Moszkvai ​csábító (Csábító) 74 csillagozás

Anne L. Green: Moszkvai csábító

Olivia és Niko élete továbbra is kalandokkal teli. Élvezik az FBI-tól kapott ügyek izgalmát és az új, közös életüket, de egy idő után fordulóponthoz érkeznek. Családot szeretnének, nyugodt, kiegyensúlyozott és biztonságos életet, ezért közösen elhatározzák, hogy végleg kiszállnak. Nem vállalnak több kockázatos küldetést. De vajon elengedik őket? És hogyan döntenek, ha a szabadságuk ára egy utolsó, veszélyes megbízás?

Eredeti megjelenés éve: 2019

Álomgyár, Budapest, 2021
Álomgyár, Budapest, 2020
Álomgyár, Budapest, 2020

Magdi1017>!
Anne L. Green: Moszkvai csábító

Lehetett volna hosszabb is, de nem panaszkodom. Vicces volt a repülőgépes rész. A vakmerő mivoltukat itt sem hazudtolták meg, szuper páros.

Niitaa P>!
Anne L. Green: Moszkvai csábító

Pár oldalas kis kaland, ami tökéletesen felteszi az i-re a pontot.
A repülőgépes jelenet haláli :DDD

Anne L. Green: Moszkvai csábító

A Csábító sorozat első részét olvastam csak, ami nem aratott osztatlan sikert nálam. A többi résszel már meg sem próbálkoztam, viszont úgy gondoltam, ez a novella megérdemel egy esélyt.
Nos, itt sem varázsolt el maradéktalanul sem Niko, sem Olivia. Ami viszont pozitívum, hogy az olyan olvasó is tudja élvezni ezt a rövidke történetet, aki nem olvasta a sorozatot, mert egy értelmes és kerek kalandot olvashatunk a novellában.
A beltartalom nálam egy közepes, a borító viszont nagyon tetszik.

mani12 P>!
Anne L. Green: Moszkvai csábító

Tudom, hogy nem lehet 20 oldalban olyan nagyon izgalmas történetet írni, de valami komolyabbra számítottam. Ez nagyon simán ment nekik.
Viszont Niko még mindig nagy arc. Jókat nevettem a szövegén. :D

Rebbencs>!
Anne L. Green: Moszkvai csábító

Ízig-vérig ALG iromány volt ez a rövid kis történet! Olvasmányos stílus, remek humor és szereplők, akikkel nagyon jó volt újra találkozni.
Egy rövid, de annál tömörebb és kerekebb történetet olvashattam, ami egy ujjnyival meghosszabbította a Csábító-sorozatot, amit nagyon megszerettem. Nagyon illett hozzá ez a kis kiegészítés, remek zárást adott neki, tele akcióval és érzelmekkel.
Niko és Olivia párosa még mindig kedvenc, mert nagyon összeillenek, kiegészítik a másikat és mindig izgalmas róluk olvasni.
Az akció tetszett és az előtte való utazás is. Kerek, lezárt történet, amit öröm volt olvasni, beszippantott és elszórakoztatott.
Szeretem ezt a sorozatot, örülök, hogy húsz oldallal többet kaptam belőle és még egy utolsót visszatekinthettem rá.
A sorozat kedvelőinek kötelező!

Perly>!
Anne L. Green: Moszkvai csábító

Megint a novellával kezdtem, ami ismételten meghozta a kedvem a trilógiához. :D Egyáltalán nem éreztem úgy, hogy bármiből is kimaradtam volna, amiért nem olvastam az előzményköteteket. Vannak visszautalások, amik segítenek a megértésben. De tény és való, hogy a sorozat után biztosan jobban esne ez a kis lezárás. A repülőgépes jelenetet illetően csatlakozom a többi értékelőhöz, zseniális volt! :D

Kaszásné_Sári_Anikó>!
Anne L. Green: Moszkvai csábító

Jaaaj de jó volt! Imádtam. A sorozatnak ez egy méltó lezárás volt. Rövid, viszont lényegre törő. A repülős jelenet haláli volt.

Réka0128 P>!
Anne L. Green: Moszkvai csábító

Izgalmas, de rövid kis kaland Oliviával és Nikóval. :)

Anne L. Green: Moszkvai csábító

A Csábító-sorozat nem lett a kedvencem, de a novella az fantasztikus lett. Sajnos, csak pár oldal, de így is kellett még ez hozzá.

Ács_Milán>!

– Csak úgy éri meg csinálni valamit, ha jól csináljuk.

Ács_Milán>!

A legszebb szerelmi történetek azok, melyek örökké tartanak.

Karinaa7 P>!

Iszonyat hosszú út volt mögöttünk.

Karinaa7 P>!

– Nem eszem meg bármit – tiltakozott, majd egy gondolattal később folytatta: – De most éhes vagyok!