fanni P
Anne L. Green: Végzetes csábító

„(…) az élet egyik furcsa jellemvonása, hogyha az ember hónapokon át naponta találkozik valakivel, és bizalmas barátságba kerül vele, már el sem tudja képzelni a létét nélküle.”
Ez volt ám a befejezés. *-* hűűhaa. ♥
Imádtam ezt a részt is az elejétől a végéig. Végig izgultam az egész könyvet, hogy most mi fog történni, hogy minden rendben lesz-e Oliviával és Nikoval. Hihetetlen szuper befejezése a sorozatnak.
De azért szívesen olvasnék még arról, hogy milyen feladatot is kapott Livi és Niko, amiért spoiler. Ez azért eléggé izgatja a fantáziámat. :-P

BarbyMalik0112 P

Mindenki hord álarcot, ki többet, ki kevesebbet.

Niitaa P

Az érzelmek nagy hatással tudnak lenni az emberre, akár haragról, akár szerelemről beszélünk.

BarbyMalik0112 P

Hinni akarom, hogy minden bűn bocsánatot nyerhet, ha az ember őszintén szeret.

lizzyke21

Sosem tudhatjuk, mikor találkozunk a végzetünkkel és milyen külsőt ölt. Egy a lényeg, hogy ne sétáljunk el mellette.

inci81

Ha ő a kábulat, én nem akarok tiszta lenni.

BarbyMalik0112 P

– Az életnek van egy különlegessége, Olivia! Te döntesz a sorsodról.

lizzyke21

Soha nem voltam gyenge ember, de most megtörtnek és erőtlennek érzem magam. Ő egy olyan dolgot adott nekem, amiről nem tudtam, hogy létezik. Szerelmet!

lizzyke21

– Kezdem kapiskálni, mi fogott meg benne. Aláírom, csinos a kicsike – hallottam Brett szavait.
– A szemed is levedd róla!
Niko hangja tele volt indulattal.