Minden.Tök.Király. (Csupa Smiley az életem 1.) 8 csillagozás

Kedves jövőlakó!

A kincs, amit a kezedben tartasz, egyfajta időkapszula, a nagy Max (ÉN->(S)) tanúvallomás-füzete, ami neked szól!

Jó, még csak 11 éves vagyok, de eltökélt szándékom, hogy nyomot hagyok a Történelemben, és korom hősévé válok. Úgyhogy ezért nagyon fontos, hogy elmeséljem neked a létezésem meghatározó történéseit. Leginkább a felső tagozatos lét kezdetének az eseményeit, ami esélyes, hogy nem lesz csupa móka és kacagás!

Majd meglátod, ez a történet zsenialitásom bizonyítéka! Bárcsak a családom és a barátaim is észrevennék…

Eredeti cím: Ma vie en Smiley

Könyvmolyképző, Szeged, 2019
216 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634575573 · Fordította: Réti Blanka

Kicsibogár>!
Anne Kalicky: Minden.Tök.Király.

Kedves, aranyos kisiskolás történet, sok-sok smiley-val, ami feldobja ezt a kedves sztorit.

Zoe27>!
Anne Kalicky: Minden.Tök.Király.

Ahogy a borítón is olvasható a Ropirajongók új kedvencet avathatnak, de nem csak ők!
Minden olyan olvasónak meleg szívvel ajánlott, aki szereti az olyan főhősöket, akikkel mindig történik valami, de némi optimizmussal és kreativitással nem gond orvosolható. :)

Vörös_Brigitta>!
Anne Kalicky: Minden.Tök.Király.

Ropi könyveket még nem olvastam, azt ajánlás nélkül is viszik szerencsére. Nyilván ezeknek a könyveknek a sikere abban rejlik, hogy elég „szellős” a szöveg, egyszerű firkarajzok díszítik, és a lényeg, hogy az adott korosztályról szól, azonosulni tudnak a szereplő félelmeivel, örömeivel, gondolkodásmódjával.